Garantujeme dodání do Vánoc všem objednávkám do 19. prosince.

Dárková sada pro biohackery – Zdraví přišlo k vám – Macromo DNA a krevní test žena Dárek pro biohackery

Kód: 5073
Novinka
Značka: Macromo
9 900 Kč 8 182 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2023

Máte doma ženu, která se zajímá o dlouhověkost a biohacking? Tak tento dárek je právě pro ni! Bezbolestný Macromo krevní test ŽENA z pohodlí domova nabízí komplexní vyhodnocení 7 klíčových biomarkerů, které hrají důležitou roli v celkovém zdraví žen. 

 • Kontrola diabetu (HbA1c): HbA1c, neboli glykovaný hemoglobin, je důležitý ukazatel pro kontrolu hladiny cukru v krvi. U žen má kontrola cukrovky zvláštní význam, protože hormonální změny mohou ovlivnit citlivost na inzulin. Sledování HbA1c vám umožní kontrolovat cukrovku a upravovat svůj životní styl pro prevenci.
 • Kardiovaskulární zdraví (Cholesterol, HDL, LDL): Zdraví srdce a cév je pro ženy klíčové. Naše testy zahrnují analýzu hladin cholesterolu, včetně "dobrého" HDL cholesterolu a "špatného" LDL cholesterolu. Sledování těchto hodnot vám pomůže péčí o své cévy a prodloužit svou dlouhověkost.
 • Funkce jater (ALT): Játra jsou orgánem, který hraje důležitou roli v detoxikaci těla a metabolizaci látek. Testování hladiny enzymu ALT (alaninaminotransferáza) umožňuje kontrolu funkce jater a odhalení případných problémů, které by mohly ovlivnit vaše zdraví.
 • Zdraví štítné žlázy (TSH, anti-TPO): Štítná žláza hraje klíčovou roli v regulaci metabolismu a hormonálního rovnováhy. Testování hladiny hormonu TSH (thyreoideální stimulační hormon) a protilátek anti-TPO (proti štítné žláze) může odhalit problémy se štítnou žlázou, které mohou ovlivnit váš celkový zdravotní stav.
 • Bezbolestný odběr krve v pohodlí domova.
 • Přehledné a srozumitelné výsledky v aplikaci Macromo.
 • Dlouhodobé sledování biomarkerů díky opakovaným testům.
 • Personalizovaná doporučení pro váš zdravější životní styl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se dozvíte?
 • Genetické predispozice Více než 242 doporučení pro vaše zdraví, výživu a další.
 • Krevní biomarkery 7 nejdůležitějších biomarkerů pro zdraví žen.
Jak probíhá testování?
 1. Zakoupíte si testovací sadu a odeberete vzorek slin a krve.
  Po rozbalení naplníte ampuli malým vzorkem slin pro stanovení DNA a odeberete malé množství krve z prstu.
 2. Odešlete vzorky do laboratoře.
  Zaregistrujte sady vzorků v mobilní aplikaci Macromo a vložte je do přiložené předplacené obálky. V aplikaci si objednáte kurýra DHL, který vzorek vyzvedne a odešle do laboratoře.
 3. Získáte výsledky a doporučení pro zdravější život.
  Výsledky obdržíte v mobilní aplikaci Macromo. Výsledky krve budou k dispozici do 5 dnů a výsledky DNA do 60 dnů. Spolu s výsledky testu DNA obdržíte doporučení přizpůsobená vašemu zdraví a životnímu stylu. Své výsledky můžete konzultovat s naším specialistou, který vám rád zodpoví všechny vaše dotazy.
Jsou vaše data v bezpečí?

Bezpečnost dat

Všechny biologické vzorky jsou zpracovávány a sekvenovány (čteny) v Evropské unii a po dokončení procesu jsou vzorky zlikvidovány. Veškerá data zůstávají vždy vaším majetkem. Můžete si je kdykoli stáhnout nebo požádat o jejich vymazání z našeho úložiště.

Soukromí

Vaše soukromí je pro nás nesmírně důležité. Společnost Macromo se při nakládání s vašimi osobními údaji řídí přísnými pravidly GDPR. Celý proces jsme nastavili tak, aby vaše údaje byly zcela bezpečné a anonymní. Vaše osobní údaje nejsou v aplikaci Macromo propojeny s vašimi zdravotními údaji. Nikdo tedy nemůže spojit vaši identitu a vaše zdravotní údaje.

Dejte to nejcennější. Lepší zdraví.

Ať jsou letošní Vánoce začátkem vaší cesty ke zdravému a šťastnému životu. Objevte tajemství svého těla pomocí genetického testu a zkontrolujte svůj aktuální zdravotní stav pomocí krevního testu. Buďte tou nejzdravější verzí sebe sama

Testy obsažené v tomto balíčku:

DNA Premium

Získáte personalizovaná doporučení na míru vašemu tělu i potřebám, která vám pomohou žít delší a kvalitnější život. Doporučení pro zdravý životní styl a prevenci onemocnění tvoříme na základě měřitelných a statisticky podložených dat. Vznikají propojením výsledků testu DNA s informacemi o Vaší anamnéze a aktuálním životním stylu a vycházejí z ověřených vědeckých studií.

Předejděte rozvoji častých onemocnění

44 Výsledků

Častá onemocnění jsou zodpovědná za většinu zdravotních potíží na celém světě, ale se správným přístupem se jim dá z 60 až 90 % předcházet. Macromo vám pomůže odhalit vaše rizikové faktory životního stylu a genetiky pro tato onemocnění, abyste mohli podniknout akční kroky k jejich prevenci a prodloužit si tak svůj aktivní život.

Poznejte reakce svého těla na léčiva

123 Výsledků

Způsob, jakým vaše tělo metabolizuje různá léčiva, se může projevit na jejich účinnosti. Znalost genetických predispozic pro reakci na léčiva vám umožní činit ve spolupráci s lékařem informovaná rozhodnutí při výběru vhodných léků či nastavení dávkování tak, abyste minimalizovali nežádoucí vedlejší účinky.

Zlepšete prevenci rakoviny

12 Výsledků

Díky znalosti vašich genetických predispozic pro různé typy rakoviny budete vědět, na které preventivní prohlídky byste rozhodně neměli zapomínat. Zároveň můžete vzniku mnoha typů rakoviny předcházet vhodnou úpravou životního stylu.

Odhalte genetická rizika při plánování rodiny

19 Výsledků

Zjistíte, jestli jste přenašečem některého z vzácných dědičných onemocnění. Jedná se o nemoci, které nejspíše neovlivní vás, ale mohou se projevit u vašich dětí.

Zjistěte jak geny ovlivňují váš vzhled

5 Výsledky

Geny jsou základním kamenem určujícím vaše fyzické znaky, jako je třeba tělesná výška nebo předpoklad pro stavbu těla. Zjistěte, jaké předpoklady jste zdědili po svých předcích a nejspíš je předáte i svým potomkům.

Nastavte si spánek podle vašich genů

4 Výsledky

Kvalitní spánek je pro zdraví klíčový. Geny mohou ovlivňovat hloubku, kvalitu či načasování spánku. Když porozumíte spánkovým nárokům svého těla, můžete si nastavit spánkovou hygienu tak, abyste se probouzeli svěží a plní energie.

Dopřejte svému tělu výživu, kterou potřebuje

23 Výsledků

Zjistěte, jak efektivně vaše tělo vstřebává různé živiny, vitaminy a minerály. Vaše geny prozradí i to, jak na vás působí kofein či alkohol. Poznejte, co konkrétně vaše tělo potřebuje a optimalizujte svůj jídelníček i stravovací návyky.

Využijte svůj sportovní potenciál

11 Výsledků

Reakce vašeho těla na různé typy zátěže i schopnost regenerace závisí na vašich genech. Využijte naplno svůj potenciál. Zjistěte jaké jsou vaše predispozice, riziko zranění i potřeba regenerace. Buďte ve svém tréninku efektivnější a dosahujte lepších výsledků.

Jak odebrat Macromo DNA a získat výsledky

Celý proces je velmi jednoduchý. Odeberte vzorek slin a zašlete jej zpět do naší laboratoře s přiloženým předplaceným poštovním štítkem. Do 60 dnů obdržíte výsledky v aplikaci Macromo.

Krevní test Žena

Díky preventivnímu krevnímu testu můžete sledovat hodnoty těch nejdůležitějších ukazatelů vašeho zdraví. Pravidelné testování umožňuje včasné odhalení potenciálních zdravotních problémů, což vám dává příležitost přijmout preventivní opatření dříve, než se nemoci projeví.

HbA1c (riziko cukrovky)

Energie
Nálada
Kontrola hmotnosti

HbA1c odráží průměrnou hladinu cukru v krvi za poslední dva až tři měsíce. Sledování hladiny HbA1c (glykovaný hemoglobin) v krvi pomáhá kontrolovat dlouhodobý stav glykemie a případně provést nezbytné úpravy životního stylu, aby se zabránilo vzniku nebo progresi cukrovky.

Cholesterol (zdraví srdce a cév)

Zdraví srdce
Péče o cévy

Cholesterol je látka podobná tuku, která se nachází v krvi a je nezbytná pro normální fungování organismu. Je to součet HDL (“dobrého”) cholesterolu a LDL (“špatného”) cholesterolu v krvi, který se může hromadit v tepnách a zvyšovat riziko srdečních onemocnění.

ALT (funkce jater)

Zdraví jater
Detoxikace
Únava

ALT (alaninaminotransferáza) je enzym produkovaný v jaterních buňkách, který pomáhá rozkládat bílkoviny a přeměňovat je na energii. Při poškození jaterních buněk se ALT uvolňuje do krevního oběhu. Zvýšená hladina ALT v krvi může indikovat zánět nebo poškození jater, což umožňuje včasnou léčbu.

TSH a anti-TPO (zdraví štítné žlázy)

Kontrola hmotnosti
Nálada
Energie
Hormonální regulace

TSH (thyroid-stimulující hormon) se produkuje v mozku a reguluje produkci hormonů štítné žlázy. Tyto hormony mají klíčovou roli při řízení metabolismu těla. Abnormální hladiny TSH mohou naznačovat poruchy štítné žlázy, jako je hypotyreóza nebo hypertyreóza. Protilátky Anti-TPO cílí na enzym TPO (tyreoidní peroxidázu) ve štítné žláze a zvýšené hladiny těchto protilátek ukazují na autoimunitní poruchy štítné žlázy.

Jednoduchý odběr krve v pohodlí domova

Test Macromo Blood vyžaduje pouze malé množství krve z vpichu do prstu, takže jeho provedení doma je snadné a pohodlné. Celý proces je navržen tak, aby byl bezbolestný a jednoduchý, stačí stisknout tlačítko.

Data, kterým můžete důvěřovat

Prevence garantovaná odborníky

Krevní test Macromo byl pečlivě sestaven týmem zkušených lékařů a odborníků v oblasti zdravotní péče, kteří pečlivě vybrali a do testu zahrnuli specifické biomarkery, které poskytují cenné informace o vašem zdraví. Krevní test Macromo poskytuje spolehlivé a komplexní informace, které vám umožňují podniknout proaktivní kroky k udržení dobré kondice.

Certifikovaná klinická laboratoř

Spolupracujeme se špičkovými diagnostickými laboratořemi, které poskytuje kvalitní laboratorní rozbory využívané lékaři od poskytovatelů primární péče až po fakultní nemocnice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové balíčky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: