Antivirový šátek R-shield - BLACK

RES_RS001

Nový antivirový šátek od firmy RESPILON® spojuje dohromady ochranu respirátoru a moderní šátek k mnohostrannému využití. Nedělejte kompromisy a zabraňte 99,9 % nebezpečným a vzduchem přenášeným částicím i mikroorganismům aby Vás ohrožovaly.

Více informací

690,00 Kč s DPH

Tento produkt již není na skladě

  R-shield je určený všem, kteří se potřebují chránit.


  Membrána obsažená v šátku je vyrobena moderní technologií spřádání nanovláken a chrání před:
  •    Bakteriemi, viry a chřipkou
  •    Pylem a alergeny
  •    Prachem
  •    Smogem a znečištěným vzduchem


  Jedinečný design a elasticita zajistí největší možné pohodlí při nošení šátku. R-shield sedne na obličej všech tvarů i velikostí. Na přední straně je nosní klip, který si každý upraví tak, aby bylo nošení šátku co nejvíce pohodlné. Na zadní straně se nachází stahovací gumička, kterou docílíte úpravy velikosti dle potřeb.
  Díky materiálu (lycra spandexu) je RESPILON šátek velmi flexibilní a elastický se všestrannými možnostmi použití: do města, na kolo, ranní běhání, závody, horskou turistiku, lyžování, rybaření, lov apod. Speciálně navržený design zajišťuje, že šátek nemá žádné tlakové body a nezpůsobuje bolesti hlavy.
  Filtr v šátku se nemění a je pratelný – jeden šátek lze používat opakovaně. Šátek se po ručním praní nechá volně uschnout a nežehlí se.
  Bakterie a viry mají mimo tělo velmi krátkou životnost - v řádu minut až hodiny, pouze výjimečně a jen určité druhy mohou mimo hostitelé přežít v řádu dnů; pokud se nedostanou do kontaktu s hostitelem uschnou. Zvýšená frekvence praní proto nezvyšuje účinnost.
  Po pěti pracích cyklech bylo naměřeno zkušebním ústavem snížení záchytu u nejmenších částic o necelých 5 %. Dlouhodobá účinnost neklesá pod 60 % záchytu.


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

-->