Nano respirátor BreaSAFE® ANTI-COVID-19 FFP2 126 Kč / ks / Opakovaně použitelný

Vítěz dtestu (12/2020) v záchytu, kde byl jako jediný označen filtrační účinností FFP3. Zachycuje 99,5 až 99,9 % virů a bakterií, výsledky testů vypracovaných uznávanou laboratoří Nelson Laboratories USA jsou ke stažení ZDE

 • Certfikováno FFP2, dtest ale naměřil (vydání 12/2020) filtrační účinnost FFP3.
 • Respirátor představuje dostatečnou ochranu proti viru SARS-CoV-2
 • Lze bezpečně používat 1-2 týdny při sterilizaci vhodnou dezinfekcí (lze sterilizovat až 14x bez snížení účinnosti - dle interních testů firmy Pardam)
 • Obsahuje nanovlákennou membránu a nanočástice stříbra s antimikrobiálním efektem
 • Je ekologický a hypoalergenní - bez použití lepidel a pojiv
 • Český respirátor FFP2

 pardam-nano4fiberslogo

Zakoupené respirátory, roušky a filtry z hygienických důvodů není možné vyměnit ani vrátit.

Velikost balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
15.3.2021
Skladem (> 5 ks)
Kód: 372
777 Kč –51 % 379 Kč 379 Kč bez DPH
Nano respirátor BreaSAFE® ANTI-COVID-19 FFP2 126 Kč / ks / Opakovaně použitelný
Akce Se stříbrem
777 Kč –51 %

Nanovlákenný, opakovatelně použitelný respirátor, který má novou certifikace FFP2 i certifikaci COVID-19 garantující dostatečnou ochranu proti viru SARS-CoV-2 dle normy EU; jedná se tedy o efektivní ochranu proti koronaviru. 

Nevýhody nanovlákenného respirátoru BreaSAFE:

 • Má specifický tvar.
 • Nesedí na velmi drobné obličeje či obličeje s velkým nosem.
 • Pevný skořepinový tvar může působit mohutně.
 • Velice dobře těsní - lidem s nižší kapacitou plic může trvat déle, než si na dýchání přes respirátor zvyknou.

Výhody respirátoru BreaSAFE ANTI-COVID-19

 • Obsahuje nanovlákennou membránu, která spolehlivě chrání před bakteriemi, viry i alergeny.
 • Bez dýchacího ventilu - díky tomu chrání uživatele i okolí.
 • Lze používat opakovaně i několik dní.
 • Nízká váha - má pouze 16 g.
 • Je vysoce prodyšný - 150 cm² dýchací plochy zaručuje snadné a pohodlné dýchání.
 • Má nízký koeficient obtoku vzduchu kolem masky = excelentní „FIT FAKTOR”.
 • Drží tvar a perfektně sedí na obličeji.
 • Vícevrstvé složení neobsahuje lepida a pojiva, je hypoalergenní.
 • Je ekologický a je vyroben v ČR
 • Jako první získal od VÚBP certifikaci dle zcela nové normy EU: COVID-19 PPE-R/02.075 version 1.

 

Kde lze použít nanovlákenný respirátor BreaSAFE:

 • zdravotnictví
 • státní správa
 • průmysl
 • veřejná doprava
 • osobní ochrana

V respirátorech jsou použity nanočástice stříbra (nanostříbro), které bylo vyhodnoceno jako jedna z nejúčinnějších antimikrobiálních látek. Díky použití nanomembrány s aktivním stříbrem nemohou mikroorganismy ve struktuře respirátoru přežívat a množit se. Vzhledem k vysoké míře prodyšnosti materiálu není navíc potřeba používat výdechový ventil, i proto mohou být respirátory používány proti COVID-19.

S hrdostí vyvinuty a vyrobeny v České republice společností PARDAM NANO4FIBERS s.r.o.

Co je to „Certifikace: COVID-19”?

Jako odpověď na současnou hrozbu šíření nákazy Evropská unie vydala:

V reakci na pandemii nového koronaviru vydala Evropská unie doporučení, které upravuje způsob dohledu nad trhem (především zdravotnickými a ochrannými prostředky) v souvislosti s onemocněním COVID-19. Vznikl nový oficiální typ certifikace (vedle řady FFP) COVID-19, která testuje produkty dle nové normy. Díky tomu si mohou být uživatelé produktů s certifikací COVID-19 jistí, že jsou respirátory proti SARS-COV-2 dostatečně účinné.

Proč lze respirátory BreaSAFE používat opakovaně? 

V respirátorech BreaSAFE je použita nanovlákenná membrána s obsahem stříbrných nanočástic Nanosilver®.
Díky použití nanostříbra nemohou mikroorganismy ve struktuře respirátoru přežívat a množit se. Proto mohou být respirátory BreaSAFE® používány i opakovaně, dokud nedojde k jejich mechanickému poškození. Z pohledu antivirové ochrany doporučujeme 1-2 týdny, dle četnosti použití. 

 

Jak sterilizovat respirátor BreaSAFE®? 

Při používání k ochraně před viry lze respirátory BreaSAFE opakovaně používat (na rozdíl od běžných respirátorů se nesnižuje účinnost), je ovšem nutné je po každém použití sterilizovat pomocí dezinfekčních prostředků na bázi lihu nebo isopropylalkoholu. Prostředky není nutné ředit, ale vyvarujte se dezinfekcím s přidanými příměsmi.

Nikdy nepoužívejte prostředky obsahující peroxid vodíku, který působí jako silné oxidační činidlo a může poškodit nanovlákennou membránu v respirátoru.
 
Nikdy nepoužívejte prostředky s obsahem glycerinu (např. prostředky s označením ANTI-COVID-19 nebo obecně dezinfekční prostředky určené k dezinfekci rukou). Glycerin zůstává v respirátoru, což může vést k zanášení respirátoru a snížení jeho funkčnosti. Mohlo by také docházet k uvolňování glycerinu a jeho vdechování.

Respirátor BreaSAFE je prodyšný a dobře sedí na obličeji

Respirátor BreaSAFE je vyroben ze 3 až 4 funkčních vrstev laminovaných bez použití jakýchkoli přísad ve formě lepidla nebo pojiva. Díky tomu je lehký a anatomicky tvarovaný do ohebného pláště. Respirátor BreaSAFE má jedinečnou konstrukci a složení materiálu, lze ho tak používat opakovaně a po delší dobu. Respirátory BreaSAFE® jsou celoprodyšné a jejich prodyšnost je natolik nadstandardní, že se nemusí používat výdechové ventily, v nichž se mohou množit bakterie, viry, plísně a kvasinky. Nepoužití ventilu v konstrukci našich respirátorů umožňuje jejich opakované a nezávadné použití.

Jaký je rozdíl mezi stupněm ochrany FFP3 a COVID_19?

Existují 3 certifikované třídy stupně ochrany, které se testují u respirátorů, a to: FFP1, FFP2 a FFP3. Nově pak certifikace COVID-19, která garantuje dostatečnou ochranu proti viru SARS-CoV-2 dle normy EU. Respirátory třídy FFP3 a COVID-19 jsou schopny chránit svého uživatele před onemocněním virovou nákazou (např. “běžná” chřipka, SARS, MERS, COVID-19 apod.).

Co znamená, že má respirátor vysoký „FIT FAKTOR” ?

V rámci měření certifikovaným zkušebním ústavem se posuzuje schopnost respirátoru filtrovat vzduch a odstraňovat nevhodné částice, ale velmi také záleží na jeho přiléhavosti - tzv. „FIT FAKTORU”. Pouze respirátor, který splňuje parametry EU normy na těsnost a množství vzduchu, které se dostane dovnitř a ven okolo respirátoru, získá stupeň ochrany FFP3 či COVID-19.

Jak dlouho lze nano respirátor nosit?

Respirátor lze nosit opakovaně i několik dnů až týdnů, nečistí se, stačí jej sterilizovat například Dezinfekcí respirátorů a roušek SPREJ 100 ml 70% ethanol. Maximální dobu použitelnosti/životnosti respirátoru nelze stanovit, závisí vždy na podmínkách, v jakých je respirátor používán. Respirátor se nesmí namáčet ve vodě ani jiné tekutině.

Respirátor musí být vyměněn, jestliže:

- Prach pronikl respirátorem a bylo zjištěno jeho znečištění.
- Došlo k podstatnému zvýšení dýchacího odporu.
Respirátor musí být uchován v suchém a čistém prostředí při teplotách -5 až +40 °C.

Test účinnosti českého respirátoru BreaSAFE ANTI-COVID-19

Respirátor BreaSAFE byl testován v Nelson Laboratories, která jako jedna z mála laboratoří na světě měří virální filtrační účinnost (VFE), tedy účinnost prostředku v simulovaném záchytu virů, dle metodiky odvozené od ASTM F2101. K měření používají aerosol, v němž jsou rozptýleny bakteriofágy ΦX174. Testování bylo provedeno v souladu s předpisy správné výrobní praxe US 21 CFR části 210, 211 a 820 (US FDA GMP regulations 21 CFR Parts 210, 211 and 820). Výsledkem testu je v případě respirátorů BreaSAFE záchyt vyšší než 99,5 %.

Jak pečovat o nano respirátor BreaSAFE ANTI-COVID-19?

Respirátor doporučujeme sterilizovat či dezinfikovat po každém použití. Dezinfekci je možné provést pomocí dezinfekce ve spreji, ideálně na bázi lihu či 2-propanolu; nedoporučujeme dezinfekce na bázi peroxidu vodíku. Sterilizaci respirátoru je možné provést v autoklávu či v elektrické troubě při teplotě 70 °C po dobu 5-10 minut. Vyšší teplotu nedoporučujeme, mohlo by dojít k poškození nanomembrány. Nedoporučujeme použití mikrovlnné trouby z důvodu rizika vzniku požáru. Do horké trouby nevkládejte respirátory ošetřené dezinfekcí, dokud důkladně neproschnou, a to kvůli riziku vznícení par dezinfekce. Sterilizaci germicidní či UV lampou nedoporučujeme, může poškodit nanomembránu. Nedoporučujeme ani sterilizaci ozónem, neboť ozón je silné oxidační činidlo a mohlo by tak dojít k poškození.
sterilizace-breasafe-jak-na-to

Návod k nasazení respirátoru:

1. Uchopte respirátor a přiložte jej k obličeji nosním výliskem nahoru.

2. Přetáhněte upínací pásky přes hlavu. Délku pásku upravte tak, aby nedocházelo k otlakům, ale současně tak, aby nedocházelo k pohybu respirátoru po obličeji.

3. Prověřte těsnost respirátoru: Silně se nadechněte. Jestliže zjistíte pronikání vzduchu mezi respirátorem a obličejem, zlepšení dosáhnete:

- posunutím respirátoru na obličeji do vhodnější polohy,
- úpravou délky upínacích pásků,
- posunutím upínacích pásků do vhodnější polohy.

Požadavky na těsnost pravděpodobně nebudou splněny, jestliže má uživatel na dosedací ploše těsnicí linie respirátoru vousy.

Video

Cesta do hlubin nanovlákenného respirátoru BreaSAFE®

Co dělat, když se mi v respirátoru BreaSAFE hůře dýchá?

Nanovlákenný respirátor BreaSAFE má vynikající prodyšnost a tlakový odpor, pokud vám ale spolehlivě těsní, lidem s nižší kapacitou plic může přijít, že se v něm špatně dýchá. Je to dáno tím, že jsme zvyklí na ochranné prostředky, které netěsní a profukují. Ze zkušenosti našich zákazníků a zdravotníků víme, že v takových případech je nutné si na respirátor zvyknout. Většině stačí 30 minut až 2 hodiny nošení v kuse, poté už nemají s dýcháním problémy. Pokud potřebujete vysokou ochranu k výkonu práce, doporučujeme začít respirátor nosit na kratší časové intervaly, třeba na nákupy. 

Rozměry

Od kořene nosu pod bradu: 13 cm (+/- 0,5 cm)

Mezi lícními kostmi: 12,5 cm (+/- 0,5 cm)

O výrobci PARDAM NANO4FIBERS s.r.o.

Výrobcem respirátorů je roudnická firma PARDAM NANO4FIBERS s.r.o. (dříve pouze PARDAM), která je předním světovým výrobcem anorganických nanovláken. PARDAM NANO4FIBERS s.r.o. je členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR a součástí projektu Česko je nano.

O nano respirátorech

>>> Jaký je rozdíl mezi běžným a nanovlákenným respirátorem?

>>> Jak dezinfikovat nano respirátor

 

 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
LJ Avatar autora U nosu netěsní - na můj tvar obličeje nepoužitelný 22.2.2021 22:34
Docela zklamání. Všechen vzduch prochází netěstnostmi okolo nosu, takže nepoužitelné :-( Kdyby to aspoň netěsniko dole a nefoukalo na brýle, šly by použít omezeně. Nějké nápady jak to vytvarovat a přizpůsobit tváři, nebo jsem vyhodil 500kč? Roušky od vás i dezinfekce jsou OK.
L Avatar autora U nosu netěsní - na můj tvar obličeje nepoužitelný 23.2.2021 16:55
Děkujeme vám za zpětnou vazbu, kterou rádi předáme výrobci. Bohužel tento respirátor nesedí každému.
MT Avatar autora Těsní dobře 26.10.2020 12:29
Vzhledem k těsnosti. Má zkušenost je, že mi těsní opravdu dobře. Okolo nosu perfektně (mám tam i otlaky), pod bradou tehdy, když si posunu gumičky výše k temenu hlavy. Manžel také spokojen. To jen k tomu, že je to asi opravdu různorodé. Já velmi doporučuji, jsem spokojená.
MV Avatar autora Netěsní u kořene nosu 16.10.2020 18:04
Myslím, že by měl výrobce podstatně zapracovat na vylepšení tohoto produktu. Tyto respirátory v oblasti horní části nosu vůbec netěsní a volně zde prochází vzduch. A netěsní u nikoho v rodině.
P Avatar autora sedí 17.10.2020 15:49
Tak mě těsní výborně. Jak upozornil i výrobce, ne každému ten tvar sedne. Já mám štěstí v tom, že mě (i manželce) sedí dobře.
JH Avatar autora Chybí plíšek kolem nosu 15.10.2020 11:42
Musím se přidat k negativním komentářům, respirátor má nahoře u nosu prapodivní tvar a hlavně nemá plíšek, takže nelze upravit jakkoli, aby seděl kolem nosu. Výsledek je takový, že netěsní. Co je podobný problém je zahnutý tvar horního okraje - absolutně nelze nosit s brýlemi, není "kam je usadit".
JN Avatar autora Dýchatelnost 10.10.2020 15:49
Já osobně žádný problém s únikem vzduchu kolem kořenu nosu nemám. Mám ale problém s odporem při dýchání. Když se nemohu pořádně a volně nadýchnout, vzniká u mě panický stav. Takže jsem se s ním musel naučit dýchat. Nádech ústy, výdech nosem, a to hluboce a pomalu a po výdechu krátce počkat. Respirátor používám v nebezpečných místech, tedy ve veřejných dopravních prostředcích, u lékaře, v obchodních centrech a pod. Jinak používám nanoroušku.
P Avatar autora Re dýchatelnost 17.10.2020 15:54
Respirátor používám a dýchá se mi s ním dobře. Výjimkou je, pokud prší a namočí se, nebo pokud jej postříkám po použití dezinfekcí a pak jej hned znovu použiju. V obou případech voda( nebo dezinfekce) patrně ucpé "průduchy" a hůř se dýchá. Stačí ale až respirátor vyschne a je to opět OK. Za běžného stavu se mi s respirátory dýchá sronatelně jako s plátěnými rouškami. A to mi sedí na obličeji jako přibitý.
F Avatar autora Rozměry od kořene nosu po bradu 29.8.2020 13:17
Dobrý den, když máme od kořene nosu po bradu 10cm, bude respirátor sedět? Děkuji
M Avatar autora Netěsní 1.9.2020 12:18
Bohužel se musím přidat k negativním komentářům. Respirátor netěsní, vzduch proniká v horní části, tam kde jsou oční důlky. Zkoušeli jsme to v celé rodině pro různě velké osoby a netěsnil nikomu. Jinak je lehký a příjemný na nošení ale vzhledem k netěsnosti naprosto nepoužitelný.
LK Avatar autora Netěsní 3.9.2020 10:31
Dobrý den, velmi nás mrzí, že vám respirátor netěsní. Bohužel tento tvar nesedne každému.
M Avatar autora Bohužel nelze tvarovat v oblasti nosu 14.7.2020 17:06
Dobrý den, předně díky za české výrobky za rozumnou cenu a skvělou komunikaci. BreaSAFE je lehký, prodyšný respirátor, který má pouze jeden prefabrikovaný tvar - pokud vám nesedne, bude vzduch unikat kolem nosu. Zkoušeli jsme tři různí lidé a ani jednomu z nás dostatečně netěsní, tím pádem je pro nás nepoužitelný. Pokud by bylo možné zařadit kovovou sponu na nose jako bývá u jiných respirátorů, byla by to bomba. M.
Avatar autora Nano respirátor BreaSAFE® ANTI-COVID-19 13.7.2020 14:33
Nedávno jsem si objednal sadu respirátorů pro ověření, o jaký produkt jde. Vzhledem k tomu, že je přímo certifikován proti covidu, je opakovatelně použitelný a je vyráběn konečně v Česku, mohu jej po odzkoušení doporučit. Je lehký, dobře prodyšný, je ale nutno dát pozor, aby nedošlo k jeho mechanickému poškození, protože je křehký. Jsem spokojen a proto jsem objednal ještě jednu sadu, která byla rovněž rychle dodána. Myslím, že se budeme s těmito produkty ještě hodně dlouho setkávat (tím myslím i roušky) přesto, že jsou některým proti mysli. O potřebnosti těchto produktů se už přesvědčily milióny lidí po celém světě a pár českých remcalů, kteří jsou "nad věcí" to těžko změní. Hlavně je potřebné, aby české firmy dostaly podporu a možnost se dostatečně realizovat i ve světovém měřítku.
Avatar autora Karlos 4.7.2020 14:30
Konečně respirátor, který je přímo deklarován přímo na záchyt Covidu, je české výroby a je možno jej opakovaně použít. Je opravdu lehký, dobře prodyšný. Doufejme, že vláda nezůstane jen u proklamací a opravdu podpoří české firmy jako je tento výrobce a český nano průmysl se prosadí na světovém trhu, což naše ekonomika teď bude potřebovat jako sůl.
MS Avatar autora Marie 4.7.2020 12:48
Dobry den, jiz jsem objednala nekolik antivirovych satku, nanovlakenne rousky a respiratory, se vsemi produkty i komunikaci naprosta spokojenost, jinde jiz bych neobjednala. Vrele doporucuji.
P Avatar autora Respirátor 1.6.2020 12:46
Dobrý den, měla jsem nastaveného hlídacího psa na nano respirátor BreaSafe Anti-covid-19, ráno mě přišla na e-mail zpráva, že byl naskladněn, než jsem objednávku dokončila, už mě to nepustilo dál, protože byl vyprodán.. To jste měli na skladě tak málo kusů? A bude ještě k mání? Děkuji za odpověď

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
200x
4
41x
3
18x
2
5x
1
15x
5
Avatar autora | 1.3.2021
+ Kvalitní zpracování
- Díky tvaru trochu horší použití pro lidi s brýlemi

5
Avatar autora | 1.3.2021
Ideálně, kdyby pro ženy existovala u tohoto typu o něco menší velikost. Jinak těsní výborně a velmi dobře se v něm dýchá. U silnějšího obličeje je drobný problém u gumičky, která vypadává, ale to už jsme doladili.
5
Avatar autora | 1.3.2021
Mně vyhovuje, ale na drobnější obličej bude možná velký.
5
Avatar autora | 1.3.2021
+ kvalita, certifikovaný produkt

5
Avatar autora | 27.2.2021
byl jako dárek
1
Avatar autora | 26.2.2021
3 osoby - 3 normální obličeje (ani velký nos, ani extrémně malý obličej) - u všech naprostá netěsnost pod očima - mylný pocit bezpečí naprosto v rozporu s jednorázovým nano respirátorem, který těsní bez problému komunikace marná - rozbalené balení 0, nerozbalené vrátit na vlastní náklady - celkem ztráta vč. poštovného 625 Kč smutný příběh
5
Avatar autora | 23.2.2021
+ Maximální ochrana
+ Slušně těsní i přes krátké vousy
+ Pokud se gumička vytrhne z držáku ,dá se tam zase pohodlně vrátit zpět
+ Možnost opakovaného použití
+ Nízká hmotnost
+ Dobře prodyšný
+ Před nosem a ústy dělá prostor, což je velmi příjemné.
- Není skladný, to je ale daň za funkcionalitu.
- Jediná velikost, možnosti úpravy jsou minimální, buď kolem nosu sedí nebo ne.
- Nedá se nosit pod krkem, když jej potřebujete dočasně sejmout, je to velmi nepohodlné kvůli pevné struktuře respirátoru.

Komu bude sedět, bude maximálně spokojen a nebude mít potřebu jej sundavat pokaždé, když to jen trochu jde. Jak výrobce varuje na webu, tento typ opravdu nemusí vyhovovat každému obličeji. Nový typ FFP3 už má i přítlačný element kolem nosní části.
1
Avatar autora | 23.2.2021
Nedá se nijak zformovat a když vydechuju, foukám si kolem nosu do očí. Při nádechu to není tolik cítit, ale vzduch zjevně alespoň částečně prochází stejnou cestou. Posouvání na obličeji nepomohlo, pokusům o úpravu tvaru respirátor vzdoruje. Možná někomu jinému sedne na obličej, ale na můj ani náhodou.
4
Avatar autora | 22.2.2021
Velmi těsně přiléhá, ale je třeba zajistit povolování gumiček
1
Avatar autora | 18.2.2021
zatím nevyzkoušeno, s nanoSPACE mám dobré zkušenost
3
J Avatar autora | 18.2.2021
Respirátor je příliš velký a tím pádem moc dobře nesedí dobře na obličeji, je vyráběn jen v jedné velikosti a vhodnýspíš pro velký mužský obličej. Nosní spona se nedá přimáčknout. Gumičky jsou přes hlavu a vypadávají z úchytů. Celkově nemůžu hodnotit dobře i když je zřejmě vyroben z kvalitního materiálu, který skutečně vysokou ochranu poskytuje.
5
Avatar autora | 18.2.2021
dobře se v něm dýchá.. zatím mě chrání.. jsem tzv. prase=pracující senior.. v obchodě a jestli mi vláda dovolí jít do práce, tak věřím, že mě bude respirator chránit dál.. diky
4
Avatar autora | 17.2.2021
+ Dobře se v něm dýchá.
- Pokud nosíte trvale brýle, tak respirátor nedoporučuji. Gumičky po vlasech kloužou, takže je musím stále upravovat. Když je utáhnu, aby respirátor na obličeji držel, hrany respirátoru tlačí do tváří.

5
Avatar autora | 17.2.2021
Dobře těsní, dobře se v něm dýchá.
3
Avatar autora | 15.2.2021
- asi kvlaitní výroběk ale uživatelsky nepříjemný-kouše pod bradou,špatně se nasazuje..

3
Avatar autora | 15.2.2021
- respirátor nemusí pasovat na každou tvář

Bohužel v mém případě respirátor nepasuje - dochází k netěsnosti v okolí nosu, takže význam tohoto produktu zaniká.
5
Avatar autora | 14.2.2021
+ OPAKOVANÉ POUŽITÍ
+ SNADNO SE V NĚM DÝCHÁ
+ VÝBORNĚ PŘILÉHÁ K OBLIČEJI
- OBČAS VYPADNE KONEC GUMIČKY Z PLASTOVÉ SPONKY, ALE DÁ SE NASADIT, NENÍ ANI NUTNÉ RESPIRÁTOR SUNDAT Z OBLIČEJE

DOPORUČUJI
5
Avatar autora | 14.2.2021
+ použitelný po desinfekci vícekrát ,
+ po desinfekci ,možno použít vícekrát.

5
Avatar autora | 14.2.2021
referuji české výrobky s atestem a toto bylo splněno
1
Avatar autora | 12.2.2021
Nano respirátor BreaSAFE® ANTI-COVID-19 FFP2 netěsní kolem nosu nikomu z rodiny, ztrácí tedy ochranný účinek
5
Avatar autora | 11.2.2021
+ Vydejni doba

5
Avatar autora | 11.2.2021
Respirátor Dobře sedí na obličeji. Věřím nano technologii a je pro mě důležité, že ho vyrábí česká firma.
5
Avatar autora | 10.2.2021
Pravděpodobně jeden z nejlepších, ne-li nejlepší respirátor na trhu.
5
Avatar autora | 10.2.2021
dobrý
1
Avatar autora | 9.2.2021
- špatně se v něm dýchá, netvaruje se, vhodný asi jen na některé typy obličejů

5
Avatar autora | 9.2.2021
JSME VELMI SPOKOJENI
5
Avatar autora | 9.2.2021
+ Prodyšné, lehké

5
Avatar autora | 8.2.2021
Osvědčený produkt, kupuji již třetí várku.
5
Avatar autora | 8.2.2021
+ naměřena vysoká účinnost filtrace
- nemá klips na nastavení tvaru kolem kořene nosu

Je to taková škatule, která se nevyhrnuje ani neshrnuje jako ty obyčejné skládací respirátory.
4
Avatar autora | 7.2.2021
Produkt se používá dobře, jen trochu vnější povrh plstí. Svorka na nos po několika upotřebení není zcela pevná.
3
Avatar autora | 7.2.2021
Při prvním pokusu o nasazení respirátoru hned upadlo poutko na gumičku, takže je nepoužitelný. Respirátor je velký, vhodný pro muže. Na drobnější ženský obličej je nepoužitelný.
5
Avatar autora | 7.2.2021
+ Vysoký komfort

5
Avatar autora | 7.2.2021
Ještě nepoužívám.
4
Avatar autora | 7.2.2021
+ dobře těsní
- větší, není pro měnší obličeje

5
Avatar autora | 6.2.2021
+ Spokojený, stále stejná,dobrá kvalita

1
Avatar autora | 5.2.2021
+ nanomateriál, český výrobek
- maska nesedí správně na obličeji

Maska se při každém pohybu hlavy vysunuje až do očí, a řeže. Asi nemám ten správný tvar a velikost obličeje. J.Šimůnková
5
Avatar autora | 5.2.2021
Výrobek je kvalitně zpracovaný a gumičky vypadají, že nebudou tlačit a dají se nastavit. Je škoda,že se se nedá objednat menší velikost a že není možný odběr po kusech. Také by byla super i jiná barva, jelikož pro opakované použití, když nosíte make-up bílá barva není ideální. ;-)
5
Avatar autora | 5.2.2021
+ Skvěle těsní, dobře prodyšný. Český výrobek.
- Trochu tlačí do lícních kostí.

Respirátor byl testován a zjištěná kvalita byla dokonce FFP3 oproti deklarované FFP2.
5
Avatar autora | 5.2.2021
ZKUŠENOSTI ZATÍM ŽÁDNÉ
3
HS Avatar autora | 5.2.2021
Nemám možnost ověřit, ale plně věřím tomu, že tento respirátor představuje účinnou ochranu proti viru. Velmi oceňuji možnost několikanásobného použití při dezinfekci, pak je i za velmi výhodnou cenu. A teď nevýhody: nemyslím, že bych měla malý obličej, respirátor přiléhá všude těsně, ale nemůžu v podstatě sklonit hlavu, ihned mi "leze" do očí, což je velmi nepříjemné. Patrně nemám vhodný tvar obličeje, chtělo by to obličej podlouhlejší. Nelze tedy říci, že bude sedět každému. Dýchá se přes něj dobře, ale v místnosti, kde je teplo, se mi pod ním obličej potil více než pod jinými typy respirátotů. Gumičky kolem hlavy mi kloužou dolů, o účesu a la "vrabčí hnízdo" nemluvě. Takže, abych to shrnula: mám pocit, že jsem skutečně dobře chráněna před virem, ale necítím se v respirátoru jako žena dobře, je mimořádně neslušivý. Muži toto jistě nebudou řešit, pro ně patrně bez výhrad:-).
3
Avatar autora | 4.2.2021
- je neprodyšný a vnitřní stěna respirátoru je potom hodně vlhká

5
Avatar autora | 4.2.2021
největší výhodou je, že se nerosí brýle, další, že nemáte gumičky za ušima (protože, po pár pracovních dnech, kdy mám gumičky za ušima, se mě začne kůže za ušima, jakoby trhat a hnisat). Vydržím, v tom i celou pracovní dobu (8,5 hod) ale nesmí, se to moc utáhnout, pak člověk dýchá, pouze ten vzduch, co vydechuje. A po chvíli, se buď začnete dusit nebo omdlíváte. Další nevýhodou, je právě ona gumička, která při úpravě, či posunutí masky, se občas vyvlíkne, potom člověk musí, zcela sundat masku a zaháknout znova gumičku . Ale jinak musím říct, že je mnohem lepší, než jiné respirátory roušky či šátky.
3
Avatar autora | 4.2.2021
+ Vypadá kvalitně
- Je moc veliký

Na e-shopu píší, že respirator není vhodný pro drobné obličeje, ale i manželovi je veliký. Je na opravdu veliký obličej.
3
Avatar autora | 4.2.2021
Nechápu, kdo propůjčil svůj obličej pro tento respirátor. Vůbec nesedí, je obrovský, řeže do krku, na nose nesedí.
5
Avatar autora | 4.2.2021
Delší použití
4
Avatar autora | 4.2.2021
Respirátor je prodyšný, lehký, dlouhodobě použitelný, dá se desinfikovat (přikoupenou desinfekcí). Jediná nevýhoda je, že pro osoby s brýlemi s pevným nosníkem, nesedí na nose respirátoru, jsou zvednuté a tím se nepříjemně mění ohnisková vzdálenost brýlí; brýle se sedlem (pacičky po stranách nosu) se dají použít. Já nosím celodenně brýle na dálku (resp. multifokály) a s pevným nosníkem, takže mi nesedí na resirátoru. Ale mám naštěstí i brýle se sedlem.
5
Avatar autora | 3.2.2021
drží, těsní, neobtěžuje /nebo už jsme si zvykli?/
4
Avatar autora | 3.2.2021
+ spokojenost

5
Avatar autora | 3.2.2021
- úchyty záhlavové jsou nepraktické pro ženu s delšími vlasy i pro muže, když je potřeby rychle respirátor sejmout. Je problém při cestě autem mezi několika cíli ho snímat a zase navlékat , zevnějšek pak vypadá jako když vstanete z postele.

5
Avatar autora | 3.2.2021
Snad dobrá ochrana proti covidu.
5
Avatar autora | 3.2.2021
+ Výběr ovlivnil výsledek v d-testu. Úroveň filtrace je na úrovni FFP3. Skelet je lehký a dobře sedí. Jednoduchý úchyt gumiček umožní jejich snadnou výměnu. Výhodou je i možnost opakovaného používání.
- Dodávané gumičky s upevněním za hlavu jsou poměrně tuhé a nemohou vyhovovat ženám s ohledem na deformaci účesu. Bylo by vhodné dodávat i variantu s uchycením za uši a kvalitnější gumičky, nebo gumičky za uši přikládat a zákazník si pak může zvolit variantu, která mu vyhovuje.

Spoléhám na výsledek d-testu. Při krátkodobém jednorázovém používání a dodržování předepsané desinfekce může vydržet i několik týdnů.
5
Avatar autora | 3.2.2021
+ vše ok

vše ok
5
Avatar autora | 3.2.2021
+ není nevýhoda

vše OK
4
Avatar autora | 2.2.2021
Nevím, proto že na roušce není natištěno o co jde.
5
Avatar autora | 2.2.2021
Rozhodla jsem se pro nákup přímo u výrobce bez prostředníků. Mám tak jistotu, že dostanu výrobek v deklarované kvalitě.
5
Avatar autora | 2.2.2021
+ výborně sedí na obličeji
+ přiléhá těsně
+ příjemné uchycení gumiček
+ vytvarovaný na nos - podloženo - netlačí!
+ 3 ks v balení za dobrou cenu
+ na tomto eshopu levnější než stejný výrobek jinde
+ výhoda opakovaného používání oproti jednorázovým
+ možnost desinfikovat sprayem na respirátory (bohužel nebyl skladem)
- o ničem nevím

5
Avatar autora | 2.2.2021
+ možnost opakovaného používání po dezinfekci

5
Avatar autora | 2.2.2021
+ dobře těsní

5
Avatar autora | 2.2.2021
+ pohodlné

5
Avatar autora | 2.2.2021
+ Kvalitní respirátor české výroby

5
Avatar autora | 2.2.2021
Jediný problém je, že ne každému se hodí na tvář. Na to však upozorňují na svých stránkách, kde je podrobný popis produktu. Dobře se mi přes respirátor dýchá a kupodivu se zevnitř ani nerosí.
5
Avatar autora | 1.2.2021
Padne dobře a pokud nebudu chodit rychle, udýchám to. Jen jsem byla překvapená, že gumičky nejsou za uši, ale za hlavou.
5
Avatar autora | 1.2.2021
+ Kvalita,přilnavost,prospěšnosti,dobře se udržuje

5
Avatar autora | 1.2.2021
Opětovně použitelný respirátor je přesně to co by měli všichni používat šetří přírodu nikdo ho neodhodí po pár hodinách a zároveň tím setří svou kapsu. Nepořebuji jich tolik jako jednorázových!
4
Avatar autora | 1.2.2021
Možnost vícenásobného použití (po dezinfikování)
5
Avatar autora | 1.2.2021
+ Zakoupený český nano-respirátor odpovídá kvalitě, třídě FFP2, ale i 3, celkem za dobrou cenu. Navíc jej lze desinfikovat a používat opakovaně. Přesvědčila mě i reklama na tento produkt a jeho popis k nákupu. Firma je ochotná prodávat své výrobky i s dodatečnými bonusovými slevami, rychle jej dodá, platební podmínky i komunikace s firmou byla vynikající

5
Avatar autora | 1.2.2021
+ kvalita komunikace

4
Avatar autora | 1.2.2021
+ Manžel respirátor chválí. Nezamlžují se brýle, pěkně sedí. Na ženský obličej je větší.

1
Avatar autora | 1.2.2021
Ještě jsem produkt nepoužila
5
Avatar autora | 1.2.2021
+ Dobře drží na obličeji, není problém při delším hovoru.

Zatím jsem žádnou nevýhodu neobjevila, pokud jde o funkčnost. Pokud se týká ceny, přivítala bych cenu alespoň o 25% nižší.
5
Avatar autora | 31.1.2021
Vybrala jsem si tento produkt, neboť je z nano materiálu, předpokládám, že účinně chrání před viry, lze ho nosit opakovaně a chci podpořit domácí výrobu.
5
Avatar autora | 31.1.2021
Jsem opravdu spokojená
5
Avatar autora | 31.1.2021
dlouhá použitelnost , dobře padne
4
Avatar autora | 31.1.2021
+ Opakované použití

5
Avatar autora | 31.1.2021
+ Zatím jsem nevyzkoušela

5
Avatar autora | 30.1.2021
+ Prodyšny

5
Avatar autora | 30.1.2021
najlepší respirátor, ktorý používam a odporúčam priateľom
5
Avatar autora | 24.1.2021
Spokojenost
5
Avatar autora | 23.1.2021
+ dle mne bezpečný, lehký
+ vydrží při poskytnutí doporučené péče

Podle mne je produkt velice kvalitní, vydrží bez porušení 14 dnů, když o něj pečuji - dezinfikuji ho speciálním sprejem dle instrukcí výrobce. Nosím tento druh respirátorů již několik měsíců - pohybuji se mezi lidmi, jednám s klienty, někteří z nich byli i aktuálně CoviD pozitivní a nenakazil jsem se. S respirátorem BreaSAFE jsem spokojený a podle mne splňuje parametry, které výrobce uvádí.
5
Avatar autora | 23.1.2021
Jsem spokojená, koupila jsem už podruhé trojbalení,nyní s akční cenou.
5
Avatar autora | 22.1.2021
kvalitní výrobek,doporučuji
4
Avatar autora | 22.1.2021
dobře na obličeji těsní, netlačí gumičky, ale jako u jiných respirátorů je problém s brýlemi- brýle hůře sedí vzhledem k ohrnutému hornímu okraji
5
Avatar autora | 21.1.2021
K lékaři ideální. Dobře se dýchá. Gumičky za uši jsou horší , chtělo by to jiné - kulatější . Také se stává, že gumička na straně vypadne - musí se opravit pak. Jinak spokojenost.
5
Avatar autora | 21.1.2021
Praktický
5
Avatar autora | 21.1.2021
+ Skvělá cena.
+ Možnost opakovaného použití.
+ Přes respirátor se pohodlně dýchá.
+ Pracuji v nemocnici, opakovaně jsem se staral o COVID pozitivní pacienty bez další ochrany. Respirátory mě v těchto situacích nikdy nezklamaly, a to ani po jejich opakovaném použití. Ostatní kolegové s běžnými respirátory bohužel takové štěstí neměli.
+ Respirátor výborně těsní.
+ Certifikáty o účinnosti proti COVID-19 a pozitivní hodnocení firmou d-test.
- Po delším nošení mě respirátor tlačí na hřbetě nosu, což vůbec neznamená, že všichni musí mít takový problém - každý nos je unikátní.

Pokud hledáte kvalitní ochranu před COVID-19, mohu tyto respirátory jedině doporučit. Denně je zatěžuji v nemocničním provozu a nikdy mě nezklamaly.
5
Avatar autora | 19.1.2021
+ lépe se dýchá než v rouškách, nelepí se na ústa

5
Avatar autora | 16.1.2021
Lze použít opakovaně
5
Avatar autora | 21.12.2020
Podstatně lepší ochrana, než u jiných produktů. Velmi dobře těsní.
4
Avatar autora | 28.11.2020
Respirátor mě tlacil do jazylky, tak jsem ho kousek ustřihla a funguje teď báječně
5
Avatar autora | 26.11.2020
+ Deklarovaná vysoká účinnost-nemohu posoudit, prodyšný, dobře se v něm dýchá. Celková spokojenost
- Dražší produkt

4
Avatar autora | 25.11.2020
+ Dobře těsní

Obtížnější dýchaní, na sport není :-)
5
Avatar autora | 24.11.2020
Dobře přiléhá na obličej.
5
Avatar autora | 24.11.2020
+ Těsní
+ Dobře se přes něj dýchá
+ Opakované použití!

Za mě nejlepší respirátor na trhu, kvalitní český výrobek. Pro dospělého muže v podstatě jediná alternativa k polomaskám, které již vypadají poněkud divně pro každodenní použití. Na můj obličej sedí dokonale, měl jsem možnost vyzkoušet více typů a jen u tohoto jsem nepociťoval únik vzduchu. Cenově se výrobek vyplatí, protože ho lze opakovaně desinfikovat oproti standardním meltblown respirátorům. Jen pozor na správno desinfekci.
5
Avatar autora | 22.11.2020
+ na středně velký až větší obličej bez velkého nosu sedí skvěle
+ dá se desinfikovat
- nesedí na malé obličeje

super ochrana středí až větší obličeje, levný pokud počítáte s 14× vydesinfikováním
5
Avatar autora | 20.11.2020
+ Používám již jenom tyto respirátory, dobře těsní, ale i přesto se v nich dobře dýchá, se správným dezinfekčním prostředkem od této firmy možná delší doba používání.
+ Stále poměrně vysoká cena.

Používám již jenom tyto respirátory, dobře těsní, ale i přesto se v nich dobře dýchá, se správným dezinfekčním prostředkem od této firmy možná delší doba používání. Jenom cena už by mohla jít trochu dolů.
3
IN Avatar autora | 20.11.2020
Respirator je obrovsky na mensi zenskou tvar. Pri nasazeni mam respirator bud v ocich nebo hluboko na krku. Doporucila bych ho vyrabet ve velikostech pro zeny. Na tvarich dobre tesni ale kolem oci ma vetsi otvory kudy proudi vzduch. Toto jsem zaznamenala jak ja (s malou tvari) tak i muj muz (2 metrovy chlap). Nicmene dycha se pres nej skvele, jen ta velikost je opravdu problem... pro zeny :/
5
Avatar autora | 19.11.2020
Produkt je lehoučký, dobře se v něm dýchá,snadno se sterilizuje,může se používat opakovaně. Špičkový výrobek.Plně doporučuji.
4
Avatar autora | 17.11.2020
+ Výborná ochrana
+ Dobře sedí a těsní
+ Možnost opakovaného použití
- Gumičky na uši se utrhly hned první den

Nekvalitní provedení gumiček shazuje jinak výborný ochranný prostředek, naštěstí to jde s trochou šikovnosti "opravit". Pro velikost hlavy 60+ by to chtělo verzi s delšími gumičkami, jinak budeme mít za chvíli uši jako Bugs bunny...
5
Avatar autora | 17.11.2020
+ nano technologie

5
Avatar autora | 15.11.2020
+ perfektně sedí a dobře se dychá

Super, české výrobky, doporučuji všem zakoupit.
5
Avatar autora | 11.11.2020
+ Dobře se v něm dýchá,lépe než v látkové roušce.

5
Avatar autora | 9.11.2020
+ věřím, že je funkční
- že se musí nosit

4
Avatar autora | 8.11.2020
+ znovu použitelný
+ vyrobený v Česku
- větší pevnější konstrukce, tudíž nezbývá prostor pro větší brýle
- nedokonalé polstrování kolem nosu - relativně hrubé a tuhé, takže když náhle (tj. ne pozvolna) končí, tak vytváří netěsnost - průduch a přes něj vydechovaný vzduch zamlžuje brýle

5
Avatar autora | 7.11.2020
+ Těsní, tudíž předpokládám vysokou ochranu.
- Odpor při dýchání
- Neskladnost daná pevným tvarem

Beru ho jako maximální ochranu (nákup potravin, návštěva u lékaře). Kvůli pevnému tvaru není příliš skladný, takže není vhodný na časté snímání a nasazování dle aktuální potřeby. Ale to je dáno charakterem výrobku. Na odpor při dýchání si většina lidí zvykne, ale všichni ne (77 letý otec si na to ani přes snahu nezvykl).
5
Avatar autora | 7.11.2020
+ znovupoužitelnost po desinfekci
+ těsní

Respirátory jsou relativně levné, vezmu-li v úvahu jejich opakované použití po vydesinfikování. Dobře těsní a sedí na obličeji. Ověřená kvalita proti šmejdům z Číny/Vietnamu...
4
Avatar autora | 6.11.2020
- gumičky předělávám za uši

jde použít opakovaně
5
Avatar autora | 4.11.2020
+ Dodána certifikace
- Zatím nevím.

Dobře sedí na obličeji, pří použití spreje lze nosit opakovaně.
5
Avatar autora | 3.11.2020
produkt lze dezinfikovat a použít opakovaně.
4
Avatar autora | 3.11.2020
Dobře se nasazuje a drží.Dýchání je bez problémů i po delší době.
5
Avatar autora | 3.11.2020
dobře drží, je lehký a snadno se v něm dýchá, pro ženy by mohl být o něco menší
5
Avatar autora | 2.11.2020
s produkty firmy jsem velmi spokojená a celá moje rodina taky
5
Avatar autora | 2.11.2020
dobre drzia a pohodlne sa cez ne dycha, takze nie je problem v nich fungovat dlhsi cas
4
Avatar autora | 1.11.2020
S výrobkem jsem spokojená, jen se mi často vytrhne jedna gumička a uchycení není zrovna jednoduché. Jinak ale s respirátorem jsem spokojená, dobře těsní a dýchání v něm není nijak zvlášť nepřijemné. Chce to jen si zvyknout. Podstatná pro mě ale je kvalita a tento respirátor narozdíl od některých jiných splňuje normu a je bezpečný. Takže až na ten drobný problém s gumičkami stoprocentní spokojenost.
5
Avatar autora | 1.11.2020
Dobře sedí a snad i funguje :-)
5
Avatar autora | 31.10.2020
+ Dobře se nasazuje, dobře sedí a těsní. Příjemné nošení, prodyšný.

5
Avatar autora | 31.10.2020
+ respirator je neuveritelne lehky
+ dobre sedi a prileha
- nemusi sedet lidem s vetsim nosem

Neuveritelne lehky a prodysny respirator, dobre sedi na obliceji. U lidi s velkym nosem muze lehce svirat koren nosu, coz ale vyrobce uvadi v popisu.
5
Avatar autora | 30.10.2020
Lehký a dobře sedí.
5
Avatar autora | 30.10.2020
+ přesně se přizpůsobí tvaru obličeje

5
Avatar autora | 30.10.2020
Byla to již naše 2. objednávka, a zásilka opět naprosto v pořádku. Spokojeni.
1
Avatar autora | 28.10.2020
Objednala jsem si respirátory, protože jsem chtěla volit kvalitu a podpořit českého výrobce. Respirátor mi ale netěsní, je asi na větší obličej. Potom by měla být nabídka alespoň 2 velikostí, protože produkt je dost drahý a pro mě ne zcela funkční. Materiál mě také překvapil. Působí dojmem křehkého polystyrenu. Za tu cenu bych očekávala lepší kvalitu.
3
Avatar autora | 27.10.2020
Kvalitní materiál a dobrá prodyšnost, ovšem výrobek z něho je nedokonalý. Už při prvním nasazení nám oběma s manželem doslova ustřelily gumičky a nasazení se tím značně komplikovalo. Musela jsem volné konce alespoň svázat a pro manžela je prodloužit. Navíc po už asi čtvrtém nasazení a celkově asi hodinovém nošení se okraj respirátoru začal jemně chlupatit a oběma nám dráždil citlivou pokožku obličeje. Problémem jsou i brýle, které s respirátorem nesedí a vidění je rozostřené. Mám od nanospace již dva jiné a dobré produkty, tento výrobek mě ale zklamal Přitom nepatří k nejlevnějším.
5
Avatar autora | 27.10.2020
+ Dobře se udržují, celkem dobře prodyšné

4
Avatar autora | 26.10.2020
Účinnost nemohu posoudit, musím věřit výrobci. Respirátor je lehký, prodyšný, brýle se mně ale mlží, nepodařilo se mně nastavit a natvarovat úplnou těsnost. Ale mám drobnější obličej. Gumičky jsem si předělala na uchycení za uši, přetahování přes hlavu mně nevyhovuje. Se slevou mně cena vyhovovala.
5
Avatar autora | 26.10.2020
ještě jsem nevyužila, ale po nasazení netlačí, dobře přiléhá.
5
Avatar autora | 26.10.2020
+ Dobře se používá
- nevýhodu jsem nenašel

Doporučuji tento produkt protože se lehce nosí a dobře se v něm dýchá. Podle mého názoru je velmi kvalitní.
5
Avatar autora | 26.10.2020
+ Funguje

5
Avatar autora | 26.10.2020
ještě nelze hodnotit
5
Avatar autora | 26.10.2020
Je příjemný.
2
Avatar autora | 26.10.2020
- Je nepříjemný na obličeji hodně škrtí. Mám otlačenou celou tvář. Dýchání v něm je dobré. Neustále se vyvléká gumička.

5
Avatar autora | 26.10.2020
+ Český výrobek
+ Perfektně sedí
+ Opakovaně použitelný

S nákupem respirátorů jsem naprosto spokojený. Objednávku vyřídili a doručili velmi rychle a o jejím stavu pravidelně informovali. Respirátory jsou velmi kvalitní a skvěle těsní. Jeden používám už sedmý den a pořád se přes něj dýchá velmi dobře. Samozřejmě je potřeba jej po každém použití dezinfikovat vhodným prostředkem. Taky doporučuji přes respirátor používat ještě jednorázovou nebo textilní roušku - nebude docházet k jeho předčasnému znečištění a ucpání. I přes respirátor a dvouvrstvou textilní roušku se dá v pohodě dýchat :)
2
Avatar autora | 25.10.2020
Bohužel u prvního respirátoru se gumička urvala při pokusu o první nasazení, takže doba užívání 0 hodin. U druhého, který jsem používal od pondělí pouze na cestu MHD do a z práce plus nákup v obchodě, tedy denně cca 2 hodiny, se gumička utrhla v pátek odpoledne, tedy po necelých pěti dnech užívání (cca 9 hodinách nošení), přestože je deklarováno, že lze užívat až několik týdnů. Oba respirátory budu zasílat na reklamaci, jak mi řekli na informačním mailu Nanospace, kam jsem celou věc nahlásil. Gumičky jsme u oboru respirátorů přilepili sekundovým lepidlem, aby šel respirátor alespoň nějak užívat a doufám, že nám reklamaci uznají a zašlou nové respirátory, protože pokud ně, tak 3 respirátory za cenu 777 kč, z toho 2 vydržely dohromady 9 hodin, což je dost strašné. U třetího respirátoru z balení zatím nevím, skoro se ho bojím si ho nasadit, aby se gumička neurvala taky.
5
Avatar autora | 25.10.2020
+ Protivirová ochrana.
+ Vícenásobné použití - až 14 dní.
- Nesedí na menší obličeje.

5
Avatar autora | 25.10.2020
Chtěla jsem český produkt s nanovlákny vyvinutý ve spolupráci s TU Liberec. Anatomicky je promyšlený, dobře přiléhá. Dá se čistit speciální dezinfekcí, která také je v nabídce obchodu NANO SPACE.
5
Avatar autora | 24.10.2020
Jedinou nevýhodou je, že ne úplně přesně sedí na nose. ale na tuto možnost prodejce poctivě upozornil. Jinak naprostá spokojenost.
2
Avatar autora | 24.10.2020
- Bohuzel se tezko dycha pres tento respirator.

Bohuzel se tezko dycha pres tento respirator. Pri vetsim obliceji a hlave popruhy rezou.
5
Avatar autora | 22.10.2020
+ Super ochrana z nanovláken
- Špatně se s ní nosí brýle

5
Avatar autora | 22.10.2020
+ zdá se kvalitní, dobře se dýchá, dobrý materiál

kvalitní,lehký, dá se použít delší dobu
4
Avatar autora | 22.10.2020
Respirátor trochu sjíždí směrem dolů. Tím mě tlačí na měkký konec nosu a ze začátku je to dost nepříjemné. Nemám rýmu a tak se to dá vydržet, ale není to komfortní. Občas se vysmekne upevňující gumička z úchytu - při nasazování nebo sundávání. Po usazení na obličeji těsní dobře.
1
Avatar autora | 21.10.2020
+ domnívám se, že jde o kvalitní prostředek prevence a ochrany

5
Avatar autora | 21.10.2020
Nanorespirátory jsem vybral pro manželku. Podle popisu jej lze desinfikovat a sterilizovat. Do prostor s větší koncentrací lidí ideální. Zatím nejsou použity.
5
Avatar autora | 21.10.2020
+ Výborně přilne, dobře sedí.
- Při námaze se přes něj obtížně dýchá, což ale ukazuje, že funguje, jak má a nepropouští vzduch bokem.

4
Avatar autora | 20.10.2020
- pro mne velká nevýhoda, že se nedá nosit s brýlemi!!! Je příliš vysoko tvarován pod oči, navíc má lem po obvodu masky. Takže se brýle musí posadit za tento lem směrem dovnitř. Tím pádem se dost zvednou, osy dioptrií se výrazně posunou a navíc i za ušima tím nesedí a hrozí jejich pád. Kdo má větší obroučky, je téměř nemožné brýle mít funkční. Také bych uvítala, jako žena, uchyty respirátoru za uši a ne dvěma gumičkami přes hlavu. Chápu, že to asi lépe těsní, ale ten pohled do zrcadla po nasazení na polodlouhé vlasy , je boží :-) + Jinak je určitě funkční, dobře se v něm dýchá a hlavně se dá po dezinfekci použít vícekrát
5
Avatar autora | 17.10.2020
Spise pro muze ,dost velky
5
P Avatar autora | 17.10.2020
Respirátory jsou obecně super. + sedí mi výborně na obličeji (nejsou volná místa) + výborná udržovatelnost, po použití postříkám dezinfekcí a to je vše, není nutno vyvařovat atd. + relativně dlouhá životnost + při rizikovém kontaktu jsem se ani nejdnou nenakazil. Takže se mi zdá, že funguje a jsem rád, že jsem je pořídil. - respirátory mají gumičky, se kterými je třeba nakládat velmi opatrně. Při provním vyzkoušení mi hned jedna gumička praskla. - po namočení je přes respirátor horší dýchatelnost - respirátor má pevný tvar. A tak někdo v diskuzích hlásí, že mu nesedí na obličeji. U nás sedí všem, tak nevím jaký tvar je ten nevyhovující. Tipl bych, že problém mohou mít lidé s velmi velkým nosem, nebo lidé s výrazně protáhlým obličejem.
4
Avatar autora | 16.10.2020
- Při větší fyzické námaze se pod respirátorem potím

Vzhledem k situaci jednoznačně doporučuji. Vhodný do čekárny u lékaře.
5
Avatar autora | 13.10.2020
+ Přesně odpovídá popisu.
+ Účinná forma protivirové ochrany.

5
Avatar autora | 11.10.2020
Produkt zvyšuje možnost ochrany před onemocněním COVID-19.Malou nevýhodou je universální velikost masky, na drobnějším obličeji musí být hodně utažena, aby respirátor dobře těsnil. Bylo by dobré ji vyrábět ve dvou velikostech.Ale jinak s nanorouskami i nanofiltry ta nejlepší zkušenost, dobře se přes ně dýchá a lze v nich být dlouhou dobu i pracovat (přednášení, terapie s pacienty).
4
Avatar autora | 10.10.2020
+ není čínský, lze opakovaně desinfikovat

4
Avatar autora | 9.10.2020
docela dobře těsní, s toho vyplývá trochu horší dýchání, ale to mají všechny co filtrují
5
Avatar autora | 8.10.2020
Výborne sedí, ľahučký, v pohode.
5
Avatar autora | 6.10.2020
+ Vyzkoušeno, pohodlné a dobře se v něm dýchá.

5
Avatar autora | 5.10.2020
+ v polomasce se při běžné chůzi dobře dýchá
+ možnost opakovaného použití
- trochu zhoršené dýchání při větší námaze (např. po běhu)

Osobně jsem spokojená. Maska dobře sedí na kulatém obličeji; pro člena rodiny s velmi štíhlým obličejem zvažuji spíš nákup nanošátku.
5
Avatar autora | 5.10.2020
+ výhoda - opakované použití respirátoru

možnost opakovaného použití
4
Avatar autora | 2.10.2020
Respirátor dobře sedí na obličeji a je poměrně odolný vůči opotřebení. Osobně se mi v něm špatně dýchalo, nejsem zvyklý, ale pro práci v exponovaném epidemicky ohrožujícím prostředí je určitě vyhovující. Malou nevýhodou by snad byl pro ženy s menším obličejem, protože v balení je jedna velikost, zřejmě pro muže.
5
Avatar autora | 2.10.2020
+ Kvalitní výrobek, možné používat po dezinfikování až 14 dnů.

5
Avatar autora | 2.10.2020
Na menší dámský obličej je respirátor trochu větší.
5
Avatar autora | 30.9.2020
+ Ještě jsem ho nepoužila.Nevím, zda gumičky nebudou vyjíždět z úchytek.Poznám až respirátor použiju.

4
Avatar autora | 30.9.2020
Nevím, musím spoléhat na posouzení a doporučení ochranné pomůcky, respirátoru.
5
Avatar autora | 29.9.2020
Produkt teprve začnu používat. Podle dosažitelných dat k produktu lze používat respirátor 12 hodin denně jeden až dva týdny. Lze sterilizovat v pečící troubě při 70 °C, nebo dodávaným desinfekčními sprejem (když jsem mimo domov). Nemá ventil, zachycuje Covid při výdechu i vdechu, nano materiál se stříbrem.
5
Avatar autora | 29.9.2020
Ještě jsme nevyužili, ale respirátor všem vyhovuje a sedí.
5
Avatar autora | 29.9.2020
Dnes bylo doručeno,tím pádem zatím neodzkoušeno,ale na první pohled kvalitní výrobek,určitě bude spokojenost.
3
Avatar autora | 29.9.2020
- Velký, nehodí se na ženský obličej

1
Avatar autora | 28.9.2020
- Zaplacený produkt nebyl doposud doručený!!!

Musím doufat, že mne ochrání pán Bůh, ochranný respirátor doposud nedorazil
5
Avatar autora | 28.9.2020
+ respirátor dobře sedí na obličeji

5
Avatar autora | 27.9.2020
+ Produkty byly v pořádku - nepoškozené, kvalitu mohu posoudit až podle toho, jestli se nakazím či ne

4
Avatar autora | 27.9.2020
jeste jsem nepouzila
5
Avatar autora | 27.9.2020
Perfektně sedí, cítím se bezpečně
3
Avatar autora | 26.9.2020
- Problém s brýlemi, vysoký okraj roušky

3
Avatar autora | 26.9.2020
Ještě jsem pořádně vyzkoušet. Uvidím, teprve jak si mi v masce bude dýchat při celodenní práci. Teprve pak budu moct vyhodnotit.
5
Avatar autora | 26.9.2020
+ kvalitní služby

4
Avatar autora | 26.9.2020
+ Pro zensky oblicej ponekud vetsi, da se pritahnoit gumickou

5
Avatar autora | 26.9.2020
+ spokojenost

4
Avatar autora | 26.9.2020
Použití vícekrát
2
Avatar autora | 25.9.2020
- kolem nosu nepřiléhá

5
Avatar autora | 24.9.2020
Kvoli mojej praci som si musela kupit kvalitny respirator sama . Dobre sedi, dobre sa dycha , zarucena ceska vyroba , viacnasobne pouzitie vdaka zakupenej dezinfekcii na respirator.
5
IS Avatar autora | 23.9.2020
Naprostá spokojenost se vším. Objednala jsem v neděli a už v úterý zboží dorazilo, přestože na stránkách upozorňují na možné zdržení expedice z důvodu velké poptávky. Vysoko hodnotím vstřícnost a ochotu obchodu. Nano respirátor BreaSAFE je kvalitně zpracován, dobře sedí na obličeji a dýchá se v něm lépe než v jiných respirátorech. Vypadá, že také déle vydrží. Děkuji !! Irena Sedmíková
1
Avatar autora | 21.9.2020
+ Prodyšný
+ Dobře sedí
- Gumičky se odtrhnou po jednom nošení a celý respirátor k ničemu pak

Nedoporučuji, kvůli poruchovosti gumičky.Velmi krátká využitelnost
5
Avatar autora | 21.9.2020
+ Dobře sedí na obličeji
+ Lépe se v něm dýchá (než v textilní roušce
+ Chrání nositele i ostatní při kontaktu
- Nic

4
Avatar autora | 21.9.2020
Uchycení přes hlavu mi nevyhovuje, preferuji za uši, protože se lépe nandává a sundává. Bez rozcuchání účesu a v zimě bez sundávání čapky.
5
Avatar autora | 20.9.2020
+ Český produkt, dobře sedí na obličeji, oproti jiným respirátorům se v něm lépe dýchá, lze opakovaně použit při dodržení instrukcí výrobce.

5
Avatar autora | 19.9.2020
+ vhodný i na větší obličeje
+ přilnavost, prodyšnost, vyšší stupeň ochrany, při zachování pokynů výrobce, lze využít vícekrát, český výrobce

3
Avatar autora | 19.9.2020
+ Neviem posúdiť - nepoužitý
- Len jedna veľkosť, pre mňa nepoužiteľný - príliš veľký.

5
Avatar autora | 18.9.2020
Respirátor dobře drží na obličeji a je v rámci možností příjemný.
5
Avatar autora | 18.9.2020
spokojená
1
Avatar autora | 17.9.2020
- rozměrově nesedí .

5
Avatar autora | 16.9.2020
+ zatím jen odzkoušen

5
Avatar autora | 16.9.2020
+ krásně se přes respirátor dýchá

5
Avatar autora | 15.9.2020
+ Certifikáty, dobrá cena a český výrobek

Poměr kvality a ceny super
5
Avatar autora | 15.9.2020
+ Lehký, dobře se dýchá

5
Avatar autora | 12.9.2020
Mám už roušky, ty jsou skvělé, měkoučké a prodyšné. Respirátor vypadá dobře, zatím jsem ho nepoužila, ale věřím, že bude stejně kvalitní a pohodlný.
5
Avatar autora | 11.9.2020
+ excelentní vše

5
Avatar autora | 11.9.2020
Ještě jsem nevyzkoušela a na spolehlivost ochrany se musím jen spolehnout. Ale věřím, že bude odpovídat testu. Navíc vyrobeno v ČR.
5
Avatar autora | 11.9.2020
+ Velmi kvalitní výrobek.
+ Přesně přiléhá k obličeji.
- Žádná.

3
Avatar autora | 6.9.2020
Respirátor mi netěsní okolo nosu a bohužel se v této části nedá vůbec přizpůsobit. Utažením gumičky nelze dosáhnout zlepšení, pouze silným přitlačením prsty. Při dýchání mi protéká velké množství vzduchu přímo přes oči a po 15 minutách marných pokusů o nápravu jsem to vzdal.
5
Avatar autora | 5.9.2020
zatím jsem nic nepoužila
5
Avatar autora | 4.9.2020
Zatím žádné. Ještě nebyl použit.
5
Avatar autora | 3.9.2020
výborný produkt, perfektní komunikace, doručení i do zahraničí,
4
Avatar autora | 26.8.2020
+ Předpokládám odolnost vůči většině virů a spol
- Dýchání není nic extra :( Ale zase něco za něco: ochrana x komfort

5
Avatar autora | 19.8.2020
+ Lehký, prodyšný, při správné údržbě použitelný opakovaně
- Zabere víc mista při přenášení, lépe do pevného obalu, aby se nepoškodil.

5
Avatar autora | 18.8.2020
+ Opakovaně použitelné

5
Avatar autora | 16.8.2020
dobře přilne k obličeji, dobře se dýchá, doufám, že při použití alkoholového spreje vydrží respirátor uvedených několik dní. Zatím nemám dlouhodobou nositelnost vyzkoušenou.
5
Avatar autora | 14.8.2020
Možnost opakovaného použití respirátoru.
5
Avatar autora | 14.8.2020
Vše ok.
5
Avatar autora | 13.8.2020
Zatím nemůžu hodnotit výrobek, ale věřím malé české firmě, která vtipně komunikuje se svým zákazníkem. Až bude nutnost použít ho, věřím, že ochrání nejen mě, ale i ty druhé. Zlaté české ručičky.
5
Avatar autora | 12.8.2020
dobře sedí na obličeji
4
Avatar autora | 11.8.2020
Nevím, zatím nepoužito
5
Avatar autora | 11.8.2020
+ Dobre tesni. Nechava dost volneho prostoru pred usty.
+ Ve srovnani s ostatnimi i dobra cena
+ Podrobny navod-uziti, ochrana-pece

Doporucuji. A pro letni mesice muzete u firmy koupit vlozky z nanovlakna do lehkych bavl.rousek s kapsou.
5
Avatar autora | 11.8.2020
Velmi dobré výrobky s nano vlákny a aktivním stříbrem (jedinečná filtrační polomaska BreaSafe anti covid-19 asi nejlepší na trhu) s velmi dobrými cenami. Velkou přednosti při výběru ochranných pomůcek byla certifikace Výzkumným ústavem bezpečnosti práce podle nové normy EU Covid - 19 PPE-R/02.075 version 1. Další předností je nošení pomůcky bezpečně několik dní až 2 týdny s možností následné desinfekce. Jedná se o výrobek vyvinutý v Česku.
1
Avatar autora