Nano respirátor BreaSAFE® ANTI-COVID-19 FFP2 3 ks 33 Kč za kus / Opakovaně použitelný

Kód: 372
777 Kč –87 %
Nano respirátor BreaSAFE® ANTI-COVID-19 FFP2 3 ks (Velikost balení 3 ks)
777 Kč –87 % 99 Kč 82 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Varianta
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Respirátor vhodný proti virům i na těžkou práci proti velmi jemnému prachu. Zachycuje 100% prachových částic a 99,5 až 99,9 % virů a bakterií, výsledky testů vypracovaných uznávanou laboratoří Nelson Laboratories USA jsou ke stažení ZDE

 • Certfikováno FFP2
 • Respirátor představuje dostatečnou ochranu proti viru SARS-CoV-2
 • Lze bezpečně používat 1-2 týdny při sterilizaci vhodnou dezinfekcí (lze sterilizovat až 14x bez snížení účinnosti - dle interních testů firmy Pardam)
 • Obsahuje nanovlákennou membránu a nanočástice stříbra s antimikrobiálním efektem
 • Je ekologický a hypoalergenní - bez použití lepidel a pojiv
 • Český respirátor FFP2

 pardam-nano4fiberslogo

Zakoupené respirátory, roušky a filtry z hygienických důvodů není možné vyměnit ani vrátit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nanovlákenný, opakovaně použitelný respirátor, který má novou certifikace FFP2 i certifikaci COVID-19 garantující dostatečnou ochranu proti viru SARS-CoV-2 dle normy EU; jedná se tedy o efektivní ochranu proti koronaviru. 

Nevýhody nanovlákenného respirátoru BreaSAFE:

 • Má specifický tvar.
 • Nesedí na velmi drobné obličeje či obličeje s velkým nosem.
 • Pevný skořepinový tvar může působit mohutně.
 • Velice dobře těsní - lidem s nižší kapacitou plic může trvat déle, než si na dýchání přes respirátor zvyknou.

Výhody respirátoru BreaSAFE ANTI-COVID-19

 • Obsahuje nanovlákennou membránu, která spolehlivě chrání před bakteriemi, viry i alergeny.
 • Bez dýchacího ventilu - díky tomu chrání uživatele i okolí.
 • Lze používat opakovaně i několik dní.
 • Nízká váha - má pouze 16 g.
 • Je vysoce prodyšný - 150 cm² dýchací plochy zaručuje snadné a pohodlné dýchání.
 • Má nízký koeficient obtoku vzduchu kolem masky = excelentní „FIT FAKTOR”.
 • Drží tvar a perfektně sedí na obličeji.
 • Vícevrstvé složení neobsahuje lepida a pojiva, je hypoalergenní.
 • Je ekologický a je vyroben v ČR
 • Jako první získal od VÚBP certifikaci dle zcela nové normy EU: COVID-19 PPE-R/02.075 version 1.

Respirátor proti jemnému prachu: Chraňte se v práci

Potřebujete kvalitní pracovní respirátor proti jemnému prachu? Trávíte doma hodně času prací se dřevem, sekáním trávníku nebo jinými pracemi, které vyvolávají alergie? Pak se musíte chránit před prachem, znečištěním a alergeny pomocí vysoce účinné protiprachové respirátory, která dokáže zachytit částice přenášené vzduchem. Nanovlákenné respirátory BreaSAFE jsou vhodné proti velmi jemnému prachu, protože obsahují nanovlákennou membránu, která je dokáže 100% odfiltrovat. 

Kde lze použít nanovlákenný respirátor BreaSAFE:

 • zdravotnictví
 • státní správa
 • průmysl
 • veřejná doprava
 • osobní ochrana

V respirátorech jsou použity nanočástice stříbra (nanostříbro), které bylo vyhodnoceno jako jedna z nejúčinnějších antimikrobiálních látek. Díky použití nanomembrány s aktivním stříbrem nemohou mikroorganismy ve struktuře respirátoru přežívat a množit se. Vzhledem k vysoké míře prodyšnosti materiálu není navíc potřeba používat výdechový ventil, i proto mohou být respirátory používány proti COVID-19.

S hrdostí vyvinuty a vyrobeny v České republice společností PARDAM NANO4FIBERS s.r.o.

Co je to „Certifikace: COVID-19”?

Jako odpověď na současnou hrozbu šíření nákazy Evropská unie vydala:

V reakci na pandemii nového koronaviru vydala Evropská unie doporučení, které upravuje způsob dohledu nad trhem (především zdravotnickými a ochrannými prostředky) v souvislosti s onemocněním COVID-19. Vznikl nový oficiální typ certifikace (vedle řady FFP) COVID-19, která testuje produkty dle nové normy. Díky tomu si mohou být uživatelé produktů s certifikací COVID-19 jistí, že jsou respirátory proti SARS-COV-2 dostatečně účinné.

Nano-respirator-BreaSAFE

Proč lze respirátory BreaSAFE používat opakovaně? 

V respirátorech BreaSAFE je použita nanovlákenná membrána s obsahem stříbrných nanočástic Nanosilver®.
Díky použití nanostříbra nemohou mikroorganismy ve struktuře respirátoru přežívat a množit se. Proto mohou být respirátory BreaSAFE® používány i opakovaně, dokud nedojde k jejich mechanickému poškození. Z pohledu antivirové ochrany doporučujeme 1-2 týdny, dle četnosti použití. 

 

Jak sterilizovat respirátor BreaSAFE®? 

jak-funguje-nanovlakenna-membrana

Při používání k ochraně před viry lze respirátory BreaSAFE opakovaně používat (na rozdíl od běžných respirátorů se nesnižuje účinnost), je ovšem nutné je po každém použití sterilizovat pomocí dezinfekčních prostředků na bázi lihu nebo isopropylalkoholu. Prostředky není nutné ředit, ale vyvarujte se dezinfekcím s přidanými příměsmi.

Nikdy nepoužívejte prostředky obsahující peroxid vodíku, který působí jako silné oxidační činidlo a může poškodit nanovlákennou membránu v respirátoru.
 
Nikdy nepoužívejte prostředky s obsahem glycerinu (např. prostředky s označením ANTI-COVID-19 nebo obecně dezinfekční prostředky určené k dezinfekci rukou). Glycerin zůstává v respirátoru, což může vést k zanášení respirátoru a snížení jeho funkčnosti. Mohlo by také docházet k uvolňování glycerinu a jeho vdechování.

Respirátor BreaSAFE je prodyšný a dobře sedí na obličeji

Respirátor BreaSAFE je vyroben ze 3 až 4 funkčních vrstev laminovaných bez použití jakýchkoli přísad ve formě lepidla nebo pojiva. Díky tomu je lehký a anatomicky tvarovaný do ohebného pláště. Respirátor BreaSAFE má jedinečnou konstrukci a složení materiálu, lze ho tak používat opakovaně a po delší dobu. Respirátory BreaSAFE® jsou celoprodyšné a jejich prodyšnost je natolik nadstandardní, že se nemusí používat výdechové ventily, v nichž se mohou množit bakterie, viry, plísně a kvasinky. Nepoužití ventilu v konstrukci našich respirátorů umožňuje jejich opakované a nezávadné použití.

Jaký je rozdíl mezi stupněm ochrany FFP3 a COVID_19?

Existují 3 certifikované třídy stupně ochrany, které se testují u respirátorů, a to: FFP1, FFP2 a FFP3. Nově pak certifikace COVID-19, která garantuje dostatečnou ochranu proti viru SARS-CoV-2 dle normy EU. Respirátory třídy FFP3 a COVID-19 jsou schopny chránit svého uživatele před onemocněním virovou nákazou (např. “běžná” chřipka, SARS, MERS, COVID-19 apod.).

Co znamená, že má respirátor vysoký „FIT FAKTOR” ?

V rámci měření certifikovaným zkušebním ústavem se posuzuje schopnost respirátoru filtrovat vzduch a odstraňovat nevhodné částice, ale velmi také záleží na jeho přiléhavosti - tzv. „FIT FAKTORU”. Pouze respirátor, který splňuje parametry EU normy na těsnost a množství vzduchu, které se dostane dovnitř a ven okolo respirátoru, získá stupeň ochrany FFP3 či COVID-19.

Jak dlouho lze nano respirátor nosit?

Respirátor lze nosit opakovaně i několik dnů až týdnů, nečistí se, stačí jej sterilizovat například Dezinfekcí respirátorů a roušek SPREJ 100 ml 70% ethanol. Maximální dobu použitelnosti/životnosti respirátoru nelze stanovit, závisí vždy na podmínkách, v jakých je respirátor používán. Respirátor se nesmí namáčet ve vodě ani jiné tekutině.

Respirátor musí být vyměněn, jestliže:

- Prach pronikl respirátorem a bylo zjištěno jeho znečištění.
- Došlo k podstatnému zvýšení dýchacího odporu.
Respirátor musí být uchován v suchém a čistém prostředí při teplotách -5 až +40 °C.

Test účinnosti českého respirátoru BreaSAFE ANTI-COVID-19

Respirátor BreaSAFE byl testován v Nelson Laboratories, která jako jedna z mála laboratoří na světě měří virální filtrační účinnost (VFE), tedy účinnost prostředku v simulovaném záchytu virů, dle metodiky odvozené od ASTM F2101. K měření používají aerosol, v němž jsou rozptýleny bakteriofágy ΦX174. Testování bylo provedeno v souladu s předpisy správné výrobní praxe US 21 CFR části 210, 211 a 820 (US FDA GMP regulations 21 CFR Parts 210, 211 and 820). Výsledkem testu je v případě respirátorů BreaSAFE záchyt vyšší než 99,5 %.

Jak pečovat o nano respirátor BreaSAFE ANTI-COVID-19?

Respirátor doporučujeme sterilizovat či dezinfikovat po každém použití. Dezinfekci je možné provést pomocí dezinfekce ve spreji, ideálně na bázi lihu či 2-propanolu; nedoporučujeme dezinfekce na bázi peroxidu vodíku. Sterilizaci respirátoru je možné provést v autoklávu či v elektrické troubě při teplotě 70 °C po dobu 5-10 minut. Vyšší teplotu nedoporučujeme, mohlo by dojít k poškození nanomembrány. Nedoporučujeme použití mikrovlnné trouby z důvodu rizika vzniku požáru. Do horké trouby nevkládejte respirátory ošetřené dezinfekcí, dokud důkladně neproschnou, a to kvůli riziku vznícení par dezinfekce. Sterilizaci germicidní či UV lampou nedoporučujeme, může poškodit nanomembránu. Nedoporučujeme ani sterilizaci ozónem, neboť ozón je silné oxidační činidlo a mohlo by tak dojít k poškození.
sterilizace-breasafe-jak-na-to

Návod k nasazení respirátoru:

1. Uchopte respirátor a přiložte jej k obličeji nosním výliskem nahoru.

2. Přetáhněte upínací pásky přes hlavu. Délku pásku upravte tak, aby nedocházelo k otlakům, ale současně tak, aby nedocházelo k pohybu respirátoru po obličeji.

3. Prověřte těsnost respirátoru: Silně se nadechněte. Jestliže zjistíte pronikání vzduchu mezi respirátorem a obličejem, zlepšení dosáhnete:

- posunutím respirátoru na obličeji do vhodnější polohy,
- úpravou délky upínacích pásků,
- posunutím upínacích pásků do vhodnější polohy.

Požadavky na těsnost pravděpodobně nebudou splněny, jestliže má uživatel na dosedací ploše těsnicí linie respirátoru vousy.

Video

Cesta do hlubin nanovlákenného respirátoru BreaSAFE®

Co dělat, když se mi v respirátoru BreaSAFE hůře dýchá?

Nanovlákenný respirátor BreaSAFE má vynikající prodyšnost a tlakový odpor, pokud vám ale spolehlivě těsní, lidem s nižší kapacitou plic může přijít, že se v něm špatně dýchá. Je to dáno tím, že jsme zvyklí na ochranné prostředky, které netěsní a profukují. Ze zkušenosti našich zákazníků a zdravotníků víme, že v takových případech je nutné si na respirátor zvyknout. Většině stačí 30 minut až 2 hodiny nošení v kuse, poté už nemají s dýcháním problémy. Pokud potřebujete vysokou ochranu k výkonu práce, doporučujeme začít respirátor nosit na kratší časové intervaly, třeba na nákupy. 

Rozměry

Od kořene nosu pod bradu: 13 cm (+/- 0,5 cm)

Mezi lícními kostmi: 12,5 cm (+/- 0,5 cm)

O výrobci PARDAM NANO4FIBERS s.r.o.

Výrobcem respirátorů je roudnická firma PARDAM NANO4FIBERS s.r.o. (dříve pouze PARDAM), která je předním světovým výrobcem anorganických nanovláken. PARDAM NANO4FIBERS s.r.o. je členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR a součástí projektu Česko je nano.

O nano respirátorech

>>> Jaký je rozdíl mezi běžným a nanovlákenným respirátorem?

>>> Jak dezinfikovat nano respirátor

Poslechněte si podcast s Janem Bukem o nanovlákenných respirátorech a jejich dezinfikování.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: FFP2 nano respirátory
Barva: Bílá
Roční období: Celoroční
Účinnost: FFP2
5
254x
4
49x
3
22x
2
5x
1
5x
Nevyplňujte toto pole:
5
TK Avatar autora | 11.1.2022
Při práci ve velmi prašném prostředí zachytí všechen prach a perfektně padne na obličej. ????????????
5
Avatar autora | 10.1.2022
je trochu nepohodlný ale doufám,že dobře ochrání
4
IK Avatar autora | 8.12.2021
Kupuju opakovaně, dobře sedí, pocit bezpečí, ale už párkrát se mi stalo, že se odlepily úchyty na gumičky.
5
Avatar autora | 16.7.2021
+ Perfektně padne
+ Perfektně těsní
+ Dobře se přes něj dýchá
- Bílá barva se rychle špiní

3
LK Avatar autora | 13.7.2021
Respirátor je pohodlný, netlačí, dobře těsní, dá se opakovaně sterilizovat a znovu použít. Ve skořepině je dostatek prostoru a pohodlně se v něm dýchá. Nevýhoda pro mne: špatně na něm či nad ním na nose drží brýle, díky jeho velikosti je zhoršené periferní vidění, při sundavání mi vždy vypadne upevňovací gumička.
5
Avatar autora | 20.5.2021
+ Viacnásobne použiteľný, dá sa sterilizovať.
- Respirátor je trochu veľký pre drobnejšie tváre.

4
Avatar autora | 19.5.2021
+ Upravitelny gumickami
- Nesedí na malé tváři
- Nepřizpůsobil se

4
Avatar autora | 20.4.2021
Nosil ji manžel a byl spokojen
5
Avatar autora | 19.4.2021
+ Lehký snadno se dýchá

5
Avatar autora | 16.4.2021
Dobře sedne i na atypicky tvarovaný obličej.
5
Avatar autora | 15.4.2021
+ Komfortní nošení, opakované použití

4
Avatar autora | 1.4.2021
+ po desinfekci lze použít vícekrát
- úplně netěsní (mlží se mi brýle - vlepila jsem ještě vedle sebe až k lícním kostem dva pěnové proužky na těsnění oken a už se nemlží :-))
- Přijde mi, že desinfekce nestačí... Ulpí-li prach, co s tím? Vyhodit hned po prvním použití? Osprchla jsem tudíž horkou vodou, vysušila a pak desinfikovala. Asi to není správné, ale doufám, že to až tak nevadí...

Docela příjemné, ale jsou zde zbytečné hrany u nosu (odstřihla bych / odstřihla jsem) + pěnovou pásku přes nos bych doplnila širší páskou až k lícním kostem, tj. lépe utěsnila.
1
Avatar autora | 29.3.2021
+ Česká nanomembrána - produkt kterému opravdu fandím
- Kvalita - uchycení gumiček, téměř okamžitě mi krátce po sobě oba úchyty odpadly, tím pádem mi pak jaksi nemá jak respirátor na obličeji držet a je tím pádem k ničemu

Chápu, že hlavní důvod vyšší ceny je nanomembrána, navíc od českého výrobce, kterého rád podpořím. Ale přece jen už díky té ceně nechápu jak můžou prodávat zboží s takovouhle otřesnou kvalitou zpracování. Po pár hodinách nošení se mi odlepil úchyt gumičky na jedné straně, takže mi respirátor neměl jak držet (naštěstí jsem měl jiný náhradní, jinak bych si musel celý den držet respirátor na obličeji rukou). Doma jsem si ho přilepil, aby druhý den odletěl ten na druhé straně. Fakt k vzteku a z tohohle ohledu velké zklamání. Měl jsem již mnoho jiných respirátorů za 1/10 ceny tohohle (české i číny) a měl jsem jen jeden problém a to že se gumička přetrhla.
3
Avatar autora | 27.3.2021
+ bezpečný, důvěryhodný
- málo prodyšný

5
Avatar autora | 17.3.2021
- hlavně pro nezávadnost, chránit si zdraví -dobře sedí -jedno mínus-z vnitřní strany v místě začištění gumy, vyčníval silikonový spoj, který při nasazení byl na velkou závadu, i přes odstřižení je znatelný - jinak chválím
4
Avatar autora | 16.3.2021
Lehký, prodyšný, opakovaně použivatelný, zaměstnavatel nám jej pořídil i do práce, ale v kombinaci s ochrannými brýlemi se špatně pracuje, má větší objem a nevidíte přes něj na práci( nejde s ním dobře sklonit hlava).
3
Avatar autora | 15.3.2021
+ perfektně těsní
+ Dobře padne, přestože na první pohled vypadá příliš velký.
- Mám astma, neudýchal jsem.

1
Avatar autora | 12.3.2021
+ nelepí se na ústa
+ Nejde v něm vůbec dýchat (i když jsem zdravá a z dýcháním jinak problém nemám, v tomto produktu nemůžu dobíhat tramvaj, ani rychleji chodit, abych se nezadýchala. Pokud si nedávám pozor, abych dýchala pomalu a mělce, točí se mi hlava a je mi na omdlení - a to je ještě zima, nedokážu si představit, jak se tento produkt bude používat v létě)
- Nedoporučuji nosit, pokud máte brýle (tvarování nosu je pevný výlisek - celá maska má konzistenci kartonu na vajíčka - a brýlím se nepřizpůsobí, zvedne vám je hodně nad komfortní zónu. Pokud jsem měla tendenci si brýle posunout dolů, do správné polohy, posunula se dolů celá maska a nosní svorka, co má držet na kořeni nosu, secvakla nosní chřípí jako volnější kolíček. Takže to sice nebolelo, ale mohla jsem dýchat už jen ústy.).

V tomto případě vnímám jako nevýhodu, že se tento respirátor dá nosit, po patřičné desinfekci celých 14 dní. Nejraději bych ho vyhodila hned, ale když už jsem za něj zaplatila takové peníze (a v krabičce jsou bohužel ještě další dva kusy), tak se v něm pokusím patřičnou dobu dodusit a budu doufat, že se neoteplí. V teple je to opravdu na omdlení.
5
Avatar autora | 12.3.2021
Kvalitní český výrobek, vícekrát použitelný.
5
Avatar autora | 11.3.2021
+ Velmi vysoká ochrana před nákazou.

4
Avatar autora | 11.3.2021
Kvalitní zpracování, lehký a příjemný materiál, jen tvar nám úplně nevyhovuje, určitě nedoporučuji pro drobnější obličej a malý nos.
1
Avatar autora | 11.3.2021
+ důvěra v testování a jeho výsledek
+ možnost dezinfekce
- v okolí nosu nedoléhá, nedá se přitlačit, protože tvar je daný
- po delším nasazení nepříjemný tlak na lícní kosti

Moc komfortně se v něm člověk necítí, ale snad to vyvažuje bezpečnost. Ten úchyt masky gumičkami by chtěl doladit, mě hned vyjela jedna guma a nyní mám zauzlováno.
5
Avatar autora | 10.3.2021
Nemám žádnou výtku, naprostá spokojenost
5
Avatar autora | 10.3.2021
+ Ok

1
Avatar autora | 10.3.2021
Rád bych ho hodnotil, i další produkty na objednávce, kdybych je od firmy dostal. Měl jsem 2 objednávky, na druhou jsem zboží dostal - váš mail Hurá, je to doma!, ale na tu se neptáte. Vím, že tato objednávka byla komplikovaná kvůli nezdařené platbě, následně zrušená, ale laskavostí paní Paniszové oživená ( 2021038157), ale kde nic tu nic.
5
Avatar autora | 10.3.2021
+ velmi dobře sedí, dýchání přes respirátor střední, lze použít vícekrát. všeobecně jsem s výrobky od firmy Nanospace velmi spokojená. objednávám pravidelně.
+ nic

5
Avatar autora | 10.3.2021
+ Možnost dlouhodobějšího použití, dobře sedí na obličeji

5
Avatar autora | 7.3.2021
Super
5
Avatar autora | 6.3.2021
+ jeden z nejlepších respirátorů

5
Avatar autora | 5.3.2021
+ ano respirator a dezinfekce je svěla moc moc vam děkuji a pokusim se zase něco obědnat děkuji s celeho srdce a bliske době ještě jednou děkuji .
+ nevyhodu napišu asi takou že žadna neni vše proběhlo jak ma byt.

5
Avatar autora | 5.3.2021
+ dobře sedí na tváři
+ dobře těsní

5
Avatar autora | 5.3.2021
+ Prodyšný,přilnavost,dlouhodobě použitelný, možno dezinfikovat přípravkem na respirátory.

5
Avatar autora | 5.3.2021
+ skvěle sedí na obličeji, opakovatelně použitelný - dezinfikovatelný, gumičky kolem celé hlavy, netahá za uši

5
Avatar autora | 5.3.2021
+ opakované použití

5
Avatar autora | 5.3.2021
+ Přijemný materiál.Lehce se v roušcedý dýchá příjemná na nošeni

5
Avatar autora | 5.3.2021
+ Nevlhne
+ Dobře těsní
- Vevnitř se nachází nějaká vlákénka, která šimrají

5
Avatar autora | 5.3.2021
super materiál, výborně sedí na obličej, vzala jsem různé druhy i velikosti - jednorázové, tenké nano "letní" vícerázové, masku, spokojenost se vším
5
Avatar autora | 4.3.2021
- Krátká guma nemá nijak zabezpečené konce proti vyvléknutí

5
Avatar autora | 4.3.2021
+ Dobře prodyšný výrobek a skvěle sedí

3
Avatar autora | 4.3.2021
Lehoučký, na obličeji dobře drží, ale dýchat se v tom nedá. Alespoň já jsem měla velký problém. Měla jsem pocit absolutního uzavření, což asi proti virům splní účel, ale za chvíli byl uvnitř vydýchaný.
5
Avatar autora | 4.3.2021
+ Na můj obličej sedí dobře
+ Použitelný opakovaně
+ Nano
- není skládací, nelze nosit v kapse

Nelze upravovat velikost, každému nemusí dobře sedět. Cenově výhodné vzhledem k opakovanému použití.
5
Avatar autora | 4.3.2021
+ bohužel je potřeba

5
Avatar autora | 3.3.2021
+ Používám a jsem spokojen.

Zakoupený produkt mi vyhovuje.
5
Avatar autora | 3.3.2021
+ Respirátor sedí na obličeji.
- Gumový pásek na hlavu není sešitý a občas se vytáhne.
- Respirátor by mohl být o trochu větší.

5
Avatar autora | 3.3.2021
Dobře sedí na obličeji a dobře se dýchá.
5
Avatar autora | 3.3.2021
JEDINĚ RESPORÁTORY NANO S ČESKOU CERTIFIKACÍ.ČÍNSKÍ ZBOŽÍ V LÉKÁRNÁCH I JINDE NEMÁ PŘELOŽENÉ PÍSMO A PROTO ČLOVĚK NEVÍ CO VLASTNĚ KUPUJE,LÉKÁRNICE MU NEMOMŮŽE,NEUMÍ ČÍNSKY.
5
Avatar autora | 3.3.2021
+ Lehounké, jako alergik se konečně nedusím

OK
5
Avatar autora | 3.3.2021
+ zdá se, že vydrží - používám ho už asi 4 dny
+ nečekaně dobře se přes něj dýchá
- gumičky mají tendenci vyhákávat se z háčků (ale možná stačí je tam šikovně uchytit)

5
Avatar autora | 3.3.2021
+ dobře sedí na obličeji

gumičky jsou kolem hlavy, mám raději za uši
5
Avatar autora | 3.3.2021
mne se v tom dýchá dobře, protože můj obličej asi nedorostl normě pro dospělé :)) Chlapi z rodiny jsou na tom hůř. Utěsní je to skvěle - až mají pocit, že to přes nos neudýchají.
5
Avatar autora | 2.3.2021
vysoká ochrana , opakovaně použitelná
5
Avatar autora | 2.3.2021
+ Není na jedno použití

5
Avatar autora | 2.3.2021
+ na mužské "standardní" obličeje lze dobře nasadit, aby těsnil
- vysoký lem nad nosem
- na drobnější ženský obličej nevhodný, vyloženě mi tlačí na oko ze spodu a je nemožné jej nosit

5
Avatar autora | 2.3.2021
+ Lehký, dobře sedí na tváři, neobtěžuje.

5
Avatar autora | 2.3.2021
- špatně drží gumičky na masce

5
Avatar autora | 2.3.2021
+ Možnost opakovaného použití po aplikaci dezinfekce.

5
Avatar autora | 2.3.2021
+ těsní mi dobře a dobře se mi dýchá

5
Avatar autora | 2.3.2021
Je vhodná pro větší obličej.
5
Avatar autora | 2.3.2021
+ pevně sedí na obličeji, dobře těsní + manipulace s respirátorem je lepší jak s rouškou + je dokonalejší jak rouška - nedořešené uchycení upínací gumy, čas od času se vysune, je nutno ji znovu nasazovat ( venku je to komplikace) Respirátor patří mezi dražší. (koupeno ještě s daní)
5
Avatar autora | 1.3.2021
+ Kvalitní zpracování
- Díky tvaru trochu horší použití pro lidi s brýlemi

5
Avatar autora | 1.3.2021
Ideálně, kdyby pro ženy existovala u tohoto typu o něco menší velikost. Jinak těsní výborně a velmi dobře se v něm dýchá. U silnějšího obličeje je drobný problém u gumičky, která vypadává, ale to už jsme doladili.
5
Avatar autora | 1.3.2021
Mně vyhovuje, ale na drobnější obličej bude možná velký.
5
Avatar autora | 1.3.2021
+ kvalita, certifikovaný produkt

5
Avatar autora | 27.2.2021
byl jako dárek
5
Avatar autora | 23.2.2021
+ Maximální ochrana
+ Slušně těsní i přes krátké vousy
+ Pokud se gumička vytrhne z držáku ,dá se tam zase pohodlně vrátit zpět
+ Možnost opakovaného použití
+ Nízká hmotnost
+ Dobře prodyšný
+ Před nosem a ústy dělá prostor, což je velmi příjemné.
- Není skladný, to je ale daň za funkcionalitu.
- Jediná velikost, možnosti úpravy jsou minimální, buď kolem nosu sedí nebo ne.
- Nedá se nosit pod krkem, když jej potřebujete dočasně sejmout, je to velmi nepohodlné kvůli pevné struktuře respirátoru.

Komu bude sedět, bude maximálně spokojen a nebude mít potřebu jej sundavat pokaždé, když to jen trochu jde. Jak výrobce varuje na webu, tento typ opravdu nemusí vyhovovat každému obličeji. Nový typ FFP3 už má i přítlačný element kolem nosní části.
4
Avatar autora | 22.2.2021
Velmi těsně přiléhá, ale je třeba zajistit povolování gumiček
3
J Avatar autora | 18.2.2021
Respirátor je příliš velký a tím pádem moc dobře nesedí dobře na obličeji, je vyráběn jen v jedné velikosti a vhodnýspíš pro velký mužský obličej. Nosní spona se nedá přimáčknout. Gumičky jsou přes hlavu a vypadávají z úchytů. Celkově nemůžu hodnotit dobře i když je zřejmě vyroben z kvalitního materiálu, který skutečně vysokou ochranu poskytuje.
5
Avatar autora | 18.2.2021
dobře se v něm dýchá.. zatím mě chrání.. jsem tzv. prase=pracující senior.. v obchodě a jestli mi vláda dovolí jít do práce, tak věřím, že mě bude respirator chránit dál.. diky
4
Avatar autora | 17.2.2021
+ Dobře se v něm dýchá.
- Pokud nosíte trvale brýle, tak respirátor nedoporučuji. Gumičky po vlasech kloužou, takže je musím stále upravovat. Když je utáhnu, aby respirátor na obličeji držel, hrany respirátoru tlačí do tváří.

5
Avatar autora | 17.2.2021
Dobře těsní, dobře se v něm dýchá.
3
Avatar autora | 15.2.2021
- asi kvlaitní výroběk ale uživatelsky nepříjemný-kouše pod bradou,špatně se nasazuje..

3
Avatar autora | 15.2.2021
- respirátor nemusí pasovat na každou tvář

Bohužel v mém případě respirátor nepasuje - dochází k netěsnosti v okolí nosu, takže význam tohoto produktu zaniká.
5
Avatar autora | 14.2.2021
+ OPAKOVANÉ POUŽITÍ
+ SNADNO SE V NĚM DÝCHÁ
+ VÝBORNĚ PŘILÉHÁ K OBLIČEJI
- OBČAS VYPADNE KONEC GUMIČKY Z PLASTOVÉ SPONKY, ALE DÁ SE NASADIT, NENÍ ANI NUTNÉ RESPIRÁTOR SUNDAT Z OBLIČEJE

DOPORUČUJI
5
Avatar autora | 14.2.2021
+ použitelný po desinfekci vícekrát ,
+ po desinfekci ,možno použít vícekrát.

5
Avatar autora | 14.2.2021
referuji české výrobky s atestem a toto bylo splněno
5
Avatar autora | 11.2.2021
+ Vydejni doba

5
Avatar autora | 11.2.2021
Respirátor Dobře sedí na obličeji. Věřím nano technologii a je pro mě důležité, že ho vyrábí česká firma.
5
Avatar autora | 10.2.2021
Pravděpodobně jeden z nejlepších, ne-li nejlepší respirátor na trhu.
5
Avatar autora | 10.2.2021
dobrý
5
Avatar autora | 9.2.2021
JSME VELMI SPOKOJENI
5
Avatar autora | 9.2.2021
+ Prodyšné, lehké

5
Avatar autora | 8.2.2021
Osvědčený produkt, kupuji již třetí várku.
5
Avatar autora | 8.2.2021
+ naměřena vysoká účinnost filtrace
- nemá klips na nastavení tvaru kolem kořene nosu

Je to taková škatule, která se nevyhrnuje ani neshrnuje jako ty obyčejné skládací respirátory.
4
Avatar autora | 7.2.2021
Produkt se používá dobře, jen trochu vnější povrh plstí. Svorka na nos po několika upotřebení není zcela pevná.
3
Avatar autora | 7.2.2021
Při prvním pokusu o nasazení respirátoru hned upadlo poutko na gumičku, takže je nepoužitelný. Respirátor je velký, vhodný pro muže. Na drobnější ženský obličej je nepoužitelný.
5
Avatar autora | 7.2.2021
+ Vysoký komfort

5
Avatar autora | 7.2.2021
Ještě nepoužívám.
4
Avatar autora | 7.2.2021
+ dobře těsní
- větší, není pro měnší obličeje

5
Avatar autora | 6.2.2021
+ Spokojený, stále stejná,dobrá kvalita

5
Avatar autora | 5.2.2021
Výrobek je kvalitně zpracovaný a gumičky vypadají, že nebudou tlačit a dají se nastavit. Je škoda,že se se nedá objednat menší velikost a že není možný odběr po kusech. Také by byla super i jiná barva, jelikož pro opakované použití, když nosíte make-up bílá barva není ideální. ;-)
5
Avatar autora | 5.2.2021
+ Skvěle těsní, dobře prodyšný. Český výrobek.
- Trochu tlačí do lícních kostí.

Respirátor byl testován a zjištěná kvalita byla dokonce FFP3 oproti deklarované FFP2.
5
Avatar autora | 5.2.2021
ZKUŠENOSTI ZATÍM ŽÁDNÉ
3
HS Avatar autora | 5.2.2021
Nemám možnost ověřit, ale plně věřím tomu, že tento respirátor představuje účinnou ochranu proti viru. Velmi oceňuji možnost několikanásobného použití při dezinfekci, pak je i za velmi výhodnou cenu. A teď nevýhody: nemyslím, že bych měla malý obličej, respirátor přiléhá všude těsně, ale nemůžu v podstatě sklonit hlavu, ihned mi "leze" do očí, což je velmi nepříjemné. Patrně nemám vhodný tvar obličeje, chtělo by to obličej podlouhlejší. Nelze tedy říci, že bude sedět každému. Dýchá se přes něj dobře, ale v místnosti, kde je teplo, se mi pod ním obličej potil více než pod jinými typy respirátotů. Gumičky kolem hlavy mi kloužou dolů, o účesu a la "vrabčí hnízdo" nemluvě. Takže, abych to shrnula: mám pocit, že jsem skutečně dobře chráněna před virem, ale necítím se v respirátoru jako žena dobře, je mimořádně neslušivý. Muži toto jistě nebudou řešit, pro ně patrně bez výhrad:-).
3
Avatar autora | 4.2.2021
- je neprodyšný a vnitřní stěna respirátoru je potom hodně vlhká

5
Avatar autora | 4.2.2021
největší výhodou je, že se nerosí brýle, další, že nemáte gumičky za ušima (protože, po pár pracovních dnech, kdy mám gumičky za ušima, se mě začne kůže za ušima, jakoby trhat a hnisat). Vydržím, v tom i celou pracovní dobu (8,5 hod) ale nesmí, se to moc utáhnout, pak člověk dýchá, pouze ten vzduch, co vydechuje. A po chvíli, se buď začnete dusit nebo omdlíváte. Další nevýhodou, je právě ona gumička, která při úpravě, či posunutí masky, se občas vyvlíkne, potom člověk musí, zcela sundat masku a zaháknout znova gumičku . Ale jinak musím říct, že je mnohem lepší, než jiné respirátory roušky či šátky.
3
Avatar autora | 4.2.2021
+ Vypadá kvalitně
- Je moc veliký

Na e-shopu píší, že respirator není vhodný pro drobné obličeje, ale i manželovi je veliký. Je na opravdu veliký obličej.
3
Avatar autora | 4.2.2021
Nechápu, kdo propůjčil svůj obličej pro tento respirátor. Vůbec nesedí, je obrovský, řeže do krku, na nose nesedí.
5
Avatar autora | 4.2.2021
Delší použití
4
Avatar autora | 4.2.2021
Respirátor je prodyšný, lehký, dlouhodobě použitelný, dá se desinfikovat (přikoupenou desinfekcí). Jediná nevýhoda je, že pro osoby s brýlemi s pevným nosníkem, nesedí na nose respirátoru, jsou zvednuté a tím se nepříjemně mění ohnisková vzdálenost brýlí; brýle se sedlem (pacičky po stranách nosu) se dají použít. Já nosím celodenně brýle na dálku (resp. multifokály) a s pevným nosníkem, takže mi nesedí na resirátoru. Ale mám naštěstí i brýle se sedlem.
5
Avatar autora | 3.2.2021
drží, těsní, neobtěžuje /nebo už jsme si zvykli?/
4
Avatar autora | 3.2.2021
+ spokojenost

5
Avatar autora | 3.2.2021
- úchyty záhlavové jsou nepraktické pro ženu s delšími vlasy i pro muže, když je potřeby rychle respirátor sejmout. Je problém při cestě autem mezi několika cíli ho snímat a zase navlékat , zevnějšek pak vypadá jako když vstanete z postele.

5
Avatar autora | 3.2.2021
Snad dobrá ochrana proti covidu.
5
Avatar autora | 3.2.2021
+ Výběr ovlivnil výsledek v d-testu. Úroveň filtrace je na úrovni FFP3. Skelet je lehký a dobře sedí. Jednoduchý úchyt gumiček umožní jejich snadnou výměnu. Výhodou je i možnost opakovaného používání.
- Dodávané gumičky s upevněním za hlavu jsou poměrně tuhé a nemohou vyhovovat ženám s ohledem na deformaci účesu. Bylo by vhodné dodávat i variantu s uchycením za uši a kvalitnější gumičky, nebo gumičky za uši přikládat a zákazník si pak může zvolit variantu, která mu vyhovuje.

Spoléhám na výsledek d-testu. Při krátkodobém jednorázovém používání a dodržování předepsané desinfekce může vydržet i několik týdnů.
5
Avatar autora | 3.2.2021
+ vše ok

vše ok
5
Avatar autora | 3.2.2021
+ není nevýhoda

vše OK
4
Avatar autora | 2.2.2021
Nevím, proto že na roušce není natištěno o co jde.
5
Avatar autora | 2.2.2021
Rozhodla jsem se pro nákup přímo u výrobce bez prostředníků. Mám tak jistotu, že dostanu výrobek v deklarované kvalitě.
5
Avatar autora | 2.2.2021
+ výborně sedí na obličeji
+ přiléhá těsně
+ příjemné uchycení gumiček
+ vytvarovaný na nos - podloženo - netlačí!
+ 3 ks v balení za dobrou cenu
+ na tomto eshopu levnější než stejný výrobek jinde
+ výhoda opakovaného používání oproti jednorázovým
+ možnost desinfikovat sprayem na respirátory (bohužel nebyl skladem)
- o ničem nevím

5
Avatar autora | 2.2.2021
+ možnost opakovaného používání po dezinfekci

5
Avatar autora | 2.2.2021
+ dobře těsní

5
Avatar autora | 2.2.2021
+ pohodlné

5
Avatar autora | 2.2.2021
+ Kvalitní respirátor české výroby

5
Avatar autora | 2.2.2021
Jediný problém je, že ne každému se hodí na tvář. Na to však upozorňují na svých stránkách, kde je podrobný popis produktu. Dobře se mi přes respirátor dýchá a kupodivu se zevnitř ani nerosí.
5
Avatar autora | 1.2.2021
Padne dobře a pokud nebudu chodit rychle, udýchám to. Jen jsem byla překvapená, že gumičky nejsou za uši, ale za hlavou.
5
Avatar autora | 1.2.2021
+ Kvalita,přilnavost,prospěšnosti,dobře se udržuje

5
Avatar autora | 1.2.2021
Opětovně použitelný respirátor je přesně to co by měli všichni používat šetří přírodu nikdo ho neodhodí po pár hodinách a zároveň tím setří svou kapsu. Nepořebuji jich tolik jako jednorázových!
4
Avatar autora | 1.2.2021
Možnost vícenásobného použití (po dezinfikování)
5
Avatar autora | 1.2.2021
+ Zakoupený český nano-respirátor odpovídá kvalitě, třídě FFP2, ale i 3, celkem za dobrou cenu. Navíc jej lze desinfikovat a používat opakovaně. Přesvědčila mě i reklama na tento produkt a jeho popis k nákupu. Firma je ochotná prodávat své výrobky i s dodatečnými bonusovými slevami, rychle jej dodá, platební podmínky i komunikace s firmou byla vynikající

5
Avatar autora | 1.2.2021
+ kvalita komunikace

4
Avatar autora | 1.2.2021
+ Manžel respirátor chválí. Nezamlžují se brýle, pěkně sedí. Na ženský obličej je větší.

5
Avatar autora | 1.2.2021
+ Dobře drží na obličeji, není problém při delším hovoru.

Zatím jsem žádnou nevýhodu neobjevila, pokud jde o funkčnost. Pokud se týká ceny, přivítala bych cenu alespoň o 25% nižší.
5
Avatar autora | 31.1.2021
Vybrala jsem si tento produkt, neboť je z nano materiálu, předpokládám, že účinně chrání před viry, lze ho nosit opakovaně a chci podpořit domácí výrobu.
5
Avatar autora | 31.1.2021
Jsem opravdu spokojená
5
Avatar autora | 31.1.2021
dlouhá použitelnost , dobře padne
4
Avatar autora | 31.1.2021
+ Opakované použití

5
Avatar autora | 31.1.2021
+ Zatím jsem nevyzkoušela

5
Avatar autora | 30.1.2021
+ Prodyšny

5
Avatar autora | 30.1.2021
najlepší respirátor, ktorý používam a odporúčam priateľom
5
Avatar autora | 24.1.2021
Spokojenost
5
Avatar autora | 23.1.2021
+ dle mne bezpečný, lehký
+ vydrží při poskytnutí doporučené péče

Podle mne je produkt velice kvalitní, vydrží bez porušení 14 dnů, když o něj pečuji - dezinfikuji ho speciálním sprejem dle instrukcí výrobce. Nosím tento druh respirátorů již několik měsíců - pohybuji se mezi lidmi, jednám s klienty, někteří z nich byli i aktuálně CoviD pozitivní a nenakazil jsem se. S respirátorem BreaSAFE jsem spokojený a podle mne splňuje parametry, které výrobce uvádí.
5
Avatar autora | 23.1.2021
Jsem spokojená, koupila jsem už podruhé trojbalení,nyní s akční cenou.
5
Avatar autora | 22.1.2021
kvalitní výrobek,doporučuji
4
Avatar autora | 22.1.2021
dobře na obličeji těsní, netlačí gumičky, ale jako u jiných respirátorů je problém s brýlemi- brýle hůře sedí vzhledem k ohrnutému hornímu okraji
5
Avatar autora | 21.1.2021
K lékaři ideální. Dobře se dýchá. Gumičky za uši jsou horší , chtělo by to jiné - kulatější . Také se stává, že gumička na straně vypadne - musí se opravit pak. Jinak spokojenost.
5
Avatar autora | 21.1.2021
Praktický
5
Avatar autora | 21.1.2021
+ Skvělá cena.
+ Možnost opakovaného použití.
+ Přes respirátor se pohodlně dýchá.
+ Pracuji v nemocnici, opakovaně jsem se staral o COVID pozitivní pacienty bez další ochrany. Respirátory mě v těchto situacích nikdy nezklamaly, a to ani po jejich opakovaném použití. Ostatní kolegové s běžnými respirátory bohužel takové štěstí neměli.
+ Respirátor výborně těsní.
+ Certifikáty o účinnosti proti COVID-19 a pozitivní hodnocení firmou d-test.
- Po delším nošení mě respirátor tlačí na hřbetě nosu, což vůbec neznamená, že všichni musí mít takový problém - každý nos je unikátní.

Pokud hledáte kvalitní ochranu před COVID-19, mohu tyto respirátory jedině doporučit. Denně je zatěžuji v nemocničním provozu a nikdy mě nezklamaly.
5
Avatar autora | 19.1.2021
+ lépe se dýchá než v rouškách, nelepí se na ústa

5
Avatar autora | 16.1.2021
Lze použít opakovaně
5
Avatar autora | 21.12.2020
Podstatně lepší ochrana, než u jiných produktů. Velmi dobře těsní.
4
Avatar autora | 28.11.2020
Respirátor mě tlacil do jazylky, tak jsem ho kousek ustřihla a funguje teď báječně
5
Avatar autora | 26.11.2020
+ Deklarovaná vysoká účinnost-nemohu posoudit, prodyšný, dobře se v něm dýchá. Celková spokojenost
- Dražší produkt

4
Avatar autora | 25.11.2020
+ Dobře těsní

Obtížnější dýchaní, na sport není :-)
5
Avatar autora | 24.11.2020
Dobře přiléhá na obličej.
5
Avatar autora | 24.11.2020
+ Těsní
+ Dobře se přes něj dýchá
+ Opakované použití!

Za mě nejlepší respirátor na trhu, kvalitní český výrobek. Pro dospělého muže v podstatě jediná alternativa k polomaskám, které již vypadají poněkud divně pro každodenní použití. Na můj obličej sedí dokonale, měl jsem možnost vyzkoušet více typů a jen u tohoto jsem nepociťoval únik vzduchu. Cenově se výrobek vyplatí, protože ho lze opakovaně desinfikovat oproti standardním meltblown respirátorům. Jen pozor na správno desinfekci.
5
Avatar autora | 22.11.2020
+ na středně velký až větší obličej bez velkého nosu sedí skvěle
+ dá se desinfikovat
- nesedí na malé obličeje

super ochrana středí až větší obličeje, levný pokud počítáte s 14× vydesinfikováním
5
Avatar autora | 20.11.2020
+ Používám již jenom tyto respirátory, dobře těsní, ale i přesto se v nich dobře dýchá, se správným dezinfekčním prostředkem od této firmy možná delší doba používání.
+ Stále poměrně vysoká cena.

Používám již jenom tyto respirátory, dobře těsní, ale i přesto se v nich dobře dýchá, se správným dezinfekčním prostředkem od této firmy možná delší doba používání. Jenom cena už by mohla jít trochu dolů.
3
IN Avatar autora | 20.11.2020
Respirator je obrovsky na mensi zenskou tvar. Pri nasazeni mam respirator bud v ocich nebo hluboko na krku. Doporucila bych ho vyrabet ve velikostech pro zeny. Na tvarich dobre tesni ale kolem oci ma vetsi otvory kudy proudi vzduch. Toto jsem zaznamenala jak ja (s malou tvari) tak i muj muz (2 metrovy chlap). Nicmene dycha se pres nej skvele, jen ta velikost je opravdu problem... pro zeny :/
5
Avatar autora | 19.11.2020
Produkt je lehoučký, dobře se v něm dýchá,snadno se sterilizuje,může se používat opakovaně. Špičkový výrobek.Plně doporučuji.
4
Avatar autora | 17.11.2020
+ Výborná ochrana
+ Dobře sedí a těsní
+ Možnost opakovaného použití
- Gumičky na uši se utrhly hned první den

Nekvalitní provedení gumiček shazuje jinak výborný ochranný prostředek, naštěstí to jde s trochou šikovnosti "opravit". Pro velikost hlavy 60+ by to chtělo verzi s delšími gumičkami, jinak budeme mít za chvíli uši jako Bugs bunny...
5
Avatar autora | 17.11.2020
+ nano technologie

5
Avatar autora | 15.11.2020
+ perfektně sedí a dobře se dychá

Super, české výrobky, doporučuji všem zakoupit.
5
Avatar autora | 11.11.2020
+ Dobře se v něm dýchá,lépe než v látkové roušce.

5
Avatar autora | 9.11.2020
+ věřím, že je funkční
- že se musí nosit

4
Avatar autora | 8.11.2020
+ znovu použitelný
+ vyrobený v Česku
- větší pevnější konstrukce, tudíž nezbývá prostor pro větší brýle
- nedokonalé polstrování kolem nosu - relativně hrubé a tuhé, takže když náhle (tj. ne pozvolna) končí, tak vytváří netěsnost - průduch a přes něj vydechovaný vzduch zamlžuje brýle

5
Avatar autora | 7.11.2020
+ Těsní, tudíž předpokládám vysokou ochranu.
- Odpor při dýchání
- Neskladnost daná pevným tvarem

Beru ho jako maximální ochranu (nákup potravin, návštěva u lékaře). Kvůli pevnému tvaru není příliš skladný, takže není vhodný na časté snímání a nasazování dle aktuální potřeby. Ale to je dáno charakterem výrobku. Na odpor při dýchání si většina lidí zvykne, ale všichni ne (77 letý otec si na to ani přes snahu nezvykl).
5
Avatar autora | 7.11.2020
+ znovupoužitelnost po desinfekci
+ těsní

Respirátory jsou relativně levné, vezmu-li v úvahu jejich opakované použití po vydesinfikování. Dobře těsní a sedí na obličeji. Ověřená kvalita proti šmejdům z Číny/Vietnamu...
4
Avatar autora | 6.11.2020
- gumičky předělávám za uši

jde použít opakovaně
5
Avatar autora | 4.11.2020
+ Dodána certifikace
- Zatím nevím.

Dobře sedí na obličeji, pří použití spreje lze nosit opakovaně.
5
Avatar autora | 3.11.2020
produkt lze dezinfikovat a použít opakovaně.
4
Avatar autora | 3.11.2020
Dobře se nasazuje a drží.Dýchání je bez problémů i po delší době.
5
Avatar autora | 3.11.2020
dobře drží, je lehký a snadno se v něm dýchá, pro ženy by mohl být o něco menší
5
Avatar autora | 2.11.2020
s produkty firmy jsem velmi spokojená a celá moje rodina taky
5
Avatar autora | 2.11.2020
dobre drzia a pohodlne sa cez ne dycha, takze nie je problem v nich fungovat dlhsi cas
4
Avatar autora | 1.11.2020
S výrobkem jsem spokojená, jen se mi často vytrhne jedna gumička a uchycení není zrovna jednoduché. Jinak ale s respirátorem jsem spokojená, dobře těsní a dýchání v něm není nijak zvlášť nepřijemné. Chce to jen si zvyknout. Podstatná pro mě ale je kvalita a tento respirátor narozdíl od některých jiných splňuje normu a je bezpečný. Takže až na ten drobný problém s gumičkami stoprocentní spokojenost.
5
Avatar autora | 1.11.2020
Dobře sedí a snad i funguje :-)
5
Avatar autora | 31.10.2020
+ Dobře se nasazuje, dobře sedí a těsní. Příjemné nošení, prodyšný.

5
Avatar autora | 31.10.2020
+ respirator je neuveritelne lehky
+ dobre sedi a prileha
- nemusi sedet lidem s vetsim nosem

Neuveritelne lehky a prodysny respirator, dobre sedi na obliceji. U lidi s velkym nosem muze lehce svirat koren nosu, coz ale vyrobce uvadi v popisu.
5
Avatar autora | 30.10.2020
Lehký a dobře sedí.
5
Avatar autora | 30.10.2020
+ přesně se přizpůsobí tvaru obličeje

5
Avatar autora | 30.10.2020
Byla to již naše 2. objednávka, a zásilka opět naprosto v pořádku. Spokojeni.
1
Avatar autora | 28.10.2020
Objednala jsem si respirátory, protože jsem chtěla volit kvalitu a podpořit českého výrobce. Respirátor mi ale netěsní, je asi na větší obličej. Potom by měla být nabídka alespoň 2 velikostí, protože produkt je dost drahý a pro mě ne zcela funkční. Materiál mě také překvapil. Působí dojmem křehkého polystyrenu. Za tu cenu bych očekávala lepší kvalitu.
3
Avatar autora | 27.10.2020
Kvalitní materiál a dobrá prodyšnost, ovšem výrobek z něho je nedokonalý. Už při prvním nasazení nám oběma s manželem doslova ustřelily gumičky a nasazení se tím značně komplikovalo. Musela jsem volné konce alespoň svázat a pro manžela je prodloužit. Navíc po už asi čtvrtém nasazení a celkově asi hodinovém nošení se okraj respirátoru začal jemně chlupatit a oběma nám dráždil citlivou pokožku obličeje. Problémem jsou i brýle, které s respirátorem nesedí a vidění je rozostřené. Mám od nanospace již dva jiné a dobré produkty, tento výrobek mě ale zklamal Přitom nepatří k nejlevnějším.
5
Avatar autora | 27.10.2020
+ Dobře se udržují, celkem dobře prodyšné

4
Avatar autora | 26.10.2020
Účinnost nemohu posoudit, musím věřit výrobci. Respirátor je lehký, prodyšný, brýle se mně ale mlží, nepodařilo se mně nastavit a natvarovat úplnou těsnost. Ale mám drobnější obličej. Gumičky jsem si předělala na uchycení za uši, přetahování přes hlavu mně nevyhovuje. Se slevou mně cena vyhovovala.
5
Avatar autora | 26.10.2020
ještě jsem nevyužila, ale po nasazení netlačí, dobře přiléhá.
5
Avatar autora | 26.10.2020
+ Dobře se používá
- nevýhodu jsem nenašel

Doporučuji tento produkt protože se lehce nosí a dobře se v něm dýchá. Podle mého názoru je velmi kvalitní.
5
Avatar autora | 26.10.2020
+ Funguje

5
Avatar autora | 26.10.2020
ještě nelze hodnotit
5
Avatar autora | 26.10.2020
Je příjemný.
2
Avatar autora | 26.10.2020
- Je nepříjemný na obličeji hodně škrtí. Mám otlačenou celou tvář. Dýchání v něm je dobré. Neustále se vyvléká gumička.

5
Avatar autora | 26.10.2020
+ Český výrobek
+ Perfektně sedí
+ Opakovaně použitelný

S nákupem respirátorů jsem naprosto spokojený. Objednávku vyřídili a doručili velmi rychle a o jejím stavu pravidelně informovali. Respirátory jsou velmi kvalitní a skvěle těsní. Jeden používám už sedmý den a pořád se přes něj dýchá velmi dobře. Samozřejmě je potřeba jej po každém použití dezinfikovat vhodným prostředkem. Taky doporučuji přes respirátor používat ještě jednorázovou nebo textilní roušku - nebude docházet k jeho předčasnému znečištění a ucpání. I přes respirátor a dvouvrstvou textilní roušku se dá v pohodě dýchat :)
2
Avatar autora | 25.10.2020
Bohužel u prvního respirátoru se gumička urvala při pokusu o první nasazení, takže doba užívání 0 hodin. U druhého, který jsem používal od pondělí pouze na cestu MHD do a z práce plus nákup v obchodě, tedy denně cca 2 hodiny, se gumička utrhla v pátek odpoledne, tedy po necelých pěti dnech užívání (cca 9 hodinách nošení), přestože je deklarováno, že lze užívat až několik týdnů. Oba respirátory budu zasílat na reklamaci, jak mi řekli na informačním mailu Nanospace, kam jsem celou věc nahlásil. Gumičky jsme u oboru respirátorů přilepili sekundovým lepidlem, aby šel respirátor alespoň nějak užívat a doufám, že nám reklamaci uznají a zašlou nové respirátory, protože pokud ně, tak 3 respirátory za cenu 777 kč, z toho 2 vydržely dohromady 9 hodin, což je dost strašné. U třetího respirátoru z balení zatím nevím, skoro se ho bojím si ho nasadit, aby se gumička neurvala taky.
5
Avatar autora | 25.10.2020
+ Protivirová ochrana.
+ Vícenásobné použití - až 14 dní.
- Nesedí na menší obličeje.

5
Avatar autora | 25.10.2020
Chtěla jsem český produkt s nanovlákny vyvinutý ve spolupráci s TU Liberec. Anatomicky je promyšlený, dobře přiléhá. Dá se čistit speciální dezinfekcí, která také je v nabídce obchodu NANO SPACE.
5
Avatar autora | 24.10.2020
Jedinou nevýhodou je, že ne úplně přesně sedí na nose. ale na tuto možnost prodejce poctivě upozornil. Jinak naprostá spokojenost.
2
Avatar autora | 24.10.2020
- Bohuzel se tezko dycha pres tento respirator.

Bohuzel se tezko dycha pres tento respirator. Pri vetsim obliceji a hlave popruhy rezou.
5
Avatar autora | 22.10.2020
+ Super ochrana z nanovláken
- Špatně se s ní nosí brýle

5
Avatar autora | 22.10.2020
+ zdá se kvalitní, dobře se dýchá, dobrý materiál

kvalitní,lehký, dá se použít delší dobu
4
Avatar autora | 22.10.2020
Respirátor trochu sjíždí směrem dolů. Tím mě tlačí na měkký konec nosu a ze začátku je to dost nepříjemné. Nemám rýmu a tak se to dá vydržet, ale není to komfortní. Občas se vysmekne upevňující gumička z úchytu - při nasazování nebo sundávání. Po usazení na obličeji těsní dobře.
5