Bezdrátový teploměr s vlhkoměrem Airbi TRIO Pro měření ve 4 místnostech najednou

Kód: 3620
999 Kč 826 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
22.8.2023
Položka byla vyprodána…

Bezdrátový teploměr s vlhkoměrem Airbi TRIO je ideální přístroj, pokud potřebujete měřit vlhkost vzduchu a teplotu ve více místnostech. V sadě najdete hlavní panel a tři další měřiče. Na hlavním panelu vždy vidíte vlhkost a teplotu ve všech místnostech a na ostatních měřiče vždy pouze hodnoty v dané místnosti. Vlhkoměr Airbi TRIO funguje na principu bezdrátových senzorů teploty a vlhkosti, které umožňují monitorování těchto veličin na až čtyřech různých místech. Přístroj si pamatuje maximální a minimální hodnoty, zobrazuje ikonu vlhkostní pohody a má možnost podsvícení displeje.

 • měří teplotu a relativní vlhkost
 • v balení jsou tři bezdrátové vysílače (max. dosah 100 m)
 • velký a přehledný displej s možností podsvícení
 • paměť na MAX a MIN hodnoty
 • indikace vlhkostní pohody
 • indikace vývoje teploty/vlhkosti
 • indikace slabých baterií

Na toto zboží nelze uplatnit slevové kupóny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

K čemu slouží vlhkoměr?

Vlhkoměr je přístroj, který slouží k měření vlhkosti vzduchu nebo jiných materiálů. Vlhkost vzduchu je měřena v procentech a udává, kolik par má vzduch ve vztahu k maximálnímu množství pár, které by mohl ve stejných teplotních podmínkách obsahovat. Vlhkost vzduchu se liší v závislosti na teplotě, tlaku a obsahu vody ve vzduchu. Vlhkoměr se obvykle používá v domácnostech k monitorování vlhkosti vzduchu a upozornění na případné problémy s vlhkostí, jako je plíseň nebo škodlivé mikroby

Jaká je optimální vlhkost vzduchu v interiéru?

nanoSPACE je autorizovaným prodejcem všech produktů značky Airbi. Naši zákazníci mají možnost se po zakoupení produktu zaregistrovat na stránkách výrobce a získat tak prodloužení záruky o 1 rok. Platí pouze pro fyzické osoby.

Proč investovat zrovna do vlhkoměru Airbi TRIO?

Pokud potřebujete monitorovat vlhkost vzduchu a teplotu ve více místností, Airbi TRIO je ideální volbou. 

 

Digitální bezdrátový teploměr s vlhkoměrem Airbi TRIO měří pokojovou teplotu v rozsahu -10 °C až +50 °C a pokojovou vlhkost v rozsahu 20 - 95 %. Součástí balení jsou tři bezdrátové senzory teploty a vlhkosti, které komunikují na vzdálenost až 100 m (ve volném prostranství). S Airbi TRIO tedy můžete monitorovat teplotu a vlhkost celkem na 4 různých místech. Bezdrátové vysílače jsou určeny jak do interiéru, tak do exteriéru. Displej s možností krátkodobého podsvícení nabízí uživateli rychlý přehled všech měřených veličin bez nutnosti přepínání mezi vysílacími kanály.

Airbi TRIO si pamatuje maximální a minimální hodnoty za celou dobu provozu (reset ruční) a zároveň za posledních 24 hodin (reset automatický). Výhodou jsou též další informační ikony jako je např. indikace vývoje teploty či vlhkosti a indikace vlhkostní pohody pomocí smajlíku. Na přístroji též nechybí indikace slabých baterií jak v základně, tak v jednotlivých vysílačích.

Technické parametry

 • Rozsah měření teploty - základna: -10 °C až +50 °C
 • Rozsah měření teploty - bezdrátový senzor:  -20 °C až +60 °C
 • Rozsah měření vlhkosti (základna i bezdrátový senzor): 20 - 95 %
 • Přesnost měření teploty ± 1°C (0°C až +40 °C), jinak ± 2°C
 • Přesnost měření vlhkosti ± 5 % ( při 40...80%)
 • Napájení - základna: 3x 1.5 V baterie typu AAA (nejsou součástí balení)
 • Napájení - bezdrátový senzor: 2x 1.5 V baterie typu AAA (nejsou součástí balení)
 • Rozměry - základna: 152 x 104 x 22 mm
 • Rozměry - bezdrátový senzor: 50 x 105 x 26 mm
 • Hmotnost - základna: 179 g
 • Hmotnost - bezdrátový senzor: 52 g
Proč se naměřené hodnoty liší od jiných měřicích přístrojů?

Každý měřicí přístroj má odchylku přesnosti měření. U teploty je tato odchylka nejčastější ± 1 °C, u vlhkosti pak ± 5 % rH (relativní vlhkosti). Pokud se tyto odchylky sečtou, často se mohou naměřené hodnoty výrazně lišit. Navíc je při srovnání nutné zajistit stejné podmínky při stejném umístění. Nikdy neumisťujte vnitřní měřicí přístroj do blízkosti topného tělesa nebo okna.

Kam měřicí přístroj umístit?

Obecně řečeno by měl být přístroj umístěn tam, kde volně proudí vzduch a kde je co nejméně ovlivněn vnějšími vlivy, jako je vzduch zvenčí, sluneční svit, topení atd.

Proč se na displej zobrazuje -- místo venkovních hodnot?

Je to způsobeno špatnou komunikací mezi bezdrátovým senzorem a hlavní jednotkou. Důvodem může být:

 • špatný stav baterií v senzoru nebo hlavní jednotce (nikdy nepoužívejte dobíjecí baterie, mají jiné napětí než běžné alkalické nebo lithiové baterie)
 • příliš velká vzdálenost mezi senzorem a hlavní jednotkou, zkraťte vzdálenost mezi nimi
 • rušení signálu na trase mezi senzorem a hlavní jednotkou, zkuste přemístit senzor na jiné místo, kde se nenachází žádný zdroj rušení. Pro opětovné navázání signálu mezi senzorem a hlavní jednotkou postupujte podle návodu k použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Měřiče kvality vzduchu
Hmotnost: 0.179 kg
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JM Avatar autora | 5.1.2023
Maximální spokojenost s rychlostí dodání, taktéž plná spokojenost s kvalitou výrobku, plně doporučuji případným zájemcům o koupi, jen tak dál, vše nejlepší v roce 2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty značky Airbi představují zlatý standard v úpravě vzduchu v domácnosti. Čističky vzduchu, zvlhčovače i odvlhčovače jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi pro co nejdůkladnější čištění vzduchu od prachu, alergenů, bakterií, virů a těkavých látek, které se uvolňují z předmětů v domácnosti.

nanoSPACE je autorizovaným prodejcem všech produktů značky Airbi. Naši zákazníci mají možnost se po zakoupení produktu zaregistrovat na stránkách výrobce a získat tak prodloužení záruky o 1 rok. Platí pouze pro soukromé osoby.

logo_3roky_airbi