Kam v létě potřebujete respirátor? Přečtěte si článek. Nezapomeňte, že do letadla bývají povinné, pořiďte si například letní respirátor.

Váleček FN NANO®

Kód: 3695
Novinka
Značka: FN NANO
182 Kč 150 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
8.7.2022
  • Doporučený váleček speciálně vyvinutý pro aplikaci nanonátěru FN NANO®.
  • Výrazně usnadňuje a zjednodušuje aplikaci.
  • Nátěr z válečku nekape a váleček tvoří rovnoměrnou a homogenní vrstvu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o speciální molitanový váleček, který každému usnadní práci s nano nátěrem. Byl odzkoušen a vyvinut pro interiérové aplikace na hladké zdi. Lze jej použít na běžně dodávané nástavce. Nano nátěr se po důkladném protřepání v originálním balení odlije do malířské vaničky, kam se namočí váleček a nechá se nasáknout. Následně se lehce o vaničku vymačká tak, aby byl rovnoměrně namočen a nezůstávalo po stranách více materiálu. Malířskou mřížku nedoporučujeme, protože je potřeba, aby na válečku byla souvislá vrstva nano materiálu.

S tímto válečkem zvládne aplikaci každý. Na  videu můžete shlédnout aplikaci v interiéru v podkrovním bytě, kde je vidět, že lze při zručnosti nanášet válečkem i bez zakrytí ostatních ploch, protože váleček nekape. Doporučujeme ale plochy raději zakrýt, ostatně jak je to obvyklé při každém malování.
Při nanášení jde jen o to vytvořit souvislou tenkou vrstvu. Postupujte vždy v souladu s technickým listem daného nano nátěru.

Hlavní výhody:

  • snadná a rychlá aplikace
  • nekape a neteče
  • vytváří rovnoměrnou a homogenní vrstvu
  • zajišťuje ideální distribuci nanomateriálu na stěnách a stropech

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

fn-nano-header

Společnost FN NANO vyvíjí a vyrábí nanotechnologické funkční nátěry a vodní přípravky se samočístící schopností, které likvidují mikroorganismy (včetně řas), organické nečistoty, alergeny a zápach.

Účinnost produktů FN NANO potvrdily nezávislé studie provedené Akademií věd ČR, Vysokou školou chemicko-technologickou v Praze, Vysokou školou báňskou v Ostravě a dalšími výzkumnými organizacemi.

Jak přípravky FN NANO fungují?

Hlavní účinnou složkou produktů FN NANO jsou fotokatalytické krystaly oxidu titaničitého (TiO2). Po dopadu slunečního světla se aktivují a – ve spolupráci s kyslíkem – vytvoří ve svém okolí silné oxidační prostředí, které rozkládá organické molekuly na oxidy uhlíku, dusíku, síry a na vodu.

Vysokou účinnost přípravků ve formě nátěrů zajišťuje patentované pojivo, které zvyšuje funkční plochu krystalů TiO2 na maximum. Brání dalšímu usazování mikroorganismů a zároveň chrání podklad, na kterém jsou nanesené před působením UV záření.

Přípravky FN NANO neobsahují žádné organické látky a nejsou nebezpečné pro životní prostředí.

Bližší informace si přečtěte zde:

► Jak vyčistit bazén bez chemie

Jaký přípravek FN NANO zvolit?

Nátěr volte podle materiálu zdi a zamýšlené funkce:

► pohledový beton, omítka a zdivo v exteriéru s cílem zachovat většinu původní barvy (transparentnost 60 až 65 %) – funkční nátěr FN® 1 venkovní použití (vhodný i jako podkladová vrstva pro další typy FN NANO nátěrů),

► beton, omítka, zdivo z kamene v exteriéru i interiéru s cílem zajistit vyšší účinnost čištění vzduchu (transparentnost nátěru 50 %) – funkční nátěr FN® 2 venkovní i vnitřní použití,

► omítka a betonové zdivo v interiéru s cílem maximalizovat čištění vzduchu (bílá barva nátěru, transparentnost nátěru 30 až 40 %) – funkční nátěr FN® 3 vnitřní použití,

► kámen a přírodní obklady v exteriéru s cílem zachovat maximum původní barvy (transparentnost nátěru cca 80 %) a struktury podkladu – funkční nátěr FN® 1 Transparent,

► omítka a betonové zdivo v interiéru s cílem maximalizovat antimikrobiální a biocidní funkci (transparentnost nátěru 60 až 65 %) – funkční nátěr FN® 1 Biomax,

► dřevo a dřevěné obklady v exteriéru i interiéru s cílem zachovat vzhled a strukturu materiálu a zabránit jeho degradaci (transparentnost nátěru cca 80 %) – funkční nátěr FN® NANO WOOD.

Pro vyčištění bazénu bez chemických přípravků zvolte ekologický čistič bazénů FN® AQUA, který je šetrný i k pokožce alergiků a lidí s kožními problémy.Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení