Čistička vzduchu Airbi RESPIRE

Kód: 5080
3 990 Kč 3 298 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Airbi RESPIRE je jedinečným partnerem pro domácnost. Díky špičkovým funkcím, jako je volba mezi režimy, barevná indikace kvality ovzduší, noční režim, indikátor výměny filtrů, ionizátor, UVC LED lampa a možnost propojení s mobilní aplikací, přináší čistička vzduchu Airbi RESPIRE nejen čistý a zdravý vzduch, ale také pocit pohodlí a kontroly nad vaším životním prostředím. Ať už se jedná o běžný den nebo noční klid, Airbi RESPIRE je vždy spolehlivým průvodcem pro čistý vzduch ve vaší domácnosti.

 • senzor kvality ovzduší
 • automatický a ruční provoz (3 stupně výkonu)
 • barevná indikace kvality ovzduší v místnosti
 • noční režim
 • indikace výměny filtrů
 • volitelné funkce ionizátoru a UVC LED lampy
 • mobilní aplikace
 • časovač provozu

Na toto zboží nelze uplatnit slevové kupóny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

nanoSPACE je autorizovaným prodejcem všech produktů značky Airbi. Naši zákazníci mají možnost se po zakoupení produktu zaregistrovat na stránkách výrobce a získat tak prodloužení záruky o 1 rok. Platí pouze pro fyzické osoby.

Popis

S funkcí volby mezi automatickým provozním režimem a ručním režimem s třemi možnými stupni výkonu získáte naprostou kontrolu nad čištěním vzduchu podle vašich potřeb. V automatickém režimu zabudovaný senzor kvality ovzduší monitoruje prostředí a automaticky upravuje otáčky ventilátoru pro dosažení optimální účinnosti. V ručním režimu můžete volit mezi třemi různými úrovněmi výkonu podle aktuální situace.

Barevná indikace kvality ovzduší v místnosti pomocí LED indikace je intuitivní a snadno čitelná. Zelená indikace znamená, že ovzduší je vynikající, žlutá ukazuje dobrou kvalitu, a červená vás upozorní na špatnou kvalitu vzduchu, čímž vás motivuje k čištění a zlepšení prostředí.

Pokud si chcete užívat klidný spánek, nový Airbi RESPIRE je ideálním řešením díky nočnímu režimu. V noci bude čistička pracovat na nejnižší výkon s vypnutým displejem, takže vás nebude rušit žádné světlo a obklopí vás pouze čistý a svěží vzduch.

Díky indikátoru potřeby výměny filtrů, který se aktivuje po 1500 hodinách provozu, budete vždy vědět, kdy je nejvhodnější čas na výměnu filtrů. Tímto způsobem si udržíte optimální účinnost a výkon čističky vzduchu.

Airbi RESPIRE vám dává další možnosti, aby se vaše domácnost stala bezpečnějším místem. Nabízí volitelné funkce ionizátoru a UVC LED lampy - ionizátor generuje záporné ionty, které udržují vzduch svěží a čistý a UVC LED lampa účinně odstraňuje nebezpečné viry z ovzduší.

Abychom zajistili maximální komfort, čističku vzduchu Airbi RESPIRE lze snadno propojit s mobilní aplikací Smart Life přes WiFi síť. To vám umožní ovládat čističku na dálku přes váš mobilní telefon, což je především v dnešní uspěchané době velmi praktické.

S časovačem provozu můžete plně využít čističku podle svých potřeb. Nastavte, kolik hodin má čistička pracovat, než se automaticky vypne. To je skvělé zejména v situacích, kdy si chcete naplánovat čištění vzduchu na určitou dobu.

Airbi RESPIRE je jedinečným partnerem pro vaši domácnost. Díky špičkovým funkcím, jako je volba mezi režimy, barevná indikace kvality ovzduší, noční režim, indikátor výměny filtrů, ionizátor, UVC LED lampa a možnost propojení s mobilní aplikací, přináší čistička vzduchu Airbi RESPIRE nejen čistý a zdravý vzduch, ale také pocit pohodlí a kontroly nad vaším životním prostředím. Ať už se jedná o běžný den nebo noční klid, Airbi RESPIRE je vždy spolehlivým průvodcem pro čistý vzduch ve vaší domácnosti.

Filtrační systém

 1. Katalytický filtr: rozkládá čpavek, benzen a jiné nebezpečné látky nacházející se v ovzduší. Ty se mohou uvolňovat např. z nových koberců, nábytku atd.
 2. Formaldehydový filtr: v součinnosti s katalytickým filtrem rozkládá i ty nejmenší částice toxických látek jako je např. formaldehyd. Tento bezbarvý plyn se silným zápachem je často považován za nejnebezpečnější škodlivinu v interiérech bytů neboť způsobuje dráždění sliznice horních cest dýchacích a spojivek. Filtr je vyroben z materiálů té nejvyšší kvality a dlouhé životnosti.
 3. Antibakteriální filtr: je vyroben z velmi husté, bavlněné netkané textilie. Vzduch je hlavní médium pro šíření chřipky a dalších respiračních onemocnění. Filtr likviduje bakterie, pohlcuje vlhkost a tím zabraňuje vzniku plísní.
 4. HEPA filtr: tento filtr má schopnost zachycovat částice s průměrem 0,1 mikronů s účinností více jak 99.9 %, a tak odstraňuje ze vzduchu prach, pyly, kouř, zvířecí alergeny a spóry plísní.
 5. UV-C LED lampa: likviduje viry, bakterie a jiné organické škodliviny. Tato funkce je uživatelsky volitelná (je možné ji zapnout či vypnout pouze v mobilní aplikaci).
 6. Ionizátor: generátor záporných iontů vytváří velké množství iontů se záporným nábojem a díky tomu zůstává vzduch vždy čerstvý. Tato funkce je uživatelsky volitelná (je možné ji zapnout či vypnout pouze v mobilní aplikaci) a pomáhá též při čištění ovzduší.

Technické parametry

 • Napájení: 220-240 V, 50/60 Hz
 • Příkon: 45 W
 • Frekvence WiFi: 2,4 GHz
 • Standard IEEE: 802.11 b/g/n
 • Max. výkon vysílače: 20 dBm
 • Rozměry: 330 x 175 x 433 mm
 • Hmotnost: 4,4 kg
 • Vzduchový výkon: Až 200 m3/h
 • Hlučnost: 32/40/54 dB (A)
 • Určeno pro místnosti: 15-30 m2

Na co se často ptáte

Okolní vzduch je znečištěný, ale přístroj signalizuje dobré ovzduší (zelená barva).

Senzor kvality ovzduší je znečištěný, je nutné jej vyčistit.

Jaká je životnost vyměnitelných filtrů?

Životnost vyměnitelných filtrů je 6-12 měsíců v závislosti na míře okolního znečištění a podle toho, jak je přístroj často používán.

Z čističky vychází zápach, čím to je?

Pokud je čistička nová, jde o pach z nových plastů, který během krátké doby vymizí. Jinak může být zdrojem zápachu znečištění filtrů, je nutné je vyčistit nebo v případě silného znečištění vyměnit.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré čističky vzduchu
Hmotnost: 4.4 kg
Filtry: HEPA, Uhlíkový, Katalytický, Antibakteriální
Funkce: Ionizace vzduchu, UV světlo
Velikost místnosti: méně než 30 m2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Airbi patří k nejpopulárnějším značkám v oblasti čištění vzduchu na českém trhu. Není se čemu divit – co do poměru cena / kvalita nemá příliš konkurenci. Nabízí čističky vzduchu, zvlhčovače i odvlhčovače, které jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi pro co nejdůkladnější čištění vzduchu od prachu, alergenů, bakterií, virů a těkavých látek.

NanoSPACE je autorizovaným prodejcem všech produktů značky Airbi. Naši zákazníci mají možnost se po zakoupení produktu zaregistrovat na stránkách výrobce a získat tak prodloužení záruky o 1 rok. Platí pouze pro soukromé osoby.

logo_3roky_airbi

Produkty značky Airbi

Odvlhčovače s čističkou vzduchu:

 • Airbi SPONGE: Výkonný odvlhčovač a čistička vzduchu v jednom s filtrací HEPA 13 pro dokonalou filtraci vzduchu a nádržkou na 750 ml vody.

Čističky vzduchu:

 • Airbi REFRESH: Ideální do místností o velikosti do 30m2, s senzorem kvality ovzduší detekujícím částice už od 2,5 um a filtrem HEPA 13.
 • Airbi SPRING & SPRING WiFi: 7násobný filtrační systém s filtrem HEPA 13, pro místnosti o velikosti do 50m2 a mobilní aplikací.
 • Airbi SPACE & SPACE WiFi: Pro velké prostory do 160m2, s 7násobným filtračním systémem a mobilní aplikací.
 • Airbi MAXIMUM: Výkonný zvlhčovač a čistička vzduchu v jednom s filtrem HEPA 13 a PLASMA systémem.
 • Airbi GUARD: Pro místnosti o velikosti do 16m2, s výkonným filtračním systémem a mobilní aplikací.

Zvlhčovače vzduchu:

 • Airbi PRIME 2v1: Výkonný zvlhčovač a čistička vzduchu v jednom s patentovaným filtrem BSS a rotačními disky s antibakteriální úpravou.
 • Airbi AIRWASHER: Výkonný zvlhčovač a čistička vzduchu v jednom s velkou nádržkou na vodu (4,5 litru) a rotačními disky s antibakteriální úpravou.
 • Airbi TWIN: 3v1 zvlhčovač, ionizátor a aromaterapie s vodním a antibakteriálním filtrem, digitálním hydrostatem, teploměrem a dálkovým ovládáním.
 • Airbi STAR: 3v1 zvlhčovač, ionizátor a aromaterapie s vodním a antibakteriálním filtrem, digitálním hydrostatem, teploměrem a 6 litrovou nádrží na vodu.

Měřiče:

 • Airbi SMILE (černý a bílý): Malý přístroj na měření vlhkosti a teploty v místnosti s rozsahem -20 až +60 stupňů Celsia a smajlíkem pro indikaci vnitřního klima.
 • Airbi TRIO: Bezdrátový teploměr s vlhkoměrem a 3 samostatnými jednotkami pro měření teploty a vlhkosti s historií záznamů, poháněný běžnými AAA bateriemi.
 • Airbi LINE (bílý a černý): Pokojové teploměry a vlhkoměry s rozsahem měření teploty 0°C…+50°C a pamětí na maximální a minimální hodnoty.

Náhradní díly a filtry: