Lůžkoviny pro alergiky s nanomembránou – jak mohou pomoci vašim pacientům?

Od roku 2012 vyrábíme antialergické lůžkoviny s nanomembránou, které jsme vyvinuli ve spolupráci s předními českými nanotechnology. Od té doby jsme pomohli již tisícům alergiků k lepšímu spánku. Díky lůžkovinám s nanomembránou se ráno cítí svěžeji a vstávají bez zarudnutí očí a ucpaného nosu.

Hledáte seznam našich spolupracujících alergologů? Najdete ho zde.

Co nabízíme alergologům?

Spolupráce s lékaři si velmi vážíme

  • Slevu pro všechny vaše pacienty (unikátní kód)
  • Možnost obchodní spolupráce
  • Vzorky lůžkovin zdarma
  • Letáky do čekárny
  • Poradenství v oblasti bariérových lůžkovin

Jak navázat spolupráci?

Napište nám na veronika@nanospace.cz.

Jak naše produkty fungují?

Prachoví roztoči, kteří způsobují alergii na prach, milují teplo a tmu. Proto žijí uvnitř běžných polštářů, přikrývek a v matracích. Tam se množí a produkují alergeny (výkaly), které alergiky dráždí a způsobují alergické reakce. V našich produktech je obsažena nanovlákenná vrstva, která nepropustí roztoče dovnitř ani ven a zabraňuje jim ve shromažďování a množení uvnitř polštáře. Případně zbylí roztoči na povrchu se nemůžou dál množit a umírají.

Jak vypadá nanovlákenná membrána?

Nanovlákenná membrána je upředena z tenkých vláken, která mají rozměry o velikosti několik desítek nanometrů. Nanometr je 1000x menší než mikrometr. Představte si tuto vrstvu jako pavučinu, jejíž otvory mezi jednotlivými vlákny jsou veliké pouhých 80-150 nm. Rozměry prachového roztoče se pohybují okolo 420 000 nm, jeho alergen je velký 1 000 nm, tudíž nemají šanci skrz tkaninu projít. Otvory v konkurenčních mikrovlákenných textiliích a přírodních materiálech mají velikost v mikrometrech, otvůrky v nanotkanině v nanometrech, je to rozdíl asi jako díra ve zdi po kulovém blesku a otvor v papíře propíchnutém špendlíkem.

 

 

CZ_Nano-Ilustrace-CZ-outl

 

 

Nabídka lůžkovin s nanovláknem nanoSPACE

Protiroztočové povlaky na matrace, přikrývky a polštáře

Povlaky fungují na principu bariéry. Polštář, přikrývku či matraci povlečete do povlaku, a tím zamezíte shromažďování a množení roztočů uvnitř lůžkoviny. Pod měkoučkou a prodyšnou textilií na povrchu se nachází tenká vrstva české nanotkaniny, která brání roztočům ve shromažďování a množení.

Protiroztočové polštáře a přikrývky

Protiroztočové polštáře a přikrývky obsahují nanovlákennou vrstvu, která brání roztočům ve shromažďování a množení ve výplni. Polštáře a přikrývky jsou sami o sobě antialergické a není nutné je dále povlékat protiroztočovým povlakem ani povlečením. Díky nanovlákenné vrstvě polštáře a přikrývky zůstávají zároveň prodyšné.

Protiroztočová povlečení a prostěradla Nanobavlna®

První protiroztočové povlečení na světě s nanovlákennou membránou. Je vyrobeno z bavlněného saténu s nanotkaninou uvnitř, která brání shromažďování a množení roztočů. Bavlněný satén je látka pevné struktury s lesklým povrchem, jehož zářivé barvy zůstávají stálé i po mnoha praní.

Hodnocení obchodu na Heuréce

Každý náš zákazník může využít možnosti hodnocení nákupu na našem e-shopu prostřednictvím největšího českého nezávislého portálu Heureka.cz. Jsme dlouhodobými držiteli zlatého certifikátu ‚‚Ověřeno zákazníky’’, který náleží pouze obchodům s dlouhodobou spokojeností zákazníků nad 97 %. Více jak 4500 nezávislých hodnocení si můžete přečíst tady.

 hodnoceni-heureka

Hodnocení reklamačního procesu

Každý náš zákazník může využít možnosti hodnocení reklamačního procesu. Pro bezproblémové a co nejrychlejší vyřizování reklamací využíváme software Retino, který na základě hodnocení zákazníků uděluje certifikát ‚‚Bezproblémové reklamace’’. Jsme dlouhodobými držiteli hodnocení nad 97 %, poslední hodnocení si můžete přečíst tady.

 reklamace