Akce na čističky vzduchu Airbi 1+1 ZDARMA. Platí do 30. června.

Čistička vzduchu Airbi SPRING WiFi

Kód: 3449
Novinka
Značka: Airbi
7 790 Kč 6 438 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.5.2022

Akce na čističky vzduchu Airbi 1+1 ZDARMA. Pořiďte si tuto čističku a získáte Airbi GUARD zdarma. Platí do 30. června.

Potřebujete čističku vzduchu pro silného alergika a astmatika nebo efektivní přístroj na ničení virů a bakterií ze vzduchu? Airbi Spring Wifi je výkonnou čističkou, která očistí vzduch od pylů, zápachu, prachových částic, plísní, bakterií i virů. Filtrační systém zahrnuje HEPA filtr 13 s účinností 99,95 %, vysoce efektivní katalytický a formaldehydový filtr, který ničí zápach a předfiltr pro zachycení největších nečistot. Zároveň je vybaven UV filtrem na ničení bakterií i virů. Přístroj disponuje sedminásobným filtračním systémem a jeho vzduchový výkon je dimenzován pro běžné domácí použití. 

 • Do 50m2.
 • Vhodné pro alergiky a astmatiky, či na ničení virů a bakterií ve vzduchu.
 • Odstraňuje zápach.
 • 7 násobný filtrační systém: Předfiltr, katalytický filtr, formaldehydový filtr, antibakteriální filtr, HEPA filtr, UV světlo, ionizátor.
 • Ovládání přes WiFi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Airbi SPRING WiFi se řadí mezi multifunkční čističky vzduchu, které pro čištění ovzduší využívají současné nejmodernější metody. Airbi SPRING WiFi v sobě kombinuje hned několik osvědčených postupů pro čištění ovzduší. Přístroj disponuje 7násobným filtračním systémem (součástí je HEPA filtr třídy H13) a jeho vzduchový výkon je dimenzován pro běžné domácí použití. Aplikaci Smart Life si můžete stáhnout na Google Play nebo Apple App Store.

Výhody Airbi SPRING Wifi

 • LED panel,
 • senzor a indikátor kvality ovzduší,
 • kontrolní systém výměny filtrů,
 • 4 pracovní režimy, časovač provozu a noční mód,
 • ovládání přes WiFi,
 • dětský zámek,
 • ionizátor.

7 násobný filtrační systém:

 1. Předfiltr – hlavním úkolem tohoto filtru je zachytit velké prachové částice a prodloužit tak životnost dalších filtrů. Tento filtr je omyvatelný.
 2. Katalytický filtr – rozkládá čpavek, benzen a jiné nebezpečné látky nacházející se v ovzduší. Ty se mohou uvolňovat např. z nových koberců, nábytku atd.
 3. Formaldehydový filtr: v součinnosti s katalytickým filtrem rozkládá i ty nejmenší částice toxických látek jako je např. formaldehyd. Tento bezbarvý plyn se silným zápachem je často považován za nejnebezpečnější škodlivinu v interiérech bytů neboť způsobuje dráždění sliznice horních cest dýchacích a spojivek. Filtr je vyroben z materiálů té nejvyšší kvality a dlouhé životnosti.
 4. Antibakteriální filtr: Je vyroben z velmi jemné a husté bavlněné netkané textilie. Filtr likviduje bakterie, pohlcuje vlhkost a zabraňuje tak vzniku plísní. Zároveň zachycuje i ty nejjemnější prachové částice a mikroorganismy.
 5. HEPA filtr: Nejdůležitější součást čističek vzduchu. Jde o filtr, který byl vyvinut v NASA, má schopnost zachycovat částice o průměru 0,1-0,3 mikronů s účinností více jak 99.5%, a tak odstraňuje ze vzduchu prach, pyly, kouř, zvířecí alergeny a spory plísní.
 6. UV světlo: Vzduch je hlavní médium pro šíření chřipky a dalších respiračních onemocnění, a proto jeho čištění pomáhá k její prevenci. Ultrafialové záření na vlnové délce 365 nm likviduje mikroorganismy (např. bakterie) obsažené ve vzduchu.
 7. Ionizátor: Generátor, který vytváří obrovské množství negativních iontů a udržuje tak vzduchu svěží. Tato funkce je volitelná.

Co to jsou HEPA filtry? 

HEPA je zkratka anglického názvu High Efficiency Particulate Air filter, což v překladu znamená zachytávání mikročástic s vysokou účinností. Tyto filtry jsou proslulé svou účinností při zachytávání nečistot ve vzduchu. Všechny EPA a HEPA filtry vyhovují normě ČSN EN 1822- 1:2009, která stanovuje podmínky, které musejí filtry vzduchu splňovat. Typický filtr HEPA v Airbi Spring WiFi se vyznačuje účinností pohlcování nečistot o velikosti 0,1 µm na úrovni 99,9 %. Pro účinnost filtrace má klíčový význam pravidelná výměna filtrů. Nevyměňují-li se filtry pravidelně, pak se významně zvyšuje pokles tlaku za filtrem, tj. množství vzduchu, které prochází filtrem. Také se mírně redukuje účinnost filtru (filtrace).

Technické parametry

Vzduchový výkon až 320 m3
Doporučený rozměr místnosti 50 m2
Příkon 30 - 80 W
Hlučnost 28-55 dB
Rozměry 370 x 195 x 665 mm
Hmotnost 8,5 kg
Barva bílá

 

 Na co se často ptáte 

Jaká je životnost předfiltru?

Životnost předfiltru je několik let. Předfiltr je omyvatelný a doporučujeme jej pravidelně čistit.

Jaká je životnost UV lampy??

Životnost UV lampy je přibližně 2-3 roky, záleží na míře používání.

Jaká je životnost vyměnitelných filtrů??

Životnost vyměnitelných filtrů je 6-12 měsíců v závislosti na míře okolního znečištění a podle toho, jak je přístroj často používán.

Z přístroje se občas ozývá slabé pískání. Je to v pořádku?

Ano, je to v pořádku. Pískání je způsobeno funkcí ionizátoru, který při tvorbě záporných iontů občas vydává pískavý zvuk. Funkce ionizátoru je volitelná, takže pokud by vás pískání rušilo, lze jej jednoduše vypnout. Je také možné, že ionizátor je zanesen prachem a je potřeba jej vyčistit.

Má SPRING časovač provozu?

Ano, provoz čističky si můžete naprogramovat. Časovač lze nastavit v krocích po 30 minutách, maximální doba je 12 hodin. Po uplynutí této doby se čistička automaticky vypne. Pokud chcete nastavený časovač vypnout, stačí na 3 vteřiny podržet tlačítko časovače.

Jakým způsobem SPRING počítá kvalitu vzduchu?

Čistička má senzor kvality ovzduší, který sleduje okolní prostředí a počítá, kolik částic o velikost 2,5 µm na milion částic je obsaženo ve vzduchu.

Pokud je počet částic < 60, pak čelní panel svítí modře (model SPRING WiFi zeleně), pokud je mezi 60 a 150, pak oranžově. V případě hodnoty vyšší než 150 se panel rozsvítí červeně.

Jak poznám, že je potřeba vyměnit filtry?

Zařízení je vybaveno indikací výměny filtrů. Tato funkce je nastavena na 1500 hodin provozu. Po uplynutí této doby se na displeji objeví signalizační ikonka. Zjistit můžete i průběžný stav filtrů. Při podržení tlačítka pro dětský zámek po dobu 5 vteřin se na displeji krátce zobrazí počet hodin od výměny filtrů, resp. od posledního vyresetování počítadla.

Jaké je správné pořadí filtrů v čističce SPRING?

Nejprve je potřeba vložit antibakteriální/HEPA filtr, poté katalytický/formaldehydový filtr a nakonec předfiltr. Nakonec zavřete čelní panel přístroje.

U obou vyměnitelných filtrů dbejte na to, aby úchytka filtru vždy směřovala k vám. Čelní panel sejmete jemným zatlačením na něj v místě, kde začínají boční otvory pro vstup vzduchu.

Z přístroje vychází zápach, čím to je?

Je to způsobeno znečištěním filtrů, je nutné je vyčistit nebo v případě silného znečištění vyměnit.

Produkuje přístroj ozón?

Zanedbatelné množství ozónu vzniká tehdy, pokud je zapnutá funkce ionizátoru. Množství je minimální a zdraví absolutně neškodné.

Čistička nejde zapnout. Kde může být problém?

Zkontrolujte podle návodu, jestli jsou všechny díly na svém místě. Je vhodné, aby byl přístroj postaven na rovném povrchu.

Pokud je kryt v pořádku, zkontrolujte také správné zapojení elektrické zástrčky v síti.

Čistička je zapnutá, ale nefungují tlačítka. Proč?

Pravděpodobně je zapnutý dětský zámek, který chrání před nechtěnou změnou nastavení. Funkci dětského zámku vypnete nebo zapnete podržením příslušného tlačítka po dobu 3 vteřin.

Přístroj je v provozu již delší dobu, ale kvalita vzduchu se nezlepšila.

Prověřte, zda nemáte filtry v ochranném obalu.

Prověřte, zda jsou filtry instalovány ve správném pořadí.

Okolní vzduch je znečištěný, ale přístroj signalizuje dobré ovzduší (zelená barva). Co to znamená?

Senzor kvality ovzduší je znečištěný, je nutné jej vyčistit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RU Avatar autora | 12.5.2022
+ V lampa pěkný vzhled výkon dálkový ovladač – Po každém zapnutí se automaticky spustí ionizátor a UV lampa. Proto musím pokaždé ionizátor vypínat. Čistička nemá paměť posledního nastavení.

Produkty značky Airbi představují zlatý standard v úpravě vzduchu v domácnosti. Čističky vzduchu, zvlhčovače i odvlhčovače jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi pro co nejdůkladnější čištění vzduchu od prachu, alergenů, bakterií, virů a těkavých látek, které se uvolňují z předmětů v domácnosti.

nanoSPACE je autorizovaným prodejcem všech produktů značky Airbi. Naši zákazníci mají možnost se po zakoupení produktu zaregistrovat na stránkách výrobce a získat tak prodloužení záruky o 1 rok.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení