Získali jsme Národní cenu kvality za rok 2022. Děkujeme!

Čistička vzduchu Airbi SPACE WiFi do 160m2

Kód: 3461
15 990 Kč 13 215 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.2.2023

Potřebujete čističku vzduchu do velkých prostorů? Airbi SPACE WiFi je mobilní čistička vzduchu pro velké prostory s velmi přesným částicovým senzorem, automatickým režimem a vícestupňovým filtračním systémem. Dokáže vyčistit místnost až o 160 m2 a díky kolečkům na spodní straně ji snadno přesunete na své místo. Očistí vzduch od pylů, zápachu, prachových částic, plísní, bakterií i virů.

 • Senzor kvality ovzduší, měří malé částice do 2,5 μm.
 • Ovládání pomocí aplikace přes WiFi.
 • omyvatelný předfiltr,
 • HEPA filtr, uhlíkový filtr.
 • Kontrolní systém výměny filtrů.
 • 6 pracovních režimů.
 • Vhodná pro alergiky a astmatiky.
 • Do 160 m2, mobilní na kolečkách.

Na toto zboží nelze uplatnit slevové kupóny.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

nanoSPACE je autorizovaným prodejcem všech produktů značky Airbi. Naši zákazníci mají možnost se po zakoupení produktu zaregistrovat na stránkách výrobce a získat tak prodloužení záruky o 1 rok. Platí pouze pro fyzické osoby.

Airbi SPACE WiFi je mobilní čistička vzduchu pro velké prostory s velmi přesným částicovým senzorem, automatickým režimem a vícestupňovým filtračním systémem. Aplikaci Smart Life si můžete stáhnout na Google Play nebo Apple App Store.

Kvalitu vzduchu můžete rychle rozpoznat díky barevnému indikátoru - modrá barva znamená výborné podmínky, zelená barva indikuje dobré podmínky, oranžová označuje zhoršenou kvalitu vzduchu a červená barva již značí nevyhovující kvalitu vzduchu.

Výhody čističky Airbi SPACE

 • 4 pracovní režimy, noční mód,
 • ovládání přes Wifi, LED displej,
 • odstraňuje viry, bakterie, alergeny ale i zápach,
 • senzor a indikátor kvality ovzduší,
 • kontrolní systém výměny filtrů,
 • bezpečnostní pojistka při převrhnutí, dětský zámek,
 • ionizátor,
 • ultratichý motor a časovač provozu.

Filtrační systém se skládá z:

 1. Předfiltr – hlavním úkolem tohoto filtru je zachytit velké prachové částice a prodloužit tak životnost dalších filtrů. Tento filtr je omyvatelný.
 2. Filtr s aktivním uhlím – absorbuje různé pachy a plyny jako např. formaldehyd. Tento bezbarvý plyn se silným zápachem je často považován za nejnebezpečnější látku uvnitř bytů, protože dráždí dýchací cesty a oči a je silně karcinogenní.
 3. HEPA filtr– zachytává částice už o velikosti 0,1μm s účinností přes 99,9 %. Odstraňuje prach, pyly, kouř, zvířecí alergeny nebo spory hub.
 4. Ionizátor – generátor, který vytváří obrovské množství negativních iontů a udržuje tak vzduchu svěží. Tato funkce je volitelná.

 

Odstraňuje zápach pomocí uhlíkového filtru

Aktivní uhlí díky svým vlastnostem plyny a pachy váže a nepustí je dál do vzduchu. Dokáže odstranit ze vzduchu i formaldehyd a jiné nebezpečné plyny. Životnost uhlíkových filtrů je různá a obvykle se udává v rozsahu 6 měsíců až 2 roky. 

Co to jsou HEPA filtry? 

HEPA je zkratka anglického názvu High Efficiency Particulate Air filter, což v překladu znamená zachytávání mikročástic s vysokou účinností. Tyto filtry jsou proslulé svou účinností při zachytávání nečistot ve vzduchu. Všechny EPA a HEPA filtry vyhovují normě ČSN EN 1822- 1:2009, která stanovuje podmínky, které musejí filtry vzduchu splňovat. Typický filtr HEPA v Airbi Maximum se vyznačuje účinností pohlcování nečistot o velikosti 0,1 µm na úrovni 99,9 %. Pro účinnost filtrace má klíčový význam pravidelná výměna filtrů. Nevyměňují-li se filtry pravidelně, pak se významně zvyšuje pokles tlaku za filtrem, tj. množství vzduchu, které prochází filtrem. Také se mírně redukuje účinnost filtru (filtrace).

Náhradní filtry

 Technické parametry

Vzduchový výkon

až 800 m3

Doporučený rozměr místnosti

160 m2

Příkon

85 W

Hlučnost

30-66 dB

Rozměry

400 x 400 x 669 mm

Hmotnost

14 kg

Barva

bílá

EAN

8594162600762

 Na co se často ptáte

Jaká je životnost předfiltru?

Životnost předfiltru je několik let. Předfiltr je omyvatelný a doporučujeme jej pravidelně čistit.

Jaká je životnost vyměnitelných filtrů?

Životnost vyměnitelných filtrů je 6-12 měsíců v závislosti na míře okolního znečištění a podle toho, jak je přístroj často používán.

Okolní vzduch je znečištěný, ale přístroj signalizuje dobré ovzduší (modrá barva). Co to znamená?

Senzor kvality ovzduší je znečištěný, je nutné jej vyčistit.

Jakým způsobem Airbi SPACE WiFi počítá kvalitu vzduchu?

Čistička má senzor kvality ovzduší, který sleduje okolní prostředí a počítá, kolik částic o velikost 2,5 µm na milion částic je obsaženo ve vzduchu.

Pokud je počet částic nízký, pak čelní panel svítí modře, pokud je dobrý, pak zeleně. Oranžová barva značí zhoršené podmínky a červená pak špatný stav ovzduší.

Z přístroje vychází zápach. Čím to je?

Pokud nový přístroj používáte poprvé, není třeba se ničeho bát, zápach brzy vymizí. Urychlit to můžete vyjmutím nádržky a jejím odstátím po dobu alespoň 12 hodin na chladném místě.

Zápach může být také způsoben starou nebo znečištěnou vodou. V takovém případě vyčistěte nádržku a vyměňte vodu za novou.

Produkuje přístroj ozón?

Zanedbatelné množství ozónu vzniká tehdy, pokud je zapnutá funkce ionizátoru. Množství je minimální a zdraví absolutně neškodné.

Čistička nejde zapnout. Kde může být problém?

Zkontrolujte podle návodu, jestli jsou všechny díly na svém místě. Je vhodné, aby byl přístroj postaven na rovném povrchu.

Pokud je kryt v pořádku, zkontrolujte také správné zapojení elektrické zástrčky v síti.

Přístroj je v provozu již delší dobu, ale kvalita vzduchu se nezlepšila.

Prověřte, zda nemáte filtry v ochranném obalu.

Prověřte, zda jsou filtry instalovány ve správném pořadí.

Jak zjistím, kdy je potřeba vyměnit filtry?

Přístroj je vybaven indikátorem údržby filtrů, která má za úkol upozornit uživatele na výměnu či údržbu filtrů. Po uplynutí provozu 300 hodin se rozbliká tlačítko indikace údržby filtrů. To znamená, že je třeba vyčistit předfiltry viz. odstavec Údržba přístroje. Po provedení údržby je třeba indikátor vyresetovat a to podržením tlačítka na cca 5 sekund.

Po uplynutí provozu 4500 hodin se rozsvítí červeně tlačítko indikace údržby filtrů. V takovém případě je nutné vyměnit kombinované filtry. Po výměně se indikátor resetuje podržením tlačítka na cca 5 sekund.

TIP: Aktuální dobu provozu od posledního vyresetování je možné si nechat zobrazit na displeji pokud stisknete 1x krátce tlačítko údržby filtrů. První číslo, které se na displeji zobrazí, znamená řád tisíců, druhé číslo, které se po chvíli zobrazí již znamená stovky, desítky a jednotky hodiny. Např. pokud je první číslo 1 a další číslo 358, znamená to, že přístroj je v provozu 1358 hodin od posledního vyresetování indikátoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky vzduchu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 14 kg
Filtry: Předfiltr, HEPA, Uhlíkový
Funkce: Ionizace vzduchu, Wi-Fi
Velikost místnosti: 101 m2 a více
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
OZ Avatar autora | 12.5.2022
+ Vhodná na velké plochy + Vhodná pro alergiky a astmatiky + Jednoduché ovládání

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty značky Airbi představují zlatý standard v úpravě vzduchu v domácnosti. Čističky vzduchu, zvlhčovače i odvlhčovače jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi pro co nejdůkladnější čištění vzduchu od prachu, alergenů, bakterií, virů a těkavých látek, které se uvolňují z předmětů v domácnosti.

nanoSPACE je autorizovaným prodejcem všech produktů značky Airbi. Naši zákazníci mají možnost se po zakoupení produktu zaregistrovat na stránkách výrobce a získat tak prodloužení záruky o 1 rok. Platí pouze pro soukromé osoby.

logo_3roky_airbi