Respirátory BreaSAFE

Respirátor BreaSafe od nanofirmy Pardam je navržen pro pohodlné užívání při náročné fyzické aktivitě i pro každodenní použití. Je vhodný pro práci v prašném prostředí, s organickými rozpouštědly, ale i na ochranu před alergeny, viry a bakteriemi. Mikroorganismy včetně virů a bakterií, které se zachytí v nanovlákenném filtru, díky použitým nanočásticím stříbra v krátkém čase zahynou. Proto uživatelé mohou respirátor používat opakovaně a přečkat s ním ve zdraví a v pohodě i případnou několikatýdenní epidemii závažného respiračního onemocnění.

Jsou lehké, celoprodyšné, ale zároveň pevné. Pro své unikátní vlastnosti si je oblíbili ve stavebních firmách, ale i nehtových studiích. Respirátory se vyrábějí jako respirátory FFP3 a respirátory COVID_19. Mají filtrační účinnost FFP3 a COVID_19, vysoké těsnící vlastnosti a Fit Factor a jsou účinné v zachytávání pylů, alergenů, sazí, naftových a dalších částic větších než 0.3 μm s účinností záchytu vyšší než 99.8 %. Zároveň jsou vyrobené ekologicky a laminované bez škodlivého lepidla pouze zahříváním a lisováním. 

Elegantní nanovlákenný respirátor BreaSafe běžně nabízíme ve variantě bez uhlíku a s úhlíkem. Breasafe respirátor s uhlíkovým filtrem je vhodný pro práci s lepidly a chemikáliemi. Respirátory BreaSafe mají delší životnost než běžné respirátory, jeden lze používat po dobu 1-2 týdnů, čímž ve finále uspoří peníze i životní prostředí. Ať už potřebujete prachový respirátor nebo pracovní respirátor, BreaSafe je ideální volbou. 

Nejprodávanější

Nano respirátor BreaSAFE FFP3 3 ks
Nano respirátor BreaSAFE FFP3 3 ks
již není v prodeji
Kód: 932/KLA
 
od 777 Kč
46 breasafe clasic sq2 anti covid19 v2.png
Nano respirátor BreaSAFE® ANTI-COVID-19 | 3ks
Objednáno u dodavatele
Kód: 372
 
777 Kč
Nano respirátor BreaSAFE FFP3 3 ks
od 777 Kč

Antibakteriální nanovlákenné respirátory skupiny FFP3. Pokud hledáte ochranu proti COVID-19, podívejte se na respirátor z řady ANTI COVID, který má novou evropskou certifikaci...

Kód: 932/KLA
46 breasafe clasic sq2 anti covid19 v2.png
777 Kč

Nano respirátor BreaSAFE je certifikován dle nové EU normy Covid - 19, PPE-R/02.075 version 1, která byla vytvořena pro produkty s testovaným záchytem koronaviru. ...

Kód: 372
2 položek celkem