O nás

Jsme česká rodinná firma a v roce 2012 jsme se stali prvním výrobcem na světě v oblasti protiroztočových povlaků, přikrývek a polštářů s nanovlákennou membránou. Na trhu působíme od roku 2012, a od té doby se věnujeme vývoji a prodeji produktů s nanovlákennou membránou pro alergiky a astmatiky. V roce 2016 jsme představili protiroztočové povlečení a přikrývky z nanobavlny, kde jsme dokázali spojit funkčnost materiálu s kvalitním bavlněným saténem.

Česká firma nanoSPACE

Během koronavirové epidemie v roce 2020 nanoSPACE jsme využili své dlouholeté poznatky z oblasti nanovlákenných materiálů a začali jsme s výrobou nanovlákenných roušek a antivirových šátků. Jsme zakládajícím členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR a součástí edukačního projektu Česko je nano.

V České republice máme největší výběr certifikovaných výrobků s českou nanovlákennou membránou. Aktivně se účastníme popularizačních projektů zaměřených na nanotechnologie a velkou část financí věnujeme na edukaci veřejnosti v oblasti českých nanovlákenných produktů.

Kromě produktů s nanomembránou nebo nanočásticemi prodáváme také další výrobky, které nás svojí technologickou propracovaností nebo ekologičností oslovují. Jsou to například doplňky stravy s unikátní rozpustností aktivních látek nebo ekologická prací vajíčka, které snižují odpadovou stopu.

Největším nanotechnologem světa je příroda

V nanoSPACE se zaměřujeme na nanotechnologie použitelné v každodenním životě. Vyvíjíme a prodáváme produkty, které pomáhají nejen zlepšovat kvalitu života lidí, ale zároveň jsou šetrné k přírodě.

Na inovace se díváme nejen skrze to, jakým způsobem mohou pomoci lidem, ale i zda mají pozitivní ekologický dopad. V nanoSPACE považujeme za inovativní produkty pouze takové produkty, které člověku pomáhají novým, efektivním, a zároveň ekologickým způsobem řešit problémy. 

recenze

S kým spolupracujeme

Spolupracujeme s českými experty na nanovlákenné materiály, dlouhodobými partneremy jsou především společnost Pardam NANO4FIBERS, zlínská firma SPUR, Advanced Materials JTJ (FN-NANO) a další členové Asociace nanotechnologického průmyslu ČR.

Poznejte náš tým

Jiří Kůs zakladatel nanoSPACE, CEO nanoSPACE

Jiří Kůs je předseda Asociace nanotechnologického průmyslu ČR, dlouholetý propagátor českých nanotechnologií a konceptu třetí průmyslové revoluce a spoluzakladatel nanoSPACE.

Zobrazit profil

Lucie KonečnáProvozní ředitelka nanoSPACE / COO nanoSPACe

Lucie Konečná se pohybuje v nanotechnologiích 7 let, je spoluautorkou projektu Česko je nano a dlouhodobě pracuje na zvyšování povědomí o nanotechnologiích. Od května 2020 řídí provoz e-shopu nanoSPACE.

Zobrazit profil

Stanislav JiřinecFinanční ředitel

Stanislav Jiřinec je spoluzakladatel nanoSPACE a finanční ředitel nanoSPACE. Vystudoval průmyslovou energetiku a brzy po revoluci v r. 1989 začal podnikat v oboru průmyslové automatizace a elektromontáží.

Zobrazit profil

Josef HandrejchVýzkum a vývoj

Josef Handrejch vystudoval Technickou univerzitu v Liberci a v nanoSPACE se věnuje výzkumu a vývoji nových nanovlákenných produktů. Má bohaté zkušenosti z oblasti textilní výroby a z oblasti použití nanovlákenných materiálu.

Zobrazit profil

Lukáš KonečnýStrategie a rozvoj

Lukáš Konečný působí v oblasti nanotechnologií od roku 2015, vystudoval VŠE a dlouhodobě se věnuje digitálnímu marketingu, digitalizaci a automatizaci reklam pro technologické firmy a online projekty. Od května 2020 se stará v nanoSPACE o strategii a rozvoj firmy.

Zobrazit profil

Veronika BízkováObchodní referentka - velkoobchod

Veronika Bízková působí v nanoSPACE od června 2020 a stará se o interní procesy a komunikaci s velkoobchodními zákazníky, kde uplatňuje bohaté zkušenosti z administrativy a zahraničním obchodem.

Zobrazit profil

Ivana SvobodováVedoucí zákaznické podpory

Ivana Svobodová má bohaté zkušenosti s péčí o zákazníky a zákaznické podpory z Čech i ze zahraničí. V nanoSPACE působí už od roku 2017 a dlouhodobě pečuje o spokojenost zákazníků a vede tým naší hvězdné zákaznické podpory.

Zobrazit profil

Jana MichkováAdministrativa

Jana se k nanoSPACE přidala v roce 2021 a okamžitě se stala důležitou součástí týmu. Má na starosti evidenci objednávek, hlídání skladových zásob a postupně přebírá další kompetence.

Zobrazit profil