Domácí DNA test zdraví – Macromo DNA Health 77+ Výsledků

Kód: 4954
4 990 Kč 4 124 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Chcete žít zdravěji, plánujete rodinu nebo by vás zajímalo, jaké nemoci vás z pohledu genetiky mohou potrápit? Přesně na to je domácí DNA test od Macromo. Zjištěním vašich genetických predispozic pro různé typy rakoviny a jiné onemocnění budete vědět, na které preventivní prohlídky byste se měli zaměřit. Zároveň můžete i dle toho upravit svůj životní styl. 

  • Stačí odběr slin doma a získáte výsledky v aplikaci Macromo do 60 dnů.
  • Jednoduchý odběr vzorku slin z pohodlí domova
  • Doživotní aktualizace výsledků a funkcí ZDARMA na základě nejnovějších výzkumů.
  • 44 onemocnění, 12 druhů rakoviny a 19 faktorů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co odhalí domácí DNA test Macromo DNA Health

Po zakoupení testu se dozvíte rizika a doporučení v těchto oblastech:

  • Rizika onemocnění 44 výsledků
  • Rizika rakoviny 12 výsledků
  • Plánování rodiny 19 výsledků
Jak probíhá testování?
  1. Zakoupíte si testovací sadu a provedete odběr slin. Po rozbalení naplníte zkumavku malým vzorkem vašich slin.
  2. Odešlete vzorek do laboratoře. Zkumavku se vzorkem zaregistrujete v aplikaci Macromo a vložíte do přiložené předplacené obálky. V aplikaci zdarma objednáte kurýra DHL, který vzorek vyzvedne a odešle do laboratoře.
  3. Obdržíte výsledky a doporučení pro Váš zdravější život. Výsledky obdržíte do 60 dnů v mobilní aplikaci Macromo. Společně s výsledky DNA testu dostanete doporučení na míru pro Vaše zdraví a životní styl. Své výsledky můžete konzultovat s naším specialistou, který rád zodpoví všechny Vaše dotazy.
Jsou vaše data v bezpečí?

Bezpečnost dat

Ano! Všechny biologické vzorky jsou zpracovávány a sekvenovány (čteny) v Evropské unii a po dokončení procesu jsou vzorky zlikvidovány. Veškerá data zůstávají vždy vaším majetkem. Můžete si je kdykoli stáhnout nebo požádat o jejich vymazání z našeho úložiště.

Soukromí

Společnost Macromo se při nakládání s vašimi osobními údaji řídí přísnými pravidly GDPR. Celý proces jsme nastavili tak, aby vaše údaje byly zcela bezpečné a anonymní. Vaše osobní údaje nejsou v aplikaci Macromo propojeny s vašimi zdravotními údaji. Nikdo tedy nemůže spojit vaši identitu a vaše zdravotní údaje.

Proč investovat do DNA testu?

Získáte personalizovaná doporučení na míru vašemu tělu i potřebám, která vám pomohou žít delší a kvalitnější život. Doporučení pro zdravý životní styl a prevenci onemocnění tvoříme na základě měřitelných a statisticky podložených dat. Vznikají propojením výsledků testu DNA s informacemi o Vaší anamnéze a aktuálním životním stylu a vycházejí z ověřených vědeckých studií.

Předejděte rozvoji častých onemocnění

44 Výsledků

Častá onemocnění jsou zodpovědná za většinu zdravotních potíží na celém světě, ale se správným přístupem se jim dá z 60 až 90 % předcházet. Macromo vám pomůže odhalit vaše rizikové faktory životního stylu a genetiky pro tato onemocnění, abyste mohli podniknout akční kroky k jejich prevenci a prodloužit si tak svůj aktivní život.

Zlepšete prevenci rakoviny

12 Výsledků

Díky znalosti vašich genetických predispozic pro různé typy rakoviny budete vědět, na které preventivní prohlídky byste rozhodně neměli zapomínat. Zároveň můžete vzniku mnoha typů rakoviny předcházet vhodnou úpravou životního stylu.

Odhalte genetická rizika při plánování rodiny

19 Výsledků

Způsob, jakým vaše tělo metabolizuje různá léčiva, se může projevit na jejich účinnosti. Znalost genetických predispozic pro reakci na léčiva vám umožní činit ve spolupráci s lékařem informovaná rozhodnutí při výběru vhodných léků či nastavení dávkování tak, abyste minimalizovali nežádoucí vedlejší účinky.

Jak odebrat Macromo DNA a získat výsledky

Celý proces je velmi jednoduchý. Odeberte vzorek slin a zašlete jej zpět do naší laboratoře s přiloženým předplaceným poštovním štítkem. Do 60 dnů obdržíte výsledky v aplikaci Macromo.

Doplňkové parametry

Kategorie: DNA testy
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: