Váleček FN NANO®

Kód: 3695
182 Kč 150 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.4.2024
  • Doporučený váleček speciálně vyvinutý pro aplikaci nanonátěrů FN NANO®.
  • Výrazně usnadňuje a zjednodušuje aplikaci.
  • Nátěr z válečku nekape a váleček tvoří rovnoměrnou a homogenní vrstvu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o speciální molitanový váleček, který každému usnadní práci s nano nátěrem. Byl odzkoušen a vyvinut pro interiérové aplikace na hladké zdi. Lze jej použít na běžně dodávané nástavce.

Nano nátěr se po důkladném protřepání v originálním balení odlije do malířské vaničky, kam se namočí váleček a nechá se nasáknout. Následně se lehce o vaničku vymačká tak, aby byl rovnoměrně namočen a nezůstávalo po stranách více materiálu. Malířskou mřížku nedoporučujeme, protože je potřeba, aby na válečku byla souvislá vrstva nano materiálu.

S tímto válečkem zvládne aplikaci každý. Na videu můžete shlédnout aplikaci v interiéru v podkrovním bytě, kde je vidět, že lze při zručnosti nanášet válečkem i bez zakrytí ostatních ploch, protože váleček nekape. Doporučujeme ale plochy raději zakrýt, ostatně jak je to obvyklé při každém malování.
Při nanášení jde jen o to vytvořit souvislou tenkou vrstvu. Postupujte vždy v souladu s technickým listem daného nano nátěru.

Hlavní výhody:

  • snadná a rychlá aplikace
  • nekape a neteče
  • vytváří rovnoměrnou a homogenní vrstvu
  • zajišťuje ideální distribuci nanomateriálu na stěnách a stropech

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Samočisticí nátěry
Hmotnost: 0.1 kg
Použití: Exteriér, Interiér, Dřevo, Kámen, Akrylátová fasáda, Silikátová fasáda, Na strop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

fn-nano-header

Společnost FN NANO vyvíjí a vyrábí nanotechnologické funkční nátěry a vodní přípravky se samočístící schopností, které likvidují mikroorganismy (včetně řas), organické nečistoty, alergeny a zápach.

Účinnost produktů FN NANO potvrdily nezávislé studie provedené Akademií věd ČR, Vysokou školou chemicko-technologickou v Praze, Vysokou školou báňskou v Ostravě a dalšími výzkumnými organizacemi.

Jak přípravky FN NANO fungují?

Hlavní účinnou složkou produktů FN NANO jsou fotokatalytické krystaly oxidu titaničitého (TiO2). Po dopadu slunečního světla se aktivují a – ve spolupráci s kyslíkem – vytvoří ve svém okolí silné oxidační prostředí, které rozkládá organické molekuly na oxidy uhlíku, dusíku, síry a na vodu.

Vysokou účinnost přípravků ve formě nátěrů zajišťuje patentované pojivo, které zvyšuje funkční plochu krystalů TiO2 na maximum. Brání dalšímu usazování mikroorganismů a zároveň chrání podklad, na kterém jsou nanesené před působením UV záření.

Přípravky FN NANO neobsahují žádné organické látky a nejsou nebezpečné pro životní prostředí.

Bližší informace si přečtěte zde:

► Jak vyčistit bazén bez chemie

Jaký přípravek FN NANO zvolit?

Nátěr volte podle materiálu zdi a zamýšlené funkce:

► pohledový beton, omítka a zdivo v exteriéru s cílem zachovat většinu původní barvy (transparentnost 60 až 65 %) – funkční nátěr FN® 1 venkovní použití (vhodný i jako podkladová vrstva pro další typy FN NANO nátěrů),

► beton, omítka, zdivo z kamene v exteriéru i interiéru s cílem zajistit vyšší účinnost čištění vzduchu (transparentnost nátěru 50 %) – funkční nátěr FN® 2 venkovní i vnitřní použití,

► omítka a betonové zdivo v interiéru s cílem maximalizovat čištění vzduchu (bílá barva nátěru, transparentnost nátěru 30 až 40 %) – funkční nátěr FN® 3 vnitřní použití,

► kámen a přírodní obklady v exteriéru s cílem zachovat maximum původní barvy (transparentnost nátěru cca 80 %) a struktury podkladu – funkční nátěr FN® 1 Transparent,

► omítka a betonové zdivo v interiéru s cílem maximalizovat antimikrobiální a biocidní funkci (transparentnost nátěru 60 až 65 %) – funkční nátěr FN® 1 Biomax,

► dřevo a dřevěné obklady v exteriéru i interiéru s cílem zachovat vzhled a strukturu materiálu a zabránit jeho degradaci (transparentnost nátěru cca 80 %) – funkční nátěr FN® NANO WOOD.

Pro vyčištění bazénu bez chemických přípravků zvolte ekologický čistič bazénů FN® AQUA, který je šetrný i k pokožce alergiků a lidí s kožními problémy.