Získali jsme Národní cenu kvality za rok 2022. Děkujeme!

Odvlhčovač s čističkou vzduchu Airbi SPONGE do 20 m2

Kód: 3440
2 990 Kč 2 471 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
29.6.2023
Položka byla vyprodána…

Trápí vás nepříjemně vysoká vlhkost a nečistoty v ovzduší? Airbi SPONGE je přístroj přesně pro vás. Za den dokáže zachytit 750 ml vody, která je ve vzduchu při vyšší koncentraci ideální pro vznik spórů a plísní. Pomocí špičkového HEPA filtru vzduch zároveň čistí od prachu, bakterií, pylu, spórů plísní a dalších nečistot.

  • Odvlhčuje a čistí zároveň, 2 pracovní režimy
  • Noční mód, bezpečnostní pojistka
  • Ultratichý motor a časovač provozu
  • HEPA filtr 13
  • Kompaktní rozměry
  • Do místnosti o velikosti 10-20 m2

Na toto zboží nelze uplatnit slevové kupóny.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

nanoSPACE je autorizovaným prodejcem všech produktů značky Airbi. Naši zákazníci mají možnost se po zakoupení produktu zaregistrovat na stránkách výrobce a získat tak prodloužení záruky o 1 rok. Platí pouze pro fyzické osoby.

Trápí vás nepříjemně vysoká vlhkost a nečistoty v ovzduší? Airbi SPONGE je přístroj přesně pro vás. SPONGE funguje na principu kondenzace vlhkosti a využívá při tom tzv. peltierův článek - vzduch prochází přístrojem, ve kterém je ochlazen a tím dochází ke srážení vlhkosti do nádoby v podobě vody. Za jeden den takto dokáže zachytit 750 ml vody, která je jinak ve vzduchu zdrojem energie pro nebezpečné spóry a plísně.

Sponge dokáže účinně odstranit vodní páry ze vzduchu a pomocí špičkového HEPA filtru jej zároveň čistí od prachu, bakterií, pylu, kouře, spórů plísní a dalších nežádoucích látek. HEPA filtr v Airbi SPONGE je ve třídě H13 a zachytí tak 99,97 % všech nežádoucích částic.

Kompaktní rozměry, kombinace funkcí a moderní design - to jsou hlavní důvody, proč je SPONGE oblíbený u našich zákazníků.

Náhradní filtry

Náhradní HEPA filtr pro odvlhčovač a čistič vzduchu Airbi SPONGE doporučujeme měnit zhruba každých 6-12 měsíců. K zakoupení ZDE

Technické parametry

Vzduchový výkon

až 130 m3

Doporučený rozměr místnosti

20 m2

Příkon

45 W

Hlučnost

38-50 dB

Rozměry

195 x 215 x 315 mm

Hmotnost

2,8 kg

Barva

bílá

Na co se často ptáte
Z přístroje vytekla voda. Čím to může být způsobeno?

Výtok vody mohl být způsoben přílišným nakloněním nebo položením přístroje, případně manipulací při přemístění. Zkontrolujte také, jestli není poškozen plovák.

Jaká je provozní teplota u Airbi SPONGE?

Provozní teplota je 5 až 50 °C. Pokud teplota klesne pod 5 °C, přístroj zastaví funkci odvlhčování a přejde do režimu odmrazování.

Upozorní mě SPONGE na nutnost výměny HEPA filtru?

Jestliže přístroj detekuje, že je třeba vyměnit filtr, rozsvítí se LED dioda výměny filtru oranžově a dioda bude blikat. Po výměně filtru stiskněte a podržte tlačítko pro zapnutí/vypnutí funkce čištění cca 7 sekund pro vyresetování funkce výměny filtru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odvlhčovače vzduchu
Hmotnost: 2.8 kg
Filtry: HEPA
Funkce: Odvlhčovač vzduchu
Velikost místnosti: méně než 30 m2
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
Avatar autora | 25.9.2022
funguje
5
OZ Avatar autora | 12.5.2022
+HEPA filtr u čističky vzduchu +Dotykový displej +Automatické odmrazování +Odvlhčovač dobře odvlhčuje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty značky Airbi představují zlatý standard v úpravě vzduchu v domácnosti. Čističky vzduchu, zvlhčovače i odvlhčovače jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi pro co nejdůkladnější čištění vzduchu od prachu, alergenů, bakterií, virů a těkavých látek, které se uvolňují z předmětů v domácnosti.

nanoSPACE je autorizovaným prodejcem všech produktů značky Airbi. Naši zákazníci mají možnost se po zakoupení produktu zaregistrovat na stránkách výrobce a získat tak prodloužení záruky o 1 rok. Platí pouze pro soukromé osoby.

logo_3roky_airbi