10 % sleva na dárky pro muže s kuponem DENOTCU10, pouze do 17.6.2024!

O nás

Jsme česká rodinná firma a v roce 2012 jsme se stali prvním výrobcem na světě v oblasti protiroztočových povlaků, přikrývek a polštářů s nanovlákennou membránou. Na trhu působíme od roku 2012, a od té doby se věnujeme vývoji a prodeji produktů s nanovlákennou membránou pro alergiky a astmatiky. V roce 2016 jsme představili protiroztočové povlečení a přikrývky z nanobavlny, kde jsme dokázali spojit funkčnost materiálu s kvalitním bavlněným saténem.

Česká firma nanoSPACE

Během koronavirové epidemie v roce 2020 nanoSPACE jsme využili své dlouholeté poznatky z oblasti nanovlákenných materiálů a začali jsme s výrobou nanovlákenných roušek a antivirových šátků. Jsme zakládajícím členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR a součástí edukačního projektu Česko je nano.

V České republice máme největší výběr certifikovaných výrobků s českou nanovlákennou membránou. Aktivně se účastníme popularizačních projektů zaměřených na nanotechnologie a velkou část financí věnujeme na edukaci veřejnosti v oblasti českých nanovlákenných produktů.

Kromě produktů s nanomembránou nebo nanočásticemi prodáváme také další výrobky, které nás svojí technologickou propracovaností nebo ekologičností oslovují. Jsou to například doplňky stravy s unikátní rozpustností aktivních látek nebo ekologická prací vajíčka, která snižují odpadovou stopu.

 

 

foto-na-web

Vlastní vývojový tým

V roce 2022 vznikla dceřiná společnost nanoSPACE Technology, která se věnuje vývoji nových produktů, zlepšování a rozšiřování produktové řady nanoSPACE.

V nanoSPACE Technology se na inovace díváme nejen skrze to, jakým způsobem mohou pomoci lidem, ale i zda mají pozitivní ekologický dopad. Za inovativní produkty považujeme pouze takové produkty, které člověku pomáhají novým, efektivním, a zároveň ekologickým způsobem řešit problémy.

NanoSPACE Technology má ve svém týmu přední světové experty na nanomateriály, kteří se věnují vývoji nových nanotechnologických produktů. Hlavním zaměřením jsou biodegradabilní materiály, které budou čím dál více žádané v kosmetickém, farmaceutickém, textilním, ale i energetickém a potravinářském průmyslu.

Největším nanotechnologem světa je příroda

Ačkoliv jsou nanotechnologie vnímány jako velmi nový lidský vynález, ve skutečnosti jsou přítomné v přírodě podle fosilních nálezů již od pradávna.

V nanoSPACE se zaměřujeme na nanotechnologie použitelné v každodenním životě. Vyvíjíme a prodáváme produkty, které pomáhají nejen zlepšovat kvalitu života lidí, ale zároveň jsou šetrné k přírodě.

2

S kým v nanoSPACE spolupracujeme

NanoSPACE je zakládajícím členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR a součástí projektu Česko je nano. Na náš e-shop vybíráme ty nejzajímavější produkty od českých nanotechnologických firem.

SpurNa našem e-shopu najdete například nano roušky a nano respirátory od české firmy Spur, která se věnuje vývoji a výzkumu nanotechnologií od roku 2012 a patří mezi přední distributory nanovlákenných roušek a respirátorů prémiové kvality.
Nano Medical Mezi naše partnery patří i firma Nano Medical s přední českou expertkou na nanovlákenné materiály Marcelou Munzarovou.
FN NANONanoSPACE patří mezi hlavní distributory fotokatalytických nátěrů FN NANO, které jsou považovány za nejvýkonnější samočistící nátěry na světě a stojí za nimi český vynálezce Jan Procházka.
Lada VyvialováDlouhodobě spolupracujeme i s Ladou Vyvialovou, jedinou světovou návrhářkou, která využívá funkční nanomateriály pro tvorbu designového oblečení. 
LifetechMezi naše partnery patří ale i firma Lifetech, experti na čistění vody a vzduchu.
NanosilverNanosilver je produktová značka společnosti Nanotrade. Pod značku nanosilver nabízíme funkční oblečení a prádlo s nanostříbrem, včetně ponožek.
NatureticsČeská firma Naturetics patří k prvním cirkulárním kosmetickým značkám na světě, které využívají odpad k výrobě kosmetiky, kosmetická firma Nafigate se proslavila vývojem nanovlákenné masky redukující až 75 % vrásek.
NafigateČeská firma Nafigate je matador v oblasti české nanovlákenné kosmetiky. Její produkty se používají především v kosmetických salonech.
mcePharmamcePharma je česká firma vyrábějící od roku 2007 kosmetiku a potravinové doplňky pro lidi i domácí zvířata. Používá patentované technologie a do výroby zapojuje nanotechnologické procesy.
H20 NanotecH2O Nanotec je česká značka unikátních filtrů na kohoutkovou vodu, který využívá nanotechnologii k odstranění škodlivých látek z vody, jako je chlor, pesticidy, antibiotika, analgetika, hormony, drogy, těžké kovy a mikroplasty.
nanoSPACE CosmeticsNanoSPACE Cosmetics je česká značka kosmetiky, která využívá nanotechnologie pro výrobu a vývoj přírodní kosmetiky. Za značkou stojí přední čeští experti na kosmetické produkty.
Outdoor KWAKČeská značka KWAK je celosvětově známá pro technologickou dokonalost produktů a používání pokročilých nanomateriálů. Na trhu působí již 50 let. Dnes je značka KWAK známá především mezi sportovci, kteří se pouští na expedice do extrémních teplotních podmínek, ale poslední roky rozšiřuje svůj sortiment a přináší i zateplení pro hamaky.
recenze

Poznejte náš tým

Jiří Kůs zakladatel nanoSPACE, CEO nanoSPACE

Jiří Kůs je předseda Asociace nanotechnologického průmyslu ČR, dlouholetý propagátor českých nanotechnologií a konceptu třetí průmyslové revoluce a spoluzakladatel nanoSPACE.

Zobrazit profil

Lucie KonečnáProvozní ředitelka nanoSPACE / COO nanoSPACe

Lucie Konečná se pohybuje v nanotechnologiích 7 let, je spoluautorkou projektu Česko je nano a dlouhodobě pracuje na zvyšování povědomí o nanotechnologiích. Od května 2020 řídí provoz e-shopu nanoSPACE.

Zobrazit profil

Stanislav JiřinecFinanční ředitel

Stanislav Jiřinec je spoluzakladatel nanoSPACE a finanční ředitel nanoSPACE. Vystudoval průmyslovou energetiku a brzy po revoluci v r. 1989 začal podnikat v oboru průmyslové automatizace a elektromontáží.

Zobrazit profil

Josef HandrejchVýzkum a vývoj

Josef Handrejch vystudoval Technickou univerzitu v Liberci a v nanoSPACE se věnuje výzkumu a vývoji nových nanovlákenných produktů. Má bohaté zkušenosti z oblasti textilní výroby a z oblasti použití nanovlákenných materiálu.

Zobrazit profil

Lukáš KonečnýStrategie a rozvoj

Lukáš Konečný působí v oblasti nanotechnologií od roku 2015, vystudoval VŠE a dlouhodobě se věnuje digitálnímu marketingu, digitalizaci a automatizaci reklam pro technologické firmy a online projekty. Od května 2020 se stará v nanoSPACE o strategii a rozvoj firmy.

Zobrazit profil

Veronika BízkováVedoucí obchodní kanceláře

Veronika se v nanoSPACE od roku 2020 stará o spokojenost zákazníků i všech kolegů v kanceláři. Pokud právě nesnídají něco, co upekla, dokáže je potěšit zajímavým germanismem nebo vychytávkou v Excelu. Nejen v práci má ráda přehled a pořádek, ideálně podle abecedy, velikosti nebo barev.

Zobrazit profil

Nikola LazorováEkonomický referent

Nikča se k našemu týmu přidala v květnu 2021, aby se stala naší hlavní spojkou s účetní firmou. Od té doby se stará o pořádek nejen v našem účetnictví, ale i ve firmě, pomáhá s chodem celého e-shopu a administrativou spojenou s chodem firmy.

Zobrazit profil

Veronika ChocholováAdministrativa

Veronika se k nanoSPACE přidala na konci roku 2021 a okamžitě se stala důležitou součástí týmu. Vystudovala ekonomii na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích a v nanoSPACE je naší královnou tabulek a zajišťuje, aby bylo vždy dostatek zboží na skladě.

Zobrazit profil

Tereza Suchanová Marketingový specialista

Tereza je u nás od roku 2022, nejprve pracovala v administrativě, ale postupně se přesunula do marketingu. Vystudovala VŠTE v Českých Budějovicích a v nanoSPACE se stará o tvorbu obsahu a e-mail marketing.