Zdravotní ponožky se stříbrem

Zdravotní ponožky nikde neškrtí a jsou vhodné pro všechny, komu otékají často nohy. Ocení je muži i ženy po trombóze, ženy v těhotenství, ale i babičky a dědečkové, kterým z dlouhého sezení otékají nohy. Díky nanočásticím stříbra jsou ponožky antibakteriální a likvidují zápach při nadměrném pocení. 

Používáme již několik let a pořizujeme jako dárky pro rodinné sportovce, přijímají je s radostí. Pro turistiku nepostradatelné.
PBPetr Bican22.3.2022

Nejprodávanější

modré
Zdravotní ponožky modré
Skladem (>5 ks)
2339/L
 
230 Kč
bílé
 
230 Kč
Dárková sada Péče o nohy (4)
785 Kč–32 %
Původně: 785 Kč  (–32 %)
od 529 Kč
3 položek celkem
modré
230 Kč

Zdravotní ponožky se stříbrem s antimykotickým a protizápachovým efektem, které jsou vhodné pro všechny lidi, kteří trpí otoky nohou (například po trombóze). velmi jemný...

2339/L
bílé
230 Kč

Zdravotní ponožky se stříbrem s antimykotickým a protizápachovým efektem, které jsou vhodné pro všechny lidi, kteří trpí otoky nohou (například po trombóze). velmi jemný...

2336/L
Dárková sada Péče o nohy (4)
Akce
785 Kč–32 %
od 529 Kč

Nohy patří k nejzatěžovanějším částem našeho těla. Péče o ně je proto naprostou samozřejmostí, na kterou někdy ale zapomínáme. A nejde přitom jen o zdraví, ale i o estetický...

+ další
3953/L 4

Nejlepší zdravotní ponožky – jak je vybrat?

Zdravotní ponožky by měly mít neškrtící volný lem, aby byly pohodlné, měly by být z příjemného materiálu, který dobře odvádí vlhkost. Ideální jsou ponožky se stříbrem, díky kterému budou zároveň ničit zápach a předcházet vzniku mykóz. Ve zdravotních ponožkách zvládnete dlouhé sezení v práci i cestování bez zářezů na nateklých nohách. Ať už hledáte zdravotní ponožky, protože máte oteklé nohy nebo se v ponožkách nadměrně potíte, právě ponožky se stříbrem jsou ideální. Důležité je si vybrat ale správnou velikost. 

Nejdůležitější je u zdravotních ponožek lem 

Lem by měl být co nejvolnější, aby nevyvíjel téměř žádný tlak na lýtko (či nad kotníkem a rozhodně by němel škrtit).  Zdravotní lem je definovaný vyhláškou a musí být alespoň 5 cm vysoký. Pokud vám otékají nohy, je extrémně důležité, abyste si zvolili správné zdravotní ponožky s volným lemem. 

Zdravotní ponožky od české značky nanosilver® 

Nanosilver®  se specializuje na výrobu kvalitních ponožek, které vydrží a jsou vhodné i pro vrcholové sportovce. V ponožkách používají úpravu s nanočásticemi stříbra, které dávají ponožkám antibakteriální a protizápachový efekt. Obsahují z 63% bavlnu (BIO bavlna) a z 16% polyester, který je obohacen o nanočástice stříbra. Díky tomu jsou ponožky antibakteriální a ničí zápach při pocení. Tyto ponožky se také doporučují pokud máte problém s mykózou.