10 % sleva na designové oblečení nanoSPACE by LADA s kuponem DENZEME10. Pouze do 22.4.2024.

Sada nanokosmetiky na keramické povrchy a dlaždice

Kód: 1790
549 Kč 454 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Proč je nanokosmetika čím dál víc populární? Je to jednoduché: Šetří čas i peníze. S pomocí sady nano kosmetiky od české firmy PIKATEC perfektně vyčistíte keramické povrchy a dlaždice a zároveň na povrch nanesete neviditelnou vrstvu, která odpuzuje špínu a brání dalšímu usazování vodního kamene. Díky tomu zůstávají povrchy dlouhodobě čisté a nemusíte je tak často uklízet. 

 • Sada vystačí na 6 .
 • Je vhodná na keramické povrchy a dlaždice.
 • Dlouhodobě zkracuje dobu čištění a údržby až o 80 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada na nerezové povrchy je připravena tak, aby obsahovala veškeré potřebné prostředky k ošetření a ochraně keramických povrchů a dlaždic. Jedná se o sadu nanokosmetiky pro přípravu a ochranu dlaždice a obklady, veškerou sanitu, jako jsou umyvadla, bidety, toaletní mísy, keramické vany, sprchové kouty, držáky na mýdla, ale i keramické sošky a jiné dekory či části nábytku. Využití 8 m².

Proč používat nano kosmetiku?

Keramické povrchy najdeme především v koupelnách a toaletách, ale také jako obklady a dlažby v kuchyních, dalších částech domácností nebo komerčních objektů. Jsou často velmi namáhány mechanicky (chůze po dlažbě), chemicky (sprchové gely, čisticí chemie, železitá voda, špína) i bakteriálně (usazování nebezpečných plísní a bakterií, kterých se dotýkáme a vdechujeme je)Ve vzájemné kombinaci způsobují tyto vlivy silné narušení svrchní vrstvy keramiky, dochází ke změnám vzhledu, změnám barevnosti a hrubosti. Do povrchů se zažírá špína, tvoří se vodní kámen a plísně se vzhledem ideálním podmínkám rychle množí.

Patentovaná technologie vytvoří na površích neviditelný a velmi odolný tenký film, který až 2 roky chrání ošetřené plochy před špínou, bakteriemi i poškozením. Princip přípravků spočívá v uzavření a vyhlazení ošetřených povrchů tak, aby ochranný štít zabránil nečistotám zachytávat se ve struktuře materiálů a k následnému úklidu nám stačila jen utěrka, obyčejná voda a zlomek času, který úklidem trávíme nyní. Pokud totiž nějaká nečistota na ošetřeném povrchu přece jen ulpí, lze ji díky vyhlazení snadno setřít jedním tahem suchou nebo navlhčenou utěrkou bez nutnosti jakékoli další chemie. Ochranná vrstva odpuzuje vodu, mastnoty a zabraňuje množení bakterií, povrch se tak stává přirozeně antibakteriálním. Díky tvrdosti a přidaným UV filtrům jsou ošetřené plochy mnohonásobně odolnější vůči poškození, změnám barevnosti a stárnutí.

Sada nanokosmetiky na keramické povrchy a dlaždice obsahuje:

Odmašťovač a rozlešťovač - Nano Degreaser & Polisher (50 ml) (dříve Čistič skel - Nano Clear Glass)

 • Prostředek sloužící k finálnímu odmaštění před aplikací prostředku Nano Protect Ceramic & Sanitary (Ochranná politura na keramické povrchy). Nanočástice (miliardtiny metru) snadno vnikají do pórů povrchu a odstraňují mastnoty usazené v jeho struktuře. 


Ochrana keramických povrchů a dlaždic - Nano Protect Ceramic & Sanitary (30 ml)

 • Především v koupelnách a sociálních zařízeních nalezneme nejčastěji keramické vybavení, obklady a dlažby. Nejen zde ale na tyto materiály působí různé chemikálie, vodní kámen, vlhkost, UV záření a další vlivy, které mají za následek silné narušení svrchní vrstvy keramiky, postupnou ztrátu lesku, nevzhlednost a obtížnou údržbu.
 • Keramické povrchy jsou samy o sobě velmi pórovité, jakákoli špína a nečistoty se velmi snadno dostávají do jejich útrob, ze kterých je lze jen velmi těžko odstranit. K čištění se běžně používají různé pískové přípravky nebo hrubé houbičky, které špínu nečistí, nýbrž vybrušují, a tím ještě více dochází k poškození materiálu.
 • Nanočástice obsažené v ochranné polituře vnikají do pórů materiálu, vyhlazují jeho povrch a vytváří neviditelnou vrstvu, která mimo jiné snižuje ulpívání nečistot. Povrch se tak velmi snadno udržuje. Ošetřené plochy odpuzují vodu a díky antibakteriálním vlastnostem brání růstu povrchových plísní. Přípravek zajistí ochranu před vodním kamenem, před chemikáliemi (například zbytky mýdel a sprchových gelů v koupelnách). Díky mnohonásobnému zvýšení tvrdosti ošetřených povrchů odolávají ošetřené plochy i drobným mechanickým poškozením.

 

Příslušenství

 

Jak funguje nanokosmetika Pikatec?

Nanočástice na ošetřeném povrchu vytvoří neviditelný ochranný film, který vniká do nerovností a mikrotrhlin povrchu, povrch vyhlazuje a chrání před poškozením. Princip přípravků spočívá v uzavření a vyhlazení ošetřených povrchů tak, aby ochranný štít zabránil nečistotám zachytávat se ve struktuře materiálů a k následnému úklidu nám stačila jen utěrka, obyčejná voda a zlomek času, který úklidem trávíme nyní. Pokud totiž nějaká nečistota na ošetřeném povrchu přece jen ulpí, lze ji díky vyhlazení snadno setřít jedním tahem suchou, nebo navlhčenou utěrkou bez nutnosti jakékoli další chemie.

Ochranná vrstva odpuzuje vodu, mastnoty a zabraňuje množení bakterií, povrch se tak stává přirozeně antibakteriálním. Díky tvrdosti a přidaným UV filtrům jsou ošetřené plochy mnohonásobně odolnější vůči poškození, změnám barevnosti a stárnutí. Povrch vydrží čistý několik týdnů, měsíců až 2 roky. Záleží na četnosti používání. 

Výhody nanokosmetiky PIKATEC:

 • Dlouhodobě zkracuje dobu čištění a údržby až o 80 %.
 • Významně snižuje špinění povrchů, odpuzuje prach, vodu i olej.
 • Chrání povrchy  až na 24 měsíců.
 • Vyhlazuje a uzavírá ošetřené plochy.
 • Výrazně eliminuje zašlost povrchů, zvyšuje tvrdost a odolnost povrchů.
 • Zvýrazňuje lesk a chrání před UV zářením.
 • Chrání proti mechanickému opotřebení, plísním a bakteriím.
 • Odolává vysokým teplotám i chemikáliím.
 • Zabraňuje stárnutí povrchů a prodlužuje jejich životnost.
 • Velmi snadno se udržuje.

Na co můžete použít sadu nanokosmetiky?

 • dlaždice
 • na obklady, veškerou sanitu, jako jsou umyvadla, bidety, toaletní mísy, keramické vany, sprchové kouty, držáky na mýdla
 • keramické povrchy

Aplikace nanokosmetiky

Nanesení přípravků není vůbec složité. Stačí vám k němu 4 kroky. Povrch je třeba nejdříve důkladně vyčistit a odmastit. Poté naneste ochranou polituru, nechte 5 minut působit a následně rozleštěte pomocí hadříku a přípravku Odamšťovač a rozlešťovač, který je součástí sady. Vždy si přečtěte aktuální návod v balení. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nanokosmetika Pikatec
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Pikatec je česká nanotechnologická společnost, která se zaměřuje ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci na vývoj nanotechnologií na ochranu povrchů. Na trh uvedla řadu produktů zaměřenou automobily a motorky, která chrání lak, kola a skla, zároveň nabízí i skupinu produktů pro ochranu povrchů v domácnosti (dřevo, kůži, lakované povrchy, kámen). Jedním z posledních vyvinutých produktů je Nano Strong Antibacterial, efektivní desinfekce, která je šetrná k povrchům a efektivně ničí viry, bakterie ale i plísně. Pikatec je členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR.