20 % sleva na ortopedické polštáře do 3.6. 2024.

Doplňky stravy pro zdravé klouby

Klouby, chrupavky, pojivové tkáně a kosti tvoří náš pohybový aparát. V těle se nachází 200 kostí a zhruba 100 kloubů, které umožňují pohyb. Péči o klouby, chrupavky a kosti lidé velmi často podceňují a začínají je řešit až s prvními problémy. Starat bychom se o ně měli dopředu a myslet na ně při každé větší zátěži. Přeci jen nás provázejí v průběhu celého života a vykazují obrovskou službu. Pro péči o klouby jsou vhodné kolageny, nejsou spásou a univerzálním lékem na poničené klouby.  Kloubní výživu nabízí česká značka Geloren, a to nejen pro lidi, ale i pro psy a koně. 

Nejprodávanější

6 položek celkem
geloren active
510 Kč

Geloren Active je doplněk stravy na klouby v podobě želé tablet s vysokým obsahem vyživujících látek a s příchutí červeného pomeranče. Geloren Active vyvinuli čeští vědci a...

4242
geloren caps
980 Kč

Geloren CAPS je doplněk stravy založený na receptuře koňské kloubní výživy Geloren HA. Obsahuje vysoké množství kyseliny hyaluronové a 3 další aktivní látky na podporu...

4245
geloren active ostruzina
510 Kč

Geloren Active je doplněk stravy na klouby v podobě želé tablet s vysokým obsahem vyživujících látek a s příchutí ostružiny. Geloren Active vyvinuli čeští vědci a lékaři pro...

5075
d4483956c3f6206d0d32dc475b02bc3b
933 Kč

Ultra-výkonný kolagenový proteinový prášek pro přípravu výživného nápoje pro sportovní regeneraci po cvičení a v programech fitness / hubnutí. Pouze 1 gram cukru v jednom...

MCE3821
9359c9f9c5318fde71bb3883155c532e
882 Kč

Ultra-výkonný kolagenový proteinový prášek pro přípravu výživného nápoje pro sportovní regeneraci po cvičení a v programech fitness / hubnutí. Pouze 1 gram cukru v jednom...

MCE3822
f14672b836e0b52a94467d4573fd88e6
815 Kč

Speciální složení 8 složek pro vaše zdravé klouby - 5 000 mg klinicky ověřených, vysoce biologicky dostupných kolagenových peptidů, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, MSM,...

MCE3809

Kloubní výživa pro psy

Kloubní výživa pro psy je důležitá pro zdraví a pohodlí psů všech věkových kategorií. Klouby jsou důležitou součástí pohybového aparátu psa a poskytují stabilitu a flexibilitu při chůzi, běhu a skákání.

Zdravé klouby jsou důležité pro kvalitní život psa a umožňují mu bezpečný a pohodlný pohyb. Kloubní výživa se skládá z řady látek, které podporují zdraví kloubů a posilují jejich strukturu. Mezi tyto látky patří glukosamin a chondroitin, které jsou přirozenou součástí chrupavky a vaziva a posilují jejich strukturu. Dále se v kloubní výživě nachází například kyselina hyaluronová nebo omega-3 mastné kyseliny, které podporují zdraví kloubů a snižují zánětlivé procesy.

Kloubní výživa se doporučuje pro psy všech věkových kategorií, ale zejména pro starší psy, které trpí artrózou nebo jinými kloubními problémy. Kloubní výživa může pomoci snížit bolesti kloubů a zlepšit jejich pohyblivost a flexibilitu. Kloubní výživa může také pomoci snížit riziko vzniku kloubních problémů u mladších psů a podpořit jejich zdraví a pohodlí.

Kloubní výživa je nejlepší v chutných žvýkacích kostkách. Dávkování se liší podle velikosti. Můžete zakoupit výživu pro malé i velké psy. 

Kloubní výživa pro koně

Kloubní výživa se doporučuje podávat koni v případě, že trpí artrózou nebo jinými kloubními problémy. Kloubní výživa může pomoci snížit bolesti kloubů a zlepšit jejich pohyblivost a flexibilitu. Dále se kloubní výživa doporučuje pro koně, kteří se zabývají fyzicky náročnými aktivitami, jako je například dostihový nebo westernový sport, a pro koně stárnoucí.

Nejpopulárnější a nejlepší kloubní výživou je v Česku Geloren, který nabízí hned dvě varianty kloubní výživy pro koně, a to višňovou a jablečnou příchuť. Prodává se ve formě ochucených žvýkacích kostek a je určena pro hříbata, dospělé i staré koně.   

Kloubní výživa pro lidi

Doplňky stravy na klouby by měli užívat lidé všech věkových kategorií, zejména pokud trpí artrózou nebo jinými kloubními problémy. Doplňky stravy na klouby mohou také užívat lidé, kteří se zabývají fyzicky náročnými aktivitami, jako je například běhání nebo fitness, a chtějí podpořit zdraví a pohodlí svých kloubů. Doplňky stravy na klouby mohou také užívat lidé, kteří chtějí předcházet vzniku kloubních problémů nebo snížit riziko jejich vzniku. Doporučuje se konzultovat užívání doplňků stravy na klouby s lékařem nebo kvalifikovaným odborníkem.

Geloren Active je kloubní výživa vhodná pro lidi s vyšším zatížením kloubů i seniory. Je ideální proto například pro sportovce nebo pro lidi s bolestí kolen a kloubů. Obsahuje vysoké množství kyseliny hyaluronové, porcinního chondroitin sulfátu, hydrolyzovaného kolagenu, želatiny a vitamínu C, jenž přispívá k normální tvorbě kolagenu nezbytného pro normální funkci kostí a chrupavek. Geloren nabízí hned několik variant, a to v podobě želatinových bonbonů, tablet nebo v podobně drinku.