Novoroční slevy až 84 % na vybrané zboží (šátky, roušky, oblečení, lůžkoviny,...). Najdete v kategorii AKCE.

O nás

Jsme česká rodinná firma a v roce 2012 jsme se stali prvním výrobcem na světě v oblasti protiroztočových povlaků, přikrývek a polštářů s nanovlákennou membránou. Na trhu působíme od roku 2012, a od té doby se věnujeme vývoji a prodeji produktů s nanovlákennou membránou pro alergiky a astmatiky. V roce 2016 jsme představili protiroztočové povlečení a přikrývky z nanobavlny, kde jsme dokázali spojit funkčnost materiálu s kvalitním bavlněným saténem.

Česká firma nanoSPACE

Během koronavirové epidemie v roce 2020 nanoSPACE jsme využili své dlouholeté poznatky z oblasti nanovlákenných materiálů a začali jsme s výrobou nanovlákenných roušek a antivirových šátků. Jsme zakládajícím členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR a součástí edukačního projektu Česko je nano.

V České republice máme největší výběr certifikovaných výrobků s českou nanovlákennou membránou. Aktivně se účastníme popularizačních projektů zaměřených na nanotechnologie a velkou část financí věnujeme na edukaci veřejnosti v oblasti českých nanovlákenných produktů.

Kromě produktů s nanomembránou nebo nanočásticemi prodáváme také další výrobky, které nás svojí technologickou propracovaností nebo ekologičností oslovují. Jsou to například doplňky stravy s unikátní rozpustností aktivních látek nebo ekologická prací vajíčka, které snižují odpadovou stopu.

Největším nanotechnologem světa je příroda

V nanoSPACE se zaměřujeme na nanotechnologie použitelné v každodenním životě. Vyvíjíme a prodáváme produkty, které pomáhají nejen zlepšovat kvalitu života lidí, ale zároveň jsou šetrné k přírodě.

Na inovace se díváme nejen skrze to, jakým způsobem mohou pomoci lidem, ale i zda mají pozitivní ekologický dopad. V nanoSPACE považujeme za inovativní produkty pouze takové produkty, které člověku pomáhají novým, efektivním, a zároveň ekologickým způsobem řešit problémy. 

recenze

S kým spolupracujeme

Spolupracujeme s českými experty na nanovlákenné materiály, dlouhodobými partneremy jsou především společnost Pardam NANO4FIBERS, zlínská firma SPUR, Advanced Materials JTJ (FN-NANO) a další členové Asociace nanotechnologického průmyslu ČR.

Poznejte náš tým

Jiří Kůs zakladatel nanoSPACE, CEO nanoSPACE

Jiří Kůs je předseda Asociace nanotechnologického průmyslu ČR, dlouholetý propagátor českých nanotechnologií a konceptu třetí průmyslové revoluce a spoluzakladatel nanoSPACE.

Zobrazit profil

Lucie KonečnáProvozní ředitelka nanoSPACE / COO nanoSPACe

Lucie Konečná se pohybuje v nanotechnologiích 7 let, je spoluautorkou projektu Česko je nano a dlouhodobě pracuje na zvyšování povědomí o nanotechnologiích. Od května 2020 řídí provoz e-shopu nanoSPACE.

Zobrazit profil

Stanislav JiřinecFinanční ředitel

Stanislav Jiřinec je spoluzakladatel nanoSPACE a finanční ředitel nanoSPACE. Vystudoval průmyslovou energetiku a brzy po revoluci v r. 1989 začal podnikat v oboru průmyslové automatizace a elektromontáží.

Zobrazit profil

Josef HandrejchVýzkum a vývoj

Josef Handrejch vystudoval Technickou univerzitu v Liberci a v nanoSPACE se věnuje výzkumu a vývoji nových nanovlákenných produktů. Má bohaté zkušenosti z oblasti textilní výroby a z oblasti použití nanovlákenných materiálu.

Zobrazit profil

Lukáš KonečnýStrategie a rozvoj

Lukáš Konečný působí v oblasti nanotechnologií od roku 2015, vystudoval VŠE a dlouhodobě se věnuje digitálnímu marketingu, digitalizaci a automatizaci reklam pro technologické firmy a online projekty. Od května 2020 se stará v nanoSPACE o strategii a rozvoj firmy.

Zobrazit profil

Veronika BízkováObchodní referentka - velkoobchod

Veronika Bízková působí v nanoSPACE od června 2020 a stará se o interní procesy a komunikaci s velkoobchodními zákazníky, kde uplatňuje bohaté zkušenosti z administrativy a zahraničním obchodem.

Zobrazit profil

Ivana SvobodováVedoucí zákaznické podpory

Ivana Svobodová má bohaté zkušenosti s péčí o zákazníky a zákaznické podpory z Čech i ze zahraničí. V nanoSPACE působí už od roku 2017 a dlouhodobě pečuje o spokojenost zákazníků a vede tým naší hvězdné zákaznické podpory.

Zobrazit profil

Jana MichkováAdministrativa

Jana se k nanoSPACE přidala v roce 2021 a okamžitě se stala důležitou součástí týmu. Má na starosti evidenci objednávek, hlídání skladových zásob a postupně přebírá další kompetence.

Zobrazit profil

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení