Kompresní podkolenky se stříbrem

Protizápachové a antibakteriální kompresní podkolenky jsou efektivní ochranou svalů při dlouhém cestování i běhání. Kompresní podkolenky se používají ale i při bolestech nohou, při problémech s otoky končetin (žilní nedostatečnost, křečové žíly, varixy). Nošením kompresních podkolenek na běhání dle odborníků výrazně pomáhá zkrátit regenerační dobu svalů po výkonu. Naše kompresní podkolenky obsahují nanočástice stříbra, disponují antibakteriální a protizápachovou úpravou.

Byl to dárek vnučkám,aktivním sportovkyním,proto hodnotím opožděně. Jsou velmi spokojené, podkolenky splňují všechny slibované funkce,mohu doporučit ostatním zákazníkům.
PFPetra Fousková6.1.2022

Nejprodávanější

černá
 
490 Kč
modrá
 
490 Kč
1 položek celkem
zelená
490 Kč

Reflexní protizápachové a antibakteriální kompresní podkolenky jsou efektivní ochranou svalů při dlouhém cestování i běhání. Kompresní podkolenky i punčochy se používají ale i...

+ další
2381/L

Běžecké kompresní podkolenky 

Kompresní podkolenky jsou nejlepším kamarádem každého sportovce, podporují průtok krve a zvyšuje okysličení v tkáních, snižují poškození svalové hmoty při dlouhotrvající zátěži, umožňují rychlejší odbourávání kyseliny mléčné, a zároveň napomáhají k rychlejší regeneraci.

Kompresní podkolenky jsou vhodné na kolo, triatlon, basketbal, volejbal, házená, florbal, inline brusle.

Kompresní podkolenky se používají při téměř každém sportu na zvýšení výkonnosti a minimalizace vibrace svalstva. Omezují tvorbu otoků a bolest svalů a zároveň zkracují dobu nutnou k jejich regeneraci. Navíc kompresní podkolenky od značky nanosilver ničí zápach při pocení, jsou tedy ideální na aktivní sportování. 

Kompresní podkolenky jsou vhodné i při těhotenství

Kompresní podkolenky jsou vhodné k používání i v těhotenství, kdy dochází k častějším otokům dolních končetin, proto je nošení alespoň podpůrných kompresivních punčoch či podkolenek důležité. Může vám jejich nošení předepsat i lékař. 

Kompresní podkolenky proti otokům při cestování i sedavém zaměstnání

Pokud máte problém s otoky dolních končetin, kompresní podkolenky mohou pomoci řešit váš problém. Kompresní podkolenky podpoří správný průtok krve a uleví vám od bolesti. Doporučuje se proto jejich nošení na dlouhé lety a při problémech s otékáním dolních končetin i do práce.

Kompresní podkolenky zahřejí lépe než běžné termo ponožky

Kompresní podkolenky se používají i při pocitu chladných nohou, díky rychlejšímu prokrvení končetin okysličenou krví prohřejí mnohem lépe než teplé termo ponožky.