10 % sleva na dárky pro muže s kuponem DENOTCU10, pouze do 17.6.2024!

Doplňky stravy pro zlepšení pleti

O pleť je důležité se starat zevnitř stejně jako zvenku. Vyzkoušejte doplňky stravy, které dodají pleti potřebné vitaminy, minerály a látky, které pomáhají chránit pokožku před škodlivými vlivy a podporují produkci kolagenu, což je protein, který je důležitý pro zdraví a pružnost pokožky.

  • Trans-resveratrol – látka, která se přirozeně vyskytuje v některých plodech, jako jsou hrozny nebo borůvky. Může pomoci chránit pokožku před poškozením způsobeným volnými radikály a může pomoci podpořit produkci kolagenu v těle. Užívání trans-resveratrolu může pomoci zlepšit kvalitu pleti a snížit viditelnost vrásek.
  • Kolagen pro krásnou pleť obsahuje klinicky ověřené a vysoce bioaktivní kolagenové peptidy pro viditelnou hydrataci pleti a viditelnou redukci vrásek.
+ Beauty Hair Complex mě zachránil od akné, zlepšil se mi stav nehtů, pokožky. Na vlasech zatím nepozoruji, ale ty jsem měla vždy dobré. + Chuť + Cena (všechny nutné vitaminy na pleť v jednom) – Nutné používat 2-3 měsíce pravidelně pro viditelné výsledky.
AKAnna K.29.5.2022

Nejprodávanější

2 položek celkem
09df3182f1ef50f3af15ff63b5fd65aa
628 Kč

Každá žena si přeje redukovat množství vrásek, mít vyživenou a krásnou pokožku a cítit se mladistvě. Složením jednoduchý, ale účinný produkt obsahuje velice kvalitní bovinní...

MCE3818
Rybí kolagen Marine collagen matrix
799 Kč

Rybí kolagen obsahuje menší množství prolinu a hydroxyprolinu než kolagen ze savců, díky čemuž je lépe vstřebatelný do pokožky. Každá dávka obsahuje 5000 mg hydrolyzovaných...

MCE4981