Biologická designová čistička vzduchu Briiv 100 % obnovitelné materiály

Kód: 5013
8 990 Kč 7 430 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Milujete, když je něco krásné, účinné a ještě ekologické? Přesně taková je Biologická designová čistička vzduchu Briiv. Filtr vzduchu Briiv využívá na filtraci sílu přírody - konkrétně vlastností sušeného mechu, vláken kokosového ořechu, ovčí vlny a nově vyvinutého filtru "Silk Matrix", který čistí vzduch za pomoci uhlíku (aktivní uhlí, které odstraňuje pachy) a nanovláken – jde o 100% biologicky rozložitelné, špičkové filtry původně vyvinuté pro lékařský průmysl.

  • Filtr ze 100% obnovitelného materiálu  = nejudržitelnějších filtr vzduchu na trhu.
  • Všechny vrstvy filtru jsou biodegradabilní (v přírodě rozložitelné za pomoci přírodních procesů) a tím pádem zero plastic waste.
  • Zachytává jemné pylové, prachové a další alergenní částečky ze vzduchu.
  • Zbaví vzduch pylových alergenů, sporů plísní, škodlivých plynů i škodlivých jemných částic.
  • Filtr Briiv pročistí místnost o rozměrech 6x6 metry přibližně za 60 minut.
  • Briiv vydá za sílu 3 043 středně velkých pokojových rostlin.

Náhradní filtr: Roční sada filtrů k čističce vzduchu Briiv

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biologická designová čistička vzduchu Briiv

Díky použití 90 % přírodních a ze 100 % obnovitelných materiálů je Briiv nejudržitelnějším filtrem vzduchu na trhu. Zejména v městském prostředí je vhodné myslet na čistotu vzduchu v domácnosti a předcházet tím různým respiračním obtížím. Briiv zachytává jemné pylové, prachové a další alergenní částečky ze vzduchu a zbaví vás pylových alergenů, sporů plísní, škodlivých plynů i škodlivých jemných částic ve vaší domácnosti, ať již pocházejí z městské dopravy, továren, vaření, zapalování svíček, mazlení se s domácími zvířaty, nebo používání čistících prostředků. 

briiv-cisticka

 

 

Briiv používá jako filtry 100% obnovitelné a přírodní materiály

Díky tomu, že Briiv používá jako filtry 100% obnovitelné a přírodní materiály, budete mít čistý vzduch a naši planetu to nebude stát nic navíc.

Většina čističek vzduchu je vyráběna z kombinace plastu a skleněných vláken a vzhledem ke své životnosti okolo 6 - 8 měsíců a jejich neslavnému konci na skládce se výrobci Briiv rozhodli s tím něco udělat a přišli s touto unikátní biologickou čističkou. Všechny vrstvy filtru jsou biodegradabilní (v přírodě rozložitelné za pomoci přírodních procesů) a tím pádem zero plastic waste.

Jak funguje čistička vzduchu Briiv?

Každá vrstva má svou funkci, mech zachytává větší prachové částice a filtruje některé pachy, jejichž zbytky si pak vezme na starost aktivní uhlí, kokosové vlákno pak zatočí s menšími částicemi, nicméně skutečně čistý vzduch zajistí ovčí vlna, která má vlastnosti srovnatelné s HEPA filtrem (filtr vyvinutý NASA - velmi efektivní filtr těch nejjemnějších vzduchových částic). Tato vlna je získávána z ovcí plemene Astino od novozélandských farmářů.

Kopule čističky, která obsahuje na sebe poskládané vrstvy filtrů je posazena na černé platformě. Ta je vyrobena z bioplastu vibers, který je získáván ze sloní trávy (Miscanthus gigantem) a bramborového škrobu, tudíž je také plně rozložitelná. Sklo poklopu můžete také recyklovat, jediná drobná potíž je tedy s elektronickými součástkami.

Filtr Briiv pročistí místnost o rozměrech 6 x 6 metrů přibližně za 60 minut. Filtr je také kompatibilní s většinou chytrých telefonů. Stačí se připojit k jednoduché aplikaci a čističku tak zahrnout do vaší chytré domácnosti.

Filtr vzduchu Briiv využívá namísto klasických prachových filtrů jedinečných vlastností sušeného mechu, vláken kokosového ořechu, ovčí vlny a nově vyvinutého filtru "Silk Matrix". Ten čistí vzduch za pomoci uhlíku (aktivní uhlí, které odstraňuje pachy) a nanovláken - jde o 100% biologicky rozložitelné, špičkové filtry původně vyvinuté pro lékařský průmysl.

Všechny tyto části jsou navrstvené do designové skleněné kopule, takže celý filtr působí jako elegantní terárium.

Čistička vzduchu je bezúdržbová

Zařízení je navíc zcela bezúdržbové a díky 5V zdroji také energeticky úsporné. Můžete jej napájet z běžné sítě, notebooku, případně i z power banky. Čas zapnutí a vypnutí je možné nastavit v mobilní aplikaci vyvinuté přímo pro tento přístroj. Aplikace vás zároveň upozorní na konec životnosti jednotlivých filtrů, které jednoduše vyměníte. Hlučnost čističky je přibližně 45dB, tedy na úrovni běžného hlukového pozadí.

Jak dlouho vydrží filtry v Čističce vzduchu Briiv?

Filtry jsou konstruovány tak, aby vydržely až dvanáct měsíců, přičemž uhlíkový filtr „Silk matrix“ se vyměňuje každé tři měsíce.

Technologie chytré domácnosti s ovládáním přes aplikaci

Ovládejte čističku vzduchu Briiv pomocí mobilní aplikace. Na dálku jí můžete zapnout, vypnout nebo zkontrolovat životnost uhlíkového filtru. Využijte filtr vzduchu Briiv naplno!

Odkaz na Google Play.

Odkaz na App Store.

Parametry

Hmotnost 1 kg
Barva černá
Materiál plast, sklo, nanovlákna, kokos, mech, vlna
Výška 22 cm
Průměr 16 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré čističky vzduchu
Hmotnost: 1 kg
Filtry: Uhlíkový
Velikost místnosti: 30 až 50 m2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: