Akce na čističky vzduchu Airbi 1+1 ZDARMA. Platí do 30. června.

Garance kvality a hodnocení obchodu

Jako jeden ze zakládajících členů Asociace nanotechnologického průmyslu v ČR vám garantujeme kvalitu prodávaných výrobků a pravdivost informací uvedených v popiscích jednotlivých produktů. Všechno nanotechnologické zboží, které v našem obchodě naleznete, je řádně certifikováno a vyrobeno v ČR. Všechny výrobce, jejichž produkty prodáváme, pečlivě hlídáme a řadu zboží (především roušky a respirátory) si sami testujeme a ověřujeme, zda uváděné informace odpovídají realitě.

Všechny výrobky s nanovláknem nebo nanočásticemi pochází od českých výrobců, kteří jsou členy ANPČR.

 

Hodnocení Heuréka

Každý náš zákazník může využít možnosti hodnocení nákupu na našem e-shopu prostřednictvím největšího českého nezávislého portálu Heureka.cz. Jsme dlouhodobými držiteli zlatého certifikátu ‚‚Ověřeno zákazníky’’, který náleží pouze obchodům s dlouhodobou spokojeností zákazníků nad 98 %. Více jak 4000 nezávislých hodnocení si můžete přečíst tady.

 hodnoceni-heureka

Hodnocení reklamací

Každý náš zákazník může využít možnosti hodnocení reklamačního procesu. Pro bezproblémové a co nejrychlejší vyřizování reklamací využíváme software Retino, který na základě hodnocení zákazníků uděluje certifikát ‚‚Bezproblémové reklamace’’. Jsme dlouhodobými držiteli hodnocení nad 97 %, poslední hodnocení si můžete přečíst tady.

 reklamace

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení