20 % sleva na ortopedické polštáře do 3.6. 2024.

Garance kvality a hodnocení obchodu

Jako jeden ze zakládajících členů Asociace nanotechnologického průmyslu v ČR vám garantujeme kvalitu prodávaných výrobků a pravdivost informací uvedených v popiscích jednotlivých produktů. Všechno nanotechnologické zboží, které v našem obchodě naleznete, je řádně certifikováno a vyrobeno v ČR. Všechny výrobce, jejichž produkty prodáváme, pečlivě hlídáme a řadu zboží si sami testujeme a ověřujeme, zda uváděné informace odpovídají realitě.

Za náš přístup k podnikání a zákazníkům jsme obdrželi řadu ocenění, například EY Podnikatel roku 2021, IBM firma roku 2022, nebo Národní cenu kvality.

Všechny výrobky s nanovláknem nebo nanočásticemi pochází od českých výrobců, kteří jsou členy ANPČR.

Hodnocení Heuréka

Každý náš zákazník může využít možnosti hodnocení nákupu na našem e-shopu prostřednictvím největšího českého nezávislého portálu Heureka.cz. Jsme dlouhodobými držiteli zlatého certifikátu ‚‚Ověřeno zákazníky’’, který náleží pouze obchodům s dlouhodobou spokojeností zákazníků nad 98 %. Více jak 4000 nezávislých hodnocení si můžete přečíst tady.

hodnoceni-heureka (1) 

Hodnocení reklamací

Každý náš zákazník může využít možnosti hodnocení reklamačního procesu. Pro bezproblémové a co nejrychlejší vyřizování reklamací využíváme software Retino, který na základě hodnocení zákazníků uděluje certifikát ‚‚Bezproblémové reklamace’’. Jsme dlouhodobými držiteli hodnocení nad 97 %, poslední hodnocení si můžete přečíst tady.

reklamace

Hodnocení na nezávislém portálu Biano

Zákazníci nás hodnotí také na platformě Biano, která sbírá recenze našeho e-shopu i jednotlivých zakoupeních produktů.

nanoSPACE s.r.o. na biano.cz