BLACK FRIDAY: 20 % sleva na vše s kuponem BF2021. Platí do 28. listopadu.

100 % Přírodní kávové peelingové mýdlo se skořicí

Kód: 2894
Novinka
Značka: Naturetics
197 Kč 163 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
2.12.2021

100 % Přírodní kávové peelingové mýdlo se skořicí je založené na cirkulární kosmetice. To znamená, že je vyrobené pomocí recyklace odpadních materiálů, v tomto případě kávové sedliny. Tím je z pohledu výroby odstraněn negativní dopad na životní prostředí, který je obvykle energeticky velmi náročný se spotřebou čisté suroviny.  Krabička obsahuje kávovou sedlinu a je vyrobena z ručního papíru.

  • Z obnovitelných zdrojů (cirkulární kosmetika)
  • Bez hliníkových solí
  • Bez mikroplastů
  • Bez parabenů
  • Ekologicky baleno

Nákupem značky Naturetics pomáháte snižovat uhlíkovou stopu, které tradiční kosmetické produkty v přírodě zanechávají. 

Detailní informace

Největší prodejce nano výrobků
Největší prodejce nano výrobků
Více než 120 nanotechnologických výrobků pod jednou střechou.
Česká výroba
Česká výroba
Produkty značky nanoSPACE šijeme a vyrábíme v Česku

Detailní popis produktu

Pomozme vrátit zemi do normálu.

Nákupem komsetiky Naturetics omezujeme CO2, nejrozšířenější skleníkový plyn. CO2 zachycuje sluneční záření a způsobuje tak ohřívání země, které vede ke znečištění vzduchu, vzniku dýchacích potíží a extrémním výkyvům počasí. Používáním cirkulárních surovin, snižujeme jeho množství, a tak šetříme planetu.

 30 miliard tun. Tolik CO2 lidstvo vypustí do atmosféry za jeden rok. V takové situaci se každý gram počítá.

 

Co znamená cirkulární kosmetika?

Pro výrobu se využívá recyklace odpadního materiálu, a tím je z pohledu výroby odstraněn negativní dopad na životní prostředí, který je obvykle energeticky velmi náročný se spotřebou čisté suroviny. Přírodní polymer je vytvořený biotechnologií Hydal z použitého přírodního oleje. V opalovacím másle posiluje UV ochranu. Nezatěžuje přírodu (plně rozložitelný) ani člověka. 

O značce Naturetics

Naturetics je značka přírodní kosmetika založená na vědě a výzkumu. Jedná se o české průkopníky cirkulární kosmetiky, která prosazuje snižování uhlíkové stopy využíváním recyklace a moderních postupů při výrobě.  Při výběru surovin myslí nejen na účinnost a šetrnost vůči lidem a pokožce, ale zohledňujeme také šetrnost k přírodě. V produktech Naturetics najdete cirkulární ingredience vyrobené na principech oběhového hospodářství, které nezatěžují přírodu. V produktech značky Naturetics je využíván přírodní polymer P3HB, který díky svým vlastnostem funguje jako náhrada syntetických surovin, které zatěžují přírodu i člověka. Jde o přírodní látku, která se získává pomocí české technologie HYDAL, kdy za pomocí bakterií přeměňuje použitý přírodní olej na přírodní biomateriál P3HB. Jedná se o látku, která je plně rozložitelná v přírodě tzv. biodegradabilní, biokompatibilní a netoxická.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naturetics je jediná kosmetická společnost na světě, která z již použitého přírodního oleje vyrábí moderní kosmetické ingredience a produkty. Tam, kde jiní vidí odpad, vidí Naturetics budoucnost. Pomáhá planetě a dává nový život přírodním materiálům.