DNA test na zlepšení spánku i sportovních výkonů Macromo DNA Lifestyle 44+ Výsledků

Kód: 4957
3 990 Kč 3 298 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Chcete podávat lepší výkon ve sportu nebo vás zajímá, jak zlepšit svůj spánek nebo na co byste se měli zaměřit ve stravě? Přesně k tomu je DNA test na zlepšení spánku i sportovních výkonů Macromo DNA Lifestyle, ze kterého zjistíte, jak vaše tělo vstřebává různé vitaminy a minerály, jak na vás působí kofein a alkohol. Zjistíte i všechny důležité informace ohledně nebezpečí zranění při sportu a dalších predispozic. 

 • Získáte doporučení pro výživu, sport i spánek díky analýze DNA.
 • Jednoduchý odběr vzorku slin z pohodlí domova.
 • Doživotní aktualizace výsledků a funkcí ZDARMA na základě nejnovějších výzkumů.
 • Výživa a stravování 23 výsledků.
 • Fitness a sport 11 výsledků.
 • Spánek a wellness 4 výsledky.
 • Fyzické znaky 5 výsledků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co získáte při zakoupení DNA testu?

Po zakoupení testu se dozvíte rizika a doporučení v těchto oblastech:

 • Výživa a stravování 23 výsledků
 • Fitness a sport 11 výsledků
 • Spánek a wellness 4 výsledky
 • Fyzické znaky 5 výsledků
Jak probíhá testování?
 1. Zakoupíte si testovací sadu a provedete odběr slin. Po rozbalení naplníte zkumavku malým vzorkem vašich slin.
 2. Odešlete vzorek do laboratoře. Zkumavku se vzorkem zaregistrujete v aplikaci Macromo a vložíte do přiložené předplacené obálky. V aplikaci zdarma objednáte kurýra DHL, který vzorek vyzvedne a odešle do laboratoře.
 3. Obdržíte výsledky a doporučení pro Váš zdravější život. Výsledky obdržíte do 60 dnů v mobilní aplikaci Macromo. Společně s výsledky DNA testu dostanete doporučení na míru pro Vaše zdraví a životní styl. Své výsledky můžete konzultovat s naším specialistou, který rád zodpoví všechny Vaše dotazy.
Jsou vaše data v bezpečí?

Bezpečnost dat

Všechny biologické vzorky jsou zpracovávány a sekvenovány (čteny) v Evropské unii a po dokončení procesu jsou vzorky zlikvidovány. Veškerá data zůstávají vždy vaším majetkem. Můžete si je kdykoli stáhnout nebo požádat o jejich vymazání z našeho úložiště.

Soukromí

Vaše soukromí je pro nás nesmírně důležité. Společnost Macromo se při nakládání s vašimi osobními údaji řídí přísnými pravidly GDPR. Celý proces jsme nastavili tak, aby vaše údaje byly zcela bezpečné a anonymní. Vaše osobní údaje nejsou v aplikaci Macromo propojeny s vašimi zdravotními údaji. Nikdo tedy nemůže spojit vaši identitu a vaše zdravotní údaje.

Jak může Macromo DNA Lifestyle pomoci Vám?

Získáte personalizovaná doporučení na míru vašemu tělu i potřebám, která vám pomohou žít delší a kvalitnější život. Doporučení pro zdravý životní styl a prevenci onemocnění tvoříme na základě měřitelných a statisticky podložených dat. Vznikají propojením výsledků testu DNA s informacemi o Vaší anamnéze a aktuálním životním stylu a vycházejí z ověřených vědeckých studií.

Dopřejte svému tělu výživu, kterou potřebuje

23 Výsledků

Zjistěte, jak efektivně vaše tělo vstřebává různé živiny, vitaminy a minerály. Vaše geny prozradí i to, jak na vás působí kofein či alkohol. Poznejte, co konkrétně vaše tělo potřebuje a optimalizujte svůj jídelníček i stravovací návyky.

Zjistěte jak geny ovlivňují váš vzhled

5 Výsledků

Geny jsou základním kamenem určujícím vaše fyzické znaky, jako je třeba tělesná výška nebo předpoklad pro stavbu těla. Zjistěte, jaké předpoklady jste zdědili po svých předcích a nejspíš je předáte i svým potomkům.

Využijte svůj sportovní potenciál

11 Výsledků

Reakce vašeho těla na různé typy zátěže i schopnost regenerace závisí na vašich genech. Využijte naplno svůj potenciál. Zjistěte jaké jsou vaše predispozice, riziko zranění i potřeba regenerace. Buďte ve svém tréninku efektivnější a dosahujte lepších výsledků.

Nastavte si spánek podle vašich genů

4 Výsledky

Kvalitní spánek je pro zdraví klíčový. Geny mohou ovlivňovat hloubku, kvalitu či načasování spánku. Když porozumíte spánkovým nárokům svého těla, můžete si nastavit spánkovou hygienu tak, abyste se probouzeli svěží a plní energie.

Jak odebrat Macromo DNA a získat výsledky

Celý proces je velmi jednoduchý. Odeberte vzorek slin a zašlete jej zpět do naší laboratoře s přiloženým předplaceným poštovním štítkem. Do 60 dnů obdržíte výsledky v aplikaci Macromo.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Spánek a stres
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: