Domácí DNA test pro páry – Macromo DNA Family 115+ Výsledků

Kód: 4948
15 990 Kč 13 215 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Domácí DNA test vhodný pro nastávající i současné rodiče. Tento domácí DNA test Family analyzuje veškeré funkční oblasti vašeho genomu a efektivně identifikuje genetická rizika pro rodiče.

  • Analyzuje zda jeden z partnerů není přenašečem dědičných onemocnění, jako je cystická fibróza nebo srpkovitá anémie. 
  • Vhodné pro páry, které plánují rodinu.
  • Identifikujte genetická rizika převážné většiny známých nemocí přenositelných na děti.
  • Získáte analýzu přenašečství pro 115+ recesivních nemocí.
  • Výsledků z testu DNA najdete v naší aplikaci Macromo na App Store a Google Play Store.
  • Jednoduše v pohodlí domova, stačí vzorek slin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak probíhá testování pomocí Macromo DNA Family?
  • Zakoupíte si testovací sadu a provedete odběr slin. Po rozbalení naplníte zkumavku malým vzorkem vašich slin.
  • Odešlete vzorek do laboratoře. Zkumavku se vzorkem zaregistrujete v aplikaci Macromo a vložíte do přiložené předplacené obálky. V aplikaci zdarma objednáte kurýra DHL, který vzorek vyzvedne a odešle do laboratoře.
  • Obdržíte výsledky a doporučení pro Váš zdravější život. Výsledky obdržíte do 60 dnů v mobilní aplikaci Macromo. Společně s výsledky DNA testu dostanete doporučení na míru pro Vaše zdraví a životní styl. Své výsledky můžete konzultovat s naším specialistou, který rád zodpoví všechny Vaše dotazy.
Jsou vaše data v bezpečí?

Bezpečnost dat

Ano, šechny biologické vzorky jsou zpracovávány a sekvenovány (čteny) v Evropské unii a po dokončení procesu jsou vzorky zlikvidovány. Veškerá data zůstávají vždy vaším majetkem. Můžete si je kdykoli stáhnout nebo požádat o jejich vymazání z našeho úložiště.

Soukromí

Společnost Macromo se při nakládání s vašimi osobními údaji řídí přísnými pravidly GDPR.

Celý proces jsme nastavili tak, aby vaše údaje byly zcela bezpečné a anonymní. Vaše osobní údaje nejsou v aplikaci Macromo propojeny s vašimi zdravotními údaji. Nikdo tedy nemůže spojit vaši identitu a vaše zdravotní údaje.

Co z Macromo DNA Family testu zjistíte?

Komplexní genetická rizika pro rodiče - 115+ výsledků

Zjistěte, zdali jste přenašečem některého z recesivních onemocnění, jako je cystická fibróza nebo srpkovitá anémie. Jedná se o nemoci, které nejspíše neovlivní vás, ale mohou se projevit u vašich dětí.

Náš test poskytuje informace o statusu přenašeče pro více než 115 vzácných genetických onemocnění. Tyto informace vám mohou pomoci při informovaném rozhodování o vašem reprodukčním zdraví a plánování rodiny.

Detailní přehled výsledků z testu DNA najdete v aplikaci Macromo na App Store a Google Play Store, kde zjistíte jak přesně vypadají výsledky a doporučení, které obdržíte.

Jak může Macromo DNA Family pomoci Vám?

Získáte personalizovaná doporučení na míru vašemu tělu i potřebám, která vám pomohou žít delší a kvalitnější život. Doporučení pro zdravý životní styl a prevenci onemocnění tvoříme na základě měřitelných a statisticky podložených dat. Vznikají propojením výsledků testu DNA s informacemi o Vaší anamnéze a aktuálním životním stylu a vycházejí z ověřených vědeckých studií.

Odhalte genetická rizika při plánování rodiny

115+ Výsledků

Zjistíte, jestli jste přenašečem některého z vzácných dědičných onemocnění. Jedná se o nemoci, které nejspíše neovlivní vás, ale mohou se projevit u vašich dětí.

Jak odebrat Macromo DNA a získat výsledky

Celý proces je velmi jednoduchý. Odeberte vzorek slin a zašlete jej zpět do naší laboratoře s přiloženým předplaceným poštovním štítkem. Do 60 dnů obdržíte výsledky v aplikaci Macromo.

Doplňkové parametry

Kategorie: DNA testy
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: