Akce na čističky vzduchu Airbi 1+1 ZDARMA. Platí do 30. června.

Lůžkoviny pro alergiky s nanomembránou – jak mohou pomoci vašim pacientům?

Od roku 2012 vyrábíme antialergické lůžkoviny s nanomembránou, které jsme vyvinuli ve spolupráci s předními českými nanotechnology. Od té doby jsme pomohli již tisícům alergiků k lepšímu spánku. Díky lůžkovinám s nanomembránou se ráno cítí svěžeji a vstávají bez zarudnutí očí a ucpaného nosu.

Hledáte seznam našich spolupracujících alergologů? Najdete ho zde.

Co nabízíme alergologům?

Spolupráce s lékaři si velmi vážíme

  • Slevu pro všechny vaše pacienty (unikátní kód)
  • Možnost obchodní spolupráce
  • Vzorky lůžkovin zdarma
  • Letáky do čekárny
  • Poradenství v oblasti bariérových lůžkovin

Jak navázat spolupráci?

Napište nám na veronika@nanospace.cz.

Jak naše produkty fungují?

Prachoví roztoči, kteří způsobují alergii na prach, milují teplo a tmu. Proto žijí uvnitř běžných polštářů, přikrývek a v matracích. Tam se množí a produkují alergeny (výkaly), které alergiky dráždí a způsobují alergické reakce. V našich produktech je obsažena nanovlákenná vrstva, která nepropustí roztoče dovnitř ani ven a zabraňuje jim ve shromažďování a množení uvnitř polštáře. Případně zbylí roztoči na povrchu se nemůžou dál množit a umírají.

Jak vypadá nanovlákenná membrána?

Nanovlákenná membrána je upředena z tenkých vláken, která mají rozměry o velikosti několik desítek nanometrů. Nanometr je 1000x menší než mikrometr. Představte si tuto vrstvu jako pavučinu, jejíž otvory mezi jednotlivými vlákny jsou veliké pouhých 80-150 nm. Rozměry prachového roztoče se pohybují okolo 420 000 nm, jeho alergen je velký 1 000 nm, tudíž nemají šanci skrz tkaninu projít. Otvory v konkurenčních mikrovlákenných textiliích a přírodních materiálech mají velikost v mikrometrech, otvůrky v nanotkanině v nanometrech, je to rozdíl asi jako díra ve zdi po kulovém blesku a otvor v papíře propíchnutém špendlíkem.

 

 

CZ_Nano-Ilustrace-CZ-outl

 

 

Nabídka lůžkovin s nanovláknem nanoSPACE

Protiroztočové povlaky na matrace, přikrývky a polštáře

Povlaky fungují na principu bariéry. Polštář, přikrývku či matraci povlečete do povlaku, a tím zamezíte shromažďování a množení roztočů uvnitř lůžkoviny. Pod měkoučkou a prodyšnou textilií na povrchu se nachází tenká vrstva české nanotkaniny, která brání roztočům ve shromažďování a množení.

Protiroztočové polštáře a přikrývky

Protiroztočové polštáře a přikrývky obsahují nanovlákennou vrstvu, která brání roztočům ve shromažďování a množení ve výplni. Polštáře a přikrývky jsou sami o sobě antialergické a není nutné je dále povlékat protiroztočovým povlakem ani povlečením. Díky nanovlákenné vrstvě polštáře a přikrývky zůstávají zároveň prodyšné.

Protiroztočová povlečení a prostěradla Nanobavlna®

První protiroztočové povlečení na světě s nanovlákennou membránou. Je vyrobeno z bavlněného saténu s nanotkaninou uvnitř, která brání shromažďování a množení roztočů. Bavlněný satén je látka pevné struktury s lesklým povrchem, jehož zářivé barvy zůstávají stálé i po mnoha praní.

Hodnocení obchodu na Heuréce

Každý náš zákazník může využít možnosti hodnocení nákupu na našem e-shopu prostřednictvím největšího českého nezávislého portálu Heureka.cz. Jsme dlouhodobými držiteli zlatého certifikátu ‚‚Ověřeno zákazníky’’, který náleží pouze obchodům s dlouhodobou spokojeností zákazníků nad 97 %. Více jak 4500 nezávislých hodnocení si můžete přečíst tady.

 hodnoceni-heureka

Hodnocení reklamačního procesu

Každý náš zákazník může využít možnosti hodnocení reklamačního procesu. Pro bezproblémové a co nejrychlejší vyřizování reklamací využíváme software Retino, který na základě hodnocení zákazníků uděluje certifikát ‚‚Bezproblémové reklamace’’. Jsme dlouhodobými držiteli hodnocení nad 97 %, poslední hodnocení si můžete přečíst tady.

 reklamace

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení