Nano respirátor Spurtex - filtrace 98,5 % FFP2 19,8 Kč / ks

Kód: 1685/M 1685/5 K Zvolte variantu
Akce
Značka: SPUR
351 Kč 351 Kč od 351 Kč –28 % –71 % až –71 %
Nano respirátor Spurtex - filtrace 98,5 % FFP2 (Velikost balení 5 ks - velikost L)
351 Kč 351 Kč od 351 Kč –28 % –71 % až –71 % 250 Kč 99 Kč od 99 Kč 207 Kč bez DPH 82 Kč bez DPH od 82 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
16.12.2024 16.12.2024 Zvolte variantu

Nanovlákenný respirátor SPURTEX® s virovým záchytem 98,5 %

 • FFP2 respirátor s českou nanomembránou
 • Jedná se o respirátory FFP2 (požadovaná účinnost normy 94 %, reálně naměřená 98,5 %)
 • Díky nízkému tlakovému odporu umožňují snadné dýchání 
 • Jednorázový ryze český respirátor bez ventilku
 • Velmi lehký a prodyšný – vhodný do letního počasí
 • Balení 5 a 50 ks, dostupné ve velikost M (pouze 5 ks) a L (původní velikost)

Zakoupené respirátory, roušky a filtry není možné z hygienických důvodů vyměnit ani vrátit.

Detailní informace

Detailní popis produktudezinfekce_100ml_eshop

Respirátor je určen k jednorázovému použití, avšak v případě nutnosti je možno respirátory nouzově sterilizovat pomocí   dezinfekce SPURTEX® Unisanol 

 

Nano respirátor Spurtex má ověřený záchyt 98,5 % pro submikronové částice včetně částic o velikosti virů. Nano respirátor je vhodný pro všechny, kdo potřebují vyšší stupeň ochrany (zdravotnický personál, chronicky nemocní, rizikové skupiny, alergici a astmatici), než jim poskytuje běžná rouška. Nanovlákenné respirátory jsou jednorázové a mají vyztužený ohýbatelný okraj, který se snadno přizpůsobí jakémukoli tvaru obličeje.

Nanovlákenné respirátory SPUR jsou jednorázové. Obsahují nanovlákenný filtr a slouží pro profesionální ochranu před viry, bakteriemi ale i smogem a alergeny. Při filtraci nejmenších částic (virů) byla u použitého nanomateriálu prokázána filtrační schopnost 98,5 %, která splňuje FFP2 a jsou plně certifikovány dle normy EN 149:2001+A1:2009 (zobrazit certifikát).

Výhody nano respirátoru Spurtex:

 • možnost skladovat 5 let nepoužité nano respirátory FFP2 
 • filtrační účinnost nanostrukturované membrány 98,5 %
 • bez výdechového ventilku
 • jednoduché a praktické uchycení na gumičky
 • snadné dýchání díky nízkému tlakovému odporu
 • tvarovatelný pásek v oblasti nosu
 • materiál šetrný k přírodě

Filtrační schopnosti českého respirátoru SpurTex® V100 FFP2 NR

Materiál SpurTex® PP L2 V1, ze kterého je respirátor SpurTex® V100 FFP2 NR vyroben, plně vyhovuje požadavkům na materiál dle evropské normy EN 149:2001+A1:2009 pro filtrační respirátory proti částicím a splňuje kvalitativní třídu FFP2.

spur-filtracni-ucinnost

Materiál SpurTex® PP L2 V1 však navíc díky unikátním vlastnostem nanovláknité filtrační vrstvy vykazuje vynikající účinnost záchytu v oblasti ultrajemných částic (20-400 nm) a je tedy ideální pro záchyt nejrůznějších bakterií a virů (vir SARS-CoV-2 má udávanou reálnou velikost kolem 80 nm). Těchto filtračních vlastností je současně dosahováno při velmi nízkých tlakových ztrátách, což nejen podstatně zvyšuje komfort dýchání při nošení respirátoru, ale současně minimalizuje průnik vzduchu mezi okrajem respirátoru a obličejem, čímž se snižuje riziko průchodu nežádoucích pevných částic či mikroorganismů tímto prostorem.

Dlouhodobá životnost respirátoru FFP2

Respirátory SpurTex jsou unikátní také tím, že neztrácejí účinnost při dloudobém skladování. Proto mají životnost 5 let, což je naprosto ojedinělé ve srovnání s ostatními produkty na trhu, které mají filtrační účinnost časově omezenou

Nanomembrána použitá v respirátorech SpurTex funguje díky nanovláknům pouze na principu mechanického záchytu, nikoli elektrostatického náboje jako v případě běžných respirátorů, které samozřejmě v čase ztrácejí svou energii a tedy i schopnost záchytu ultrajemných částic.

Jak funguje nanovlákenná membrána v nano respirátoru SpurTex®?

Nanovlákno je 1000x tenčí než lidský vlas a pouhým okem je neviditelné. V České republice jsme experti na nanovlákna a jako první na světě byl v roce 2004 v Liberci vyvinut přístroj na průmyslovou výrobu nanovláken. Většina výrobců dnes pro výrobu nanovlákna používá technologii meltblown, česká firma SPUR ovšem vyrábí nanovlákna pomocí elektrospinningu. Díky tomu jsou schopni vyrobit vlákna daleko tenčí a docílit těch nejvyšších filtračních schopností.

Z nanovláken se upřede nanovlákenná membrána, kterou si můžeme představit jako velmi hustou síť nebo filtr. Otvory v tomto filtru jsou tak malé, že molekula vzduchu jimi projde, ale bakterie, virus či alergen nikoli. Nanovlákenná membrána má otestovaný záchyt submikronových částic (10-400 nm) a je tedy ideální pro záchyt nejrůznějších bakterií a virů (vir SARS-CoV-2 má udávanou reálnou velikost od 80 do 150 nm). 

(Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=dUWVkEH4x3o)

Nevadí respirátoru vousy?

Pro zajištění plného těsnění je potřeba nasazovat respirátor na hladce oholenou tvář. Vousy zabraňují kvalitnímu přilnutí respirátoru k obličeji, a tudíž významně snižují účinnost samotného filtračního materiálu. 

Jak používat respirátor SpurTex® V100 FFP2 NR?

 1. Před aplikací zkontrolujte nepoškozenost respirátoru i jeho balení.
 2. Respirátor si nasaďte na obličej tak, aby zakrýval nos i ústa, a upevněte jej pomocí gumiček.
 3. Přitiskněte respirátor pomocí tvarovatelného kovového pásku.

Jak dlouho lze používat jednorázový nano respirátor FFP2?

Nanovlákenné respirátory SpurTex lze bezpečně používat po celou pracovní směnu (8 hodin). V případě používání respirátoru v mikrobiálně silně aktivním prostředí (bakterie/viry) však může být tato doba v závislosti na kontaminaci pracovního prostředí významně zkrácena, a to z důvodu zakoncentrování nebezpečných částic na povrchu respirátoru. 

O materiálu českého nanorespirátoru Spurtex

Respirátor SpurTex® V100 FFP2 NR je vyroben z materiálu SpurTex® PP, což je 5vrstvý laminát tvořený netkanými polypropylenovými textiliemi a speciálně vyvinutou aktivní nanovláknitou filtrační vrstvou z polymeru PVDF (polyvinylidenfluorid) připravovanou pomocí nejmodernější technologie zvlákňování polymerního roztoku v elektrostatickém poli.

Respirátor SpurTex® V100 FFP2 NR neobsahuje žádná vysoce křehká borosilikátová mikrovlákna, někdy používaná ve standardních ochranných prostředcích dýchacích orgánů, které mají negativní ekologické, ale především zdravotní vlastnosti. Nanovláknitá filtrační polymerní vrstva je mezi povrchovými vrstvami pevně fixována, což jednak zaručuje dobré výsledné mechanické vlastnosti finálního produktu, a současně eliminuje možnost poškození velmi jemných polymerních nanovláken při manipulaci a používání.

Povrchové vrstvy tvořené netkanými polypropylenovými textiliemi, které jsou ve styku s pokožkou, neobsahují žádná významná kožní dráždidla a mají potřebné odborné posudky.

Nano respirátor FFP2 je vhodný do letadel, autobusů i vlaků

Nanovlákenné respirátory SPUR se hodí na cestování. V klimatizacích letadel, autobusů i vlaků se viry přenášejí snadno, protože v nich nejsou kvalitní filtry, které by dokázaly viry a bakterie odfiltrovat. 

Údržba respirátoru Spurtex

Výrobek je deklarován jako jednorázový, avšak v případě nutnosti (např. nedostatek ochranných dýchacích pomůcek při epidemiích či pandemiích) při práci v mikrobiálně silně aktivním prostředí (bakterie, viry) je možno respirátor nouzově sterilizovat pomocí germicidních (UV-C) lamp a použít jej opakovaně (3–5x). Respirátor lze také sterilizovat Dezinfekcí respirátorů a roušek SPREJ 100 ml 70% ethanol. 

Ostatní metody nouzové sterilizace nutno řešit s výrobcem. Nedoporučuje se sterilizace párou, žehlení ani praní.

technicke-parametry-Spurtex

Velikost respirátoru

rozměry_1

Velikost M a L se také mírně liší délkou gumičky, u velikosti L je gumička přibližně o 1 cm delší.

Upozornění

Respirátor neposkytuje ochranu proti plynům. Množství kyslíku v prostředí musí být minimálně 17 %. Výrobce nepřijímá odpovědnost, ať přímou nebo nepřímou, za škody (včetně ušlého zisku nebo ztráty dobré pověsti) způsobené nesprávnou aplikací či použitím materiálu SpurTex® VS.

O firmě SPUR

Zlínská nanotechnologická firma SPUR působí na trhu od roku 1992, kdy se zabývala především výrobou plastových výrobků. Po několika letech intenzivního výzkumu v oblasti nanotechnologií jsme výsledky poprvé prezentovali veřejnosti na veletrhu NANOTECH 2012 v Japonsku.
Při prezentaci byl důraz kladen na technologické zařízení, které jsem vyvinuli - tj. výrobní linka pro přípravu nanovláken SPIN Line.

Od roku 2018 potom SPUR pokračoval ve výzkumu a testování v rámci Centra polymerních systémů UTB, kde nadále realizuje vývoj a vlastní výrobu nanovláken. Sériová výroba nanomateriálu začala v březnu 2020 za významné poradenské a konzultační podpory MPO a CzechInvestu.

Výrobní program ochranných pomůcek zahrnuje kromě certifikovaných respirátorů a nanovlákenných roušek vyráběných na automatech také speciální šité NANO roušky SpurTex pro dospělé i děti, které jsou z 97 % BIO based, tedy z přírodního materiálu – viskózy. Jsou prodyšné, zajišťují komfortní a zároveň těsné přilnutí k obličeji a maximálně chrání proti virům a bakteriím.

Dále jsme také představili filtrační materiály s nanostrukturami SpurTex. SPUR je členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR a součástí popularizačního projektu Česko je nano. 

O českých nano respirátorech

>>> Jaký je rozdíl mezi běžným a nanovlákenným respirátorem?

>>> Jak dezinfikovat nano respirátor?

Poslechněte si podcast s Janem Bukem o nanovlákenných respirátorech a jejich dezinfikování.

Doplňkové parametry

Kategorie: FFP2 nano respirátory
Barva: Bílá
Roční období: Celoroční
Účinnost: FFP2
5
373x
4
34x
3
9x
2
4x
1
6x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 7.10.2022
Dle mého názoru kvalitní nanorespirátor. Používám již delší dobu. Dobře mi sedí na obličeji.
5
JV Avatar autora | 22.9.2022
Jsem velmi spokojená, nakupuji opakovaně
4
Avatar autora | 18.8.2022
Domnívám se, že dostatečně chrání před covidem . Použil jsem již v minulosti a domnívám se, že patří k nejlepším respiratorum FF2. Celkem jsem s výrobky dodané firmou Nanospace velmi spokojen.
5
Avatar autora | 7.8.2022
+ Skvěle sedí

Nakupuji opakovaně. Doporučuji.
5
P Avatar autora | 25.7.2022
Bez problémů lze používat 8 hodin. Velikost M je pro mne vhodná.
5
P Avatar autora | 28.6.2022
Bez problémů lze používat 8 hodin. Velikost M mi vyhovuje.
5
Avatar autora | 11.4.2022
+ koupeno už víckrát,velká spokojenost,český výrobek

5
Avatar autora | 11.4.2022
+ perfektně sedí,český výrobek

5
Avatar autora | 4.2.2022
V letnich vedrech k nezaplaceni, nepoti se mi v nem tolik oblicej jako v beznem respiratoru. Zadne pupinky po jeho noseni na obliceji, nikde netlaci. Jedinou nevyhodou je to, ze je mi trochu vetsi.... mam jemny oblicej.
5
D Avatar autora | 17.1.2022
Opakovaně spokojenost.
5
LP Avatar autora | 14.1.2022
Tento výrobek používám více než rok a zatím jsem covid neměl. takže dobré.
5
Avatar autora | 11.1.2022
opakovaně používám, spolehlivý
5
Avatar autora | 10.1.2022
+ kvalitní český výrobek

kvalitní český výrobek
5
Avatar autora | 28.12.2021
spokojenost
5
Avatar autora | 13.12.2021
+ Objednala jsem už vícekrát,spokojenost

Pro příjemné a nerušivé nošení,je potřeba znát a objednávat správnou velikost respirátoru.S respirátory jsem velice spokojena,objednávám od počátku pandemie a neumím si představit objednat v jiném e-shopu.Kvalita,včasné doručení,velmi příjemné jednání to je vizitka NANOSPACE,Děkuji.
5
ZT Avatar autora | 11.12.2021
Respirátor OK, podporuji české výrobce.
5
ML Avatar autora | 10.12.2021
Skvěle sedí na obličeji. Nekupuji jiný.
5
P Avatar autora | 10.12.2021
Velmi dobrý respirátor
4
Z Avatar autora | 8.12.2021
Nová verze L je poněkud větší než byla předchozí a vyžaduje tak pracnější utěsnění. Je to ale individuální záležitost, jinak je respirátor výborný.
5
Avatar autora | 8.12.2021
Na obličeji sedí dobře.
5
NO Avatar autora | 8.12.2021
Velká spokojenost ... za celou dobu řádění covidu, samozřejmě za dodržování veškerých hygienických opatření, mne covid zatím nedostal.
5
L Avatar autora | 6.12.2021
Nakupuji opakovaně. Uvítaly jsme s dcerou menší M velikost. Dobře těsní. Dezinfikujeme UVC lampou nebo sprejem. Gumičky i při větším tahu drží, nepraskají.
5
Avatar autora | 5.12.2021
Tentokrát jsem objednala velikost M, jelikož původní jednotná velikost poněkud narostla a je o dost větší, ještě jsem novou velikost nevyzkoušela, jedeme staré zásoby. Nový obal vypadá pěkně. Škoda, že nelze koupit i velikost M ve větším balení než 5 ks. Jinak respirátor vyhovuje a zdá se, že funguje, zatím se nám covid vyhnul i když používáme opakovaně a dezinfikujeme.
5
Avatar autora | 5.12.2021
Opakovaně kupuji. Spolehlivý výrobek, česká kvalita ještě a opět nadšenců, kteří umí, chtějí, tím víc jim máme dát důvěru, podpořit je nákupem.
5
Avatar autora | 2.12.2021
Jenom cena by mohla být nižší..
5
Avatar autora | 30.11.2021
+ Dobře těsnící, kvalitní.

Nakupuji opakovaně. Velká spokojenost.
5
ZJ Avatar autora | 28.11.2021
Respirátor nám vyhovuje. Dobře se v něm dýchá.
5
Avatar autora | 26.11.2021
Dá se vydržet delší dobu s nasazeným respirátorem. Mám dobrý pocit, že jsem udělal něco pro svoje zdraví. Přeji Vám hezký den. Honza
5
Avatar autora | 25.11.2021
Renomovaný český výrobce
5
PA Avatar autora | 23.11.2021
Jsme velmi spokojeni.
5
Avatar autora | 22.11.2021
Spokojenost
5
Avatar autora | 21.11.2021
považuji ho za špičkový výrobek v současné nabídce respirátorů FFP2
5
Avatar autora | 17.11.2021
spoléhám na informaci výrobce o vysoké spolehlivosti výrobku, proto objednávám a kupuji dražší nano respirátory
5
LK Avatar autora | 9.11.2021
Kupovala jsem podruhé, jsme spokojení jak s kvalitou, pohodlím i rychlostí dodávky.
5
PS Avatar autora | 8.11.2021
Jsme spokojeni. Vyhovuje nám pevnější tvar, není to takový ten slabý nafukovací pytlík. Díky za český výrobek!
5
Avatar autora | 5.11.2021
+ Kvalitní respirátor

4
Avatar autora | 5.11.2021
- Nikde jsem na obalu nevyčetla,že je to opravdu velikost L,při proměření s velikostí M,oba respirátory naprosto stejné, jsem naštvaná.

5
JP Avatar autora | 3.11.2021
Objednávám opakovaně pro celou rodinu.
5
Avatar autora | 2.11.2021
+ Filtruje dokonce i vune
+ Je legkej
+ Snesitelna cena
+ Pomaha s alergii

Za tuto cenu filtruje dost dobre. Najdete urcite i 2 krat levnejsi "respiratore", ktere ale moc nefunguji. V tomto necitim cigaretovy kour, smog ani vune zpocenych lidi v mhd.
5
Avatar autora | 2.11.2021
velmi dobře sedí na obličeji. Prostě česká kvalita.
5
JP Avatar autora | 1.11.2021
Vynikající kvalita zvláště pro zdravotníky.
5
Avatar autora | 31.10.2021
Vynikající.
5
JL Avatar autora | 28.10.2021
spokojena
4
Z Avatar autora | 26.10.2021
Po vybalení respirátor zapáchá plastem, je potřeba ho nechat chvíli vyvětrat. (Nevšimla jsem si, že by původní/loňská verze respirátoru měla tento problém.) Za to hvězdička dolů. Hezky neprodyšně zabalen, byť po pěti kusech (očekávala bych balení po jednotlivých kusech). Jinak fajn, nosní svorka drží, respirátor sedí.
5
Avatar autora | 25.10.2021
+ výborně sedí a těsní
+ po delším nošení mohou bolet uši

5
Avatar autora | 24.10.2021
Jsem velmi spokojena, používám ve škole, perfektně těsní a vydržím mluvit i dýchat 6-8 hodin. Tento výrobek mohu jen doporučit.
5
Avatar autora | 16.10.2021
+ Buď jsem covid nepotkala, nebo jsou respirátory bezva

5
SD Avatar autora | 12.10.2021
Velmi spokojen
5
MM Avatar autora | 7.10.2021
Jsem velmi spokojená.
5
JR Avatar autora | 4.10.2021
Prodyšný, dobře sedí
5
Avatar autora | 3.10.2021
Vysoka kvalita
4
Avatar autora | 1.10.2021
Respirátor je pevný, dobře přiléhá. Jen jsem si myslela, že se v něm bude lépe dýchat. Je to skoro stejné jako v normálním respirátoru.
5
Avatar autora | 23.9.2021
+ S produktem jsem spokojená, výborná prodyšnost.

5
Avatar autora | 7.9.2021
Dobře se v nich dýchá.
5
Avatar autora | 6.9.2021
Výrobky jsou hlavně české, kvalitní, příjemné na nošení, dobře sedí, mají výborný poměr kvalita cena
5
Avatar autora | 31.8.2021
+ Super respirátory, kupuji opakovaně

----
5
Avatar autora | 6.8.2021
+ Dobře se přes respirátor dýchá i když je teplo.
+ Dobře sedí.
+ Gumičky netlačí kolem uší.

5
Avatar autora | 1.8.2021
+ Nejlepší respirátor, který jsem zatím používal
+ Dobře sedí na obličeji, není příliš velký ani malý
+ Všechny respirátory v balení byly bez vad (u levných respirátorů z Číny se mi stalo, že i třetina v balení byla defektní, beze spony, nedolepená apod.)
- Není vyloženě tenký jako některé jiné (ale nemám problém ho v létě nosit)

Nejdříve jsem hleděl na cenu, která je výrazně vyšší než nejlevnější respirátory na trhu, ale řekl bych, že se to vyplatí; objednal jsem si velké balení znovu.
5
Avatar autora | 27.7.2021
+ relativně prodyšný
+ dezinfikováním příliš neztrácí filtrační vlastnosti (viz i např. DTest)

5
Avatar autora | 27.7.2021
+ relativně prodyšný
+ dezinfikováním jen minimálně ztrácí filtrační vlastnosti (viz i např. DTest)

5
Avatar autora | 24.7.2021
+ Skvěle sedí
+ Účinný

Doporučuji.
5
Avatar autora | 11.7.2021
vše vynikající
5
Avatar autora | 29.6.2021
+ Skvěle sedí
+ Dobře těsní

Doporučuji.
5
Avatar autora | 31.5.2021
+ kvalitní robustní respirátor
+ dobře padne na obličej
- Hodí se spíše do chladnějších teplot. V teplejším počasí je v něm vedro a kůže pod ním se potí.

Český velmi kvalitní respirátor, který působí robustním dojmem a že přes něj nic špatného neprojde.
5
Avatar autora | 25.5.2021
+ kupuji opakovaně
+ skvěle sedí
+ vysoká ochrana

Doporučuji.
5
Avatar autora | 23.5.2021
+ Kvalitní výrobek

5
Avatar autora | 18.5.2021
lepší , snadněji se dýchá
5
Avatar autora | 5.5.2021
+ český produkt, tenký

5
Avatar autora | 5.5.2021
+ lehké

5
Avatar autora | 24.4.2021
+ .

5
Avatar autora | 22.4.2021
Jsem astmatik a v tomto nanorespirátoru se mně dobře dýchá,vydržím v něm 10hod.směnu.
5
Avatar autora | 20.4.2021
Tyto respirátory splňují veškeré moje požadavky na účinnost zachycení viru. Dle testu jsou opravdu účinné, takže jim věřím.
3
Avatar autora | 16.4.2021
+ Nevidím žádnou výhodu,vypadá jako běžný produkt této kategorie.A to že je tlusčí než běžný respirátor nevím jestli je výhoda.Spíše mě to zkamalo než bych byl nadšený.

Respirátor je dost tlustý takže asi více vrstev ale to že by měl být nebo je NANO se nikde nedozvíte jen z titulku když ho kupujete.A moc dobře se přes to nedýchá. Takže bych to shrnul jako tlusčí (né lépe řečeno hergot tlustej) PPF2 respirátor ale NANO, dost pochybuji. Nano látku jsem měl několikrát v ruce a rozhodně nebyla tlustá jak útržek papírové kuchyňské utěrky. Takže rozhodně nedoporučuji. Nevím co je to za šmejd s certifiktem, ze kterého stejně není jasné že je tam nějaká NANO vrstva. Je jen jasné že je FFP2 ale to jsem si ho mohl koupit v lékárně za 10kč a za takový výhodný prachy.
5
Avatar autora | 15.4.2021
+ Zatím moc nevyzkoušeno

Zatím krátká doba.Ovšem jeví se jako velmi dobré
4
Avatar autora | 14.4.2021
+ Spolehlivost proti coronaviru.
+ Mám drobný obličej a tak mám potíže s volbou velikosti. Velikost M mi je, ale má na mě krátké gumičky, takže je hodně napevno. Velikost L by mi zakryla i oči. Kdyby byli gumičky trošku delší, udělala bych si na nich uzel. Ale nějak to vymyslím..

Doporučuji. Precizní a česká výroba! Určitě se přes ně lépe dýchá (materiál nano), než přes ty obyčejné.
5
Avatar autora | 6.4.2021
Předpokládám, že je kvalita certifikací zaručena. Možnost vícenásobného použití za pomoci desinfekce je výhodou. Nevýhodou je vyšší cena
5
Avatar autora | 5.4.2021
Spokojenost,výborný.
5
Avatar autora | 19.3.2021
+ Dobře se v něm dýchá

5
Avatar autora | 18.3.2021
+ kvalitní produkt

5
Avatar autora | 16.3.2021
Respirátor je perfektní. Příjemně sedí na obličeji a nemám pocit igelitu přes pusu jako u těch obyčejných.Rozhodně doporučuji.
5
Avatar autora | 16.3.2021
U výrobků je vše srozumitelně vysvětleno ,jak fungují nanomembrány a jak se o výroky starat. Respirátor dobře sedí.
4
Avatar autora | 15.3.2021
+ je český

5
Avatar autora | 15.3.2021
Bez problému. Velmi dobrý výrobek.
5
Avatar autora | 15.3.2021
+ Naprostá spokojenost

5
Avatar autora | 15.3.2021
+ Český výrobek, v rámci možností pohodlné nošení

5
Avatar autora | 14.3.2021
SpurTex opat nesklamal. Akurat lutujem ze som nekupila viac baleni. Kupila som jedno balenie na skusku a rozhodne odporucam.
5
Avatar autora | 14.3.2021
Tento produkt jsem objednala již podruhé a naprosto jsem s ním spokojena. Velice dobře těsní a tak je dýchání při chůzi trochu obtížnější, ale dá se to.
5
Avatar autora | 14.3.2021
+ nic

5
Avatar autora | 14.3.2021
+ Vyšší kvalita provedení, lépe těsní kolem nosu díky tužší výztuži
- Vyšší cena, odpovídá kvalitě.

5
Avatar autora | 14.3.2021
Kvalita příjemné nošení
5
Avatar autora | 13.3.2021
+ dobře přiléhá na obličej, dobře se přes něj dýchá

5
Avatar autora | 13.3.2021
+ prodyšný, dobře sedí na obličeji

4
Avatar autora | 13.3.2021
+ dobře se přes něj dýchá
- mohl by se vyrábět alespoň ve dvou velikostech

5
Avatar autora | 12.3.2021
+ Objednala jsem již několikrát. Dobře se v něm dýchá.

5
Avatar autora | 12.3.2021
jsme s ním spokojeni,dobrá cena
5
Avatar autora | 12.3.2021
+ ok

5
Avatar autora | 12.3.2021
kvalita jistota splnění norem
5
Avatar autora | 12.3.2021
+ poutka na uši
+ dýchá se v něm srovnatelně, jako v jiných FFP2 respirátorech

5
Avatar autora | 12.3.2021
+ optimalna dlzka
+ sedi aj s okuliarmi

4
Avatar autora | 11.3.2021
Bohužel jsem objednala černý..poslali jste bílý ,tak spokojená sem nebyla.Příští nákup už neobjednám. J.Robbová
5
Avatar autora | 11.3.2021
+ nemlží se tolik brýle
+ dobře padne na obličej
+ nikde netáhne

5
Avatar autora | 11.3.2021
+ opakované použití

5
Avatar autora | 11.3.2021
+ Maximální spokojenost.

5
Avatar autora | 11.3.2021
Kvalita a dobrá cena
5
Avatar autora | 11.3.2021
+ Upřímně, nechtěla bych ho nosit 8 hodin v kuse. Nezvyk.

5
Avatar autora | 11.3.2021
+ Sedí dobře, český výrobek, ověřený, certifikace, vysoká účinnost
- Drát by mohl být trochu méně tuhý pro snazší přizpůsobení obličeji.

5
Avatar autora | 11.3.2021
+ kvalitní český výrobek, dobře sedí na obličeji, z vlastní zkušenosti při kontaktu s nakaženým nedošlo k přenosu viru
- proti KN 95 se v něm hůře dýchá (což je vlastně dobře-lepší ochrana)

5
Avatar autora | 11.3.2021
Perfektní kvalita
4
Avatar autora | 11.3.2021
+ Pohodlný na obličeji.
- Mohl by být prodyšnější.

V zásadě jsem spokojena, respirátor by mohl být možná z tenšího materiálu, aby se v něm mohlo lépe dýchat, ale svůj účel i přesto plní na 100%. Spokojenost.
5
Avatar autora | 11.3.2021
Kvalitni
3
Avatar autora | 10.3.2021
+ kvalitní nano respirátor
- způsob balení

Naházet 50 respirátorů (navíc vyšší cenové kategorie) do jednoho pytle bez toho, aby každý byl zabalen zvlášť, je celkem zásadní nedostatek tohoto produktu i když jinak jsou to kvalitní respirátory. Kdybych to věděl, tak objednám výrobek jiného výrobce. Výmluva prodejce (kterou jsem někde viděl), že takhle to bylí výrobce, u mě neobstojí, buďto by to měli sami reklamovat nebo to alespoň v eShopu jasně uvést.
5
Avatar autora | 10.3.2021
Dobře těsní, kvalitní zpracování, nesrovnatelné s čínskými respirátory
5
Avatar autora | 10.3.2021
Dobře se nosí, přiléhá, neklouže.
5
Avatar autora | 10.3.2021
+ prodyšný

5
Avatar autora | 10.3.2021
- MOŽNÁ BY MOHL BÝT MENŠÍ

5
Avatar autora | 9.3.2021
+ Dobrý

5
Avatar autora | 8.3.2021
+ dobře se v respirátoru dýchá

5
Avatar autora | 8.3.2021
+ Super
- Cena

4
Avatar autora | 8.3.2021
Česká výroba respirátoru, podpora našich výrobků
5
Avatar autora | 8.3.2021
Doporučuji kupovat top kvalita nejlepší na trhu
5
Avatar autora | 8.3.2021
+ Nemlží se brýle, lépe se dýchá než v jiném respirátoru.
+ Nevím.
+ Nic.

4
Avatar autora | 5.3.2021
- V igelitu hozenych 50 rousek za 2500 je ubohý. Doporučuji kupovat po pěti kusech, to má ještě výborné balení.

3
Avatar autora | 5.3.2021
místo kovového pásku, jak je všude na obrázku, který se dá nějak rozumně natvarovat, je tam strašně tvrdý, obyč železný drát, takže se to špatně tvaruje a při dýchání mi fouká do spojivek, nicméně, po 15minutách experimentů. různého ohýbání a tvarování v rukách, to nějak použitelné je, v každém případě TĚSNOST kolem očí, díky šlendriánskému drátu, je problematická...,
5
Avatar autora | 3.3.2021
Používáme nanoroušky, ale chtěli jsme mít v rezervě i respirátory. Respirátor dobře sedí, pevně přiléhá na obličej. Celkově dobře zpracované. Tak doufejme, že vyšší investice se vyplatí :).
5
Avatar autora | 3.3.2021
Skvele sedi a je bezva prodyšná.
5
Avatar autora | 3.3.2021
uvěřil jsem v jeho účinnost rozumná cena
5
Avatar autora | 3.3.2021
+ Dobře sedí na obličeji,kvalita.

4
Avatar autora | 2.3.2021
- Trochu větší,na menší obličej špatně sedí

5
Avatar autora | 2.3.2021
+ velmi dobrý

5
Avatar autora | 2.3.2021
+ kvalitní výrobek české výroby

5
Avatar autora | 2.3.2021
Kvalitní respirátor
5
Avatar autora | 2.3.2021
- uvolněná gumička

4
Avatar autora | 2.3.2021
Uvítal bych kdyby existovala větší velikost.
5
Avatar autora | 2.3.2021
+ důvěřuji nano materiálu, že mě ochrání a není cítit po chemikáliích jako chirur. roušky.

5
Avatar autora | 2.3.2021
+ dobře sedí na obličeji, dobře se v něm dýchá

doporučuji
5
Avatar autora | 2.3.2021
+ V této době nutnost
- Zatím nezkoušeno

5
Avatar autora | 2.3.2021
Kvalitní ochrana, dobrá péče, možnost dezinfekce a opětovného použití. Bohužel lidí na ohleduplnost není spoleh. Tak aspoň solidně chránit sebe...
5
Avatar autora | 2.3.2021
+ desinfikuji Ethanolem

5
Avatar autora | 2.3.2021
+ Kvalitní český výrobek, respirátor je možné použít i opakovaně, dobře se v něm dýchá.
+ Nanovlákno
- Při objednávce 50-ti kusů by respirátory mohly být baleny alespoň po 5-ti kusech. 50 kusů bylo dodáno v jednom pytli, který nemá opakovatelné otevírání, je nutno respirátory přendat do uzavíratelných sáčků.

Kvalitní český výrobek. Respirátory se dobře nosí, lze je po dezinfekci použít opakovaně. Funguje jak jsem očekával.
5
Avatar autora | 1.3.2021
Na můj obličej vyhovuje, ale možná na drobnější obličeje bude větší.
5
Avatar autora | 1.3.2021
+ kvalita, certifikovaný produkt

5
Avatar autora | 27.2.2021
Respirátor vyhovuje po všech stránkách.
5
Avatar autora | 25.2.2021
+ Jsem spokojena s dodávkou zboží až domů.

5
Avatar autora | 25.2.2021
je kvalitní
5
Avatar autora | 25.2.2021
+ Tento čtyřvrstvý respirátor dobře sedí na obličeji, doporučuji lidem s brýlemi, jelikož výdech odchází buď dolu ke krku nebo po straně lícních kostí, pokud máte krk zahalený, jsou prostě parádní, konečně vidím přes nezadýchané brýle

5
Avatar autora | 24.2.2021
Spokojenost, krasne sedí, dá se v něm dýchat a hlavně se mi nepoti brýle
5
Avatar autora | 23.2.2021
dobrá dezinfekce roušek
5
Avatar autora | 23.2.2021
Respirátor jsem pečlivě vybírala na internetu a porovnávala s ostatnímy. Mám ho první den a zatím sedí.
5
Avatar autora | 23.2.2021
Důvěřuji materiálu, z něhož byl vyroben. A samozřejmě oceňuji i jeho certifikát. Výrobek perfektně sedí a příjemně se nosí.
5
Avatar autora | 22.2.2021
+ přijatelná cena

5
Avatar autora | 22.2.2021
Dobre sedi, evropska certifikace.
5
Avatar autora | 20.2.2021
Kvalitní respirátor české výroby.
5
Avatar autora | 20.2.2021
Kvalitní respirátor české výroby.
5
Avatar autora | 20.2.2021
Dooručuji, dobře sedí na obličeji a celkem dobře se přes něj dýchá.
3
Avatar autora | 19.2.2021
respirátor je na můj obličej o něco větší. trochu hůře se mi v něm dýchá.
5
Avatar autora | 19.2.2021
opětovně koupeno a jsou lepší než klasické roušky. Dobře ochrání.
1
Avatar autora | 19.2.2021
Respirátory vyzvednuty dnes, ještě jsem je nevyzkoušela.
5
Avatar autora | 19.2.2021
český výrobek
5
Avatar autora | 19.2.2021
dobře přiléhá k obličeji, dobře prodyšný
4
Avatar autora | 19.2.2021
Respirátor je v pořádku pouze jedna připomínka: má krátké gumičky za uši a lidé s větším obličejem pak bolí za ušima.
5
Avatar autora | 19.2.2021
S respirátorem jsem spokojen. Velikost pro můj a manželky obličej je odpovídající. Těsnost respirátoru u nosu na našich obličejích je zatím nejlepší - od dříve používaných ochr. pomůcek. Dýchání také odpovídající kvalitě filtrace. Gumičky zatím dobré. Jsou kulaté - středního průměru. Délka pro naše obličeje je dostačující - musí být trochu v tahu, aby respirátor dobře těsnil. S respirátory jsme zatím spokojeni a věříme, že tento český výrobek skutečně obsahuje nano-vrstvu a ostatní deklarované parametry. Respirátor pro naše obličeje - prostě OK. Názor je objektivní - pro naše obličeje, ale pouze za krátkou dobu používání.
5
Avatar autora | 18.2.2021
+ Nemohu zodpovědně hodnotit - používám krátce. Zatím vypadá však velmi dobře, dobře se v něm dýchá a téměř se nepotí brýle. Mám pocit bezpečí.

5
Avatar autora | 18.2.2021
+ dobre prilieha na tvár

5
Avatar autora | 18.2.2021
Vše v pořádku. Sedí dobře.
5
Avatar autora | 18.2.2021
+ Dobře těsní, relativně dobře se přes něj dýchá.

4
Avatar autora | 17.2.2021
Výhoda je blízká vzdálenost od mého bydliště
5
Avatar autora | 17.2.2021
Je dobrý. Koupila jsem na desinfekci roušek.
2
Avatar autora | 17.2.2021
Ještě jsme nevyzkoušeli.
5
Avatar autora | 16.2.2021
+ Skvělý respirátor který zaručí skvělou ochranu při vyšetření ve zdr.zařízení. skvělý i pro alergiky.

Žádná
5
Avatar autora | 16.2.2021
Dobře se nosí, dobře se přes něj dýchá a nikdy se mi nestalo, že by se vytrhla tkanička.
5
Avatar autora | 16.2.2021
jen malá připomínka respirátory byly jen tak dané do obálky nebyly balené jednotlivé kusy
5
Avatar autora | 16.2.2021
Kvalitný výrobok, nič lepšieho som nemal. Gumičky kvalitné, dýchanie OK. Šikovný respirátor do vrecka vetrovky.
5
Avatar autora | 16.2.2021
+ Vyrobeno v ČR

5
Avatar autora | 16.2.2021
+ funguje

5
Avatar autora | 16.2.2021
Snad kvalitní respirátor, česká výroba.
5
Avatar autora | 15.2.2021
Když už to musíme nosit, ať je to alespoň bezpečné a pohodlné. Mám brýle, tak mi vadí všechny roušky a respirátory. Lépe český výrobek, než zmetky z Číny.
5
Avatar autora | 15.2.2021
dobře padnou.
5
Avatar autora | 15.2.2021
Vyhovuje.
5
Avatar autora | 15.2.2021
+ česká výroba, kvalitní výrobek, dobře sedí a drží
- žádná

5
Avatar autora | 15.2.2021
+ padne na většinu tváří
+ dá se použít opakovaně (při správné údržbě)
- balení není opakovaně oteviratelné - je vhodné si doma "naporcovat" do uzaviratelných sáčků

Prozatím naprostá spokojenost - druhá objednávka tohoto zboží.
5
Avatar autora | 15.2.2021
Dobře padne, odpovídající velikost.
5
Avatar autora | 14.2.2021
+ Výborná prodyšnost, dobře sedí.

5
Avatar autora | 14.2.2021
Nemá ochranej pásek na nos
5
Avatar autora | 14.2.2021
Drží dobře na obličeji. Dobře se v něm dýchá.
5
Avatar autora | 14.2.2021
+ Nano, atest

5
Avatar autora | 14.2.2021
kvalita přiměřená ceně, spolehlivost
5
Avatar autora | 13.2.2021
Kvalitní respirátor
5
Avatar autora | 11.2.2021
Kvalita.
5
Avatar autora | 11.2.2021
česká výroba
5
Avatar autora | 11.2.2021
s výrobkem jsme spokojené, ale doprava k nám trvala 10 dní, a to je v situaci, kdy respirátory potřebujeme, moc dlouhá doba
5
Avatar autora | 11.2.2021
Tento produkt a její rychlost dodání nemá chybu.Byl jsem naprosto spokojen.F.P.
5
Avatar autora | 10.2.2021
"sedí" i na drobném obličeji
5
Avatar autora | 10.2.2021
Skvělá prodyšnost, vynikající ochrana.
5
Avatar autora | 10.2.2021
dobrý
5
Avatar autora | 9.2.2021
+ Jeden z nejlepších na trhu, český výrobek, žádný šunt z Číny.

5
Avatar autora | 9.2.2021
Jeden z nejlepších na trhu.
5
Avatar autora | 9.2.2021
Dobrý.
5
Avatar autora | 9.2.2021
Spokojenost, jen bychom uvítali, pokud by byl i velikost pro muže s delšími gumičkami - při dlouhodobějším nošení trochu táhnou.
5
Avatar autora | 8.2.2021
- krátké gumičky
5
Avatar autora