Dárková sada pro biohackery Nesem vám noviny – Macromo DNA Premium Dárek pro biohackery

Kód: 5072
7 460 Kč 6 165 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
6.8.2024
Položka byla vyprodána…

Máte mezi blízkými biohackera nebo někoho, kdo miluje všechny technologické vychytávky? Darujte mu DNA test! Pomocí jednoduchého testu ze slin získá doporučení pro své zdraví, výživu, sport, spánek a mnoho dalšího. Macromo mu pomůže vyhnout se nemocem a upravit životní styl tak, aby se cítil co nejlépe.

 • Dárková sada pro analýzu DNA a doporučení pro zdraví, výživu, sport i spánek.
 • Jednoduchý odběr vzorku slin z pohodlí domova.
 • Doživotní aktualizace výsledků a funkcí ZDARMA na základě nejnovějších výzkumů.
 • 242+ výsledků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se dozvíte z DNA testu Prémium?
Po zakoupení testu se dozvíte rizika a doporučení v těchto oblastech:
 • Rizika onemocnění 44 výsledků
 • Spánek a wellness 4 výsledky
 • Fyzické znaky 5 výsledky
 • Léčiva 123 výsledků
 • Rizika rakoviny 12 výsledků
 • Fitness a sport 11 výsledků
 • Výživa a stravování 23 výsledků
 • Plánování rodiny 19 výsledků
Jak probíhá testování?
 1. Zakoupíte si testovací sadu a provedete odběr slin. Po rozbalení naplníte zkumavku malým vzorkem vašich slin.
 2. Odešlete vzorek do laboratoře. Zkumavku se vzorkem zaregistrujete v aplikaci Macromo, vložíte do přiložené předplacené obálky a pošlete ji zpět do Macromo. Stačí ji pouze odnést na nejbližší Zásilkovnu.
 3. Obdržíte výsledky a doporučení pro Váš zdravější život. Výsledky obdržíte do 60 dnů v mobilní aplikaci Macromo. Společně s výsledky DNA testu dostanete doporučení na míru pro Vaše zdraví a životní styl. Své výsledky můžete konzultovat s naším specialistou, který rád zodpoví všechny Vaše dotazy.
Jsou vaše data v bezpečí?

Bezpečnost dat

Ano! Všechny biologické vzorky jsou zpracovávány a sekvenovány (čteny) v Evropské unii a po dokončení procesu jsou vzorky zlikvidovány. Veškerá data zůstávají vždy vaším majetkem. Můžete si je kdykoli stáhnout nebo požádat o jejich vymazání z našeho úložiště.

Soukromí

Vaše soukromí je pro nás nesmírně důležité. Společnost Macromo se při nakládání s vašimi osobními údaji řídí přísnými pravidly GDPR. Celý proces jsme nastavili tak, aby vaše údaje byly zcela bezpečné a anonymní. Vaše osobní údaje nejsou v aplikaci Macromo propojeny s vašimi zdravotními údaji. Nikdo tedy nemůže spojit vaši identitu a vaše zdravotní údaje.

Darujte to nejcennější. Lepší zdraví.

Ať jsou letošní Vánoce pro vás a vaše nejbližší začátkem cesty vstříc zdravému a šťastnému životu. Odhalte tajemství ukrytá ve vašich genech. Poznejte své silné i slabší stránky, pečujte o své zdraví a buďte nejlepší verzí sami sebe.
 

Jak vám může Macromo DNA Premium pomoci?

Dostanete individuální doporučení přizpůsobená vašemu tělu a potřebám, která vám pomohou žít déle a lépe. Na základě měřitelných a statisticky podložených údajů vám poskytneme doporučení pro zdravý životní styl a prevenci nemocí. Ta vznikají propojením výsledků testu DNA s informacemi o vaší anamnéze a současném životním stylu a jsou založena na ověřených vědeckých studiích.

Předejděte rozvoji častých onemocnění

44 Výsledků

Častá onemocnění jsou zodpovědná za většinu zdravotních potíží na celém světě, ale se správným přístupem se jim dá z 60 až 90 % předcházet. Macromo vám pomůže odhalit vaše rizikové faktory životního stylu a genetiky pro tato onemocnění, abyste mohli podniknout akční kroky k jejich prevenci a prodloužit si tak svůj aktivní život.

Poznejte reakce svého těla na léčiva

123 Výsledků

Způsob, jakým vaše tělo metabolizuje různá léčiva, se může projevit na jejich účinnosti. Znalost genetických predispozic pro reakci na léčiva vám umožní činit ve spolupráci s lékařem informovaná rozhodnutí při výběru vhodných léků či nastavení dávkování tak, abyste minimalizovali nežádoucí vedlejší účinky.

Zlepšete prevenci rakoviny

12 Výsledků

Díky znalosti vašich genetických predispozic pro různé typy rakoviny budete vědět, na které preventivní prohlídky byste rozhodně neměli zapomínat. Zároveň můžete vzniku mnoha typů rakoviny předcházet vhodnou úpravou životního stylu.

Odhalte genetická rizika při plánování rodiny

19 Výsledků

Zjistíte, jestli jste přenašečem některého z vzácných dědičných onemocnění. Jedná se o nemoci, které nejspíše neovlivní vás, ale mohou se projevit u vašich dětí.

Zjistěte jak geny ovlivňují váš vzhled

5 Výsledky

Geny jsou základním kamenem určujícím vaše fyzické znaky, jako je třeba tělesná výška nebo předpoklad pro stavbu těla. Zjistěte, jaké předpoklady jste zdědili po svých předcích a nejspíš je předáte i svým potomkům.

Nastavte si spánek podle vašich genů

4 Výsledky

Kvalitní spánek je pro zdraví klíčový. Geny mohou ovlivňovat hloubku, kvalitu či načasování spánku. Když porozumíte spánkovým nárokům svého těla, můžete si nastavit spánkovou hygienu tak, abyste se probouzeli svěží a plní energie.

Dopřejte svému tělu výživu, kterou potřebuje

23 Výsledků

Zjistěte, jak efektivně vaše tělo vstřebává různé živiny, vitaminy a minerály. Vaše geny prozradí i to, jak na vás působí kofein či alkohol. Poznejte, co konkrétně vaše tělo potřebuje a optimalizujte svůj jídelníček i stravovací návyky.

Využijte svůj sportovní potenciál

11 Výsledků

Reakce vašeho těla na různé typy zátěže i schopnost regenerace závisí na vašich genech. Využijte naplno svůj potenciál. Zjistěte jaké jsou vaše predispozice, riziko zranění i potřeba regenerace. Buďte ve svém tréninku efektivnější a dosahujte lepších výsledků.

Jak odebrat Macromo DNA a získat výsledky

Celý proces je velmi jednoduchý. Odeberte vzorek slin a zašlete jej zpět do naší laboratoře s přiloženým předplaceným poštovním štítkem. Do 60 dnů obdržíte výsledky v aplikaci Macromo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové balíčky
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: