Noční prádlo a košilky

Hypoalergenní noční prádlo od české návrhářky Lady Vyvialové z patentovaného ultralehkého materiálu. Noční košilky lze použít i jako domácí šaty či ultralehké letní šaty. Noční košilky nanoSPACE by Lada jsou vhodné pro alergiky a lidi s ekzémem. Použité materiály byly původně vyvinuty pro zdravotnictví jako antibakteriální materiál pod korzety po operaci. 

Jsem ekzematik a mám velké problémy s pocením, proto musím velmi pečlivě vybírat materiály, které si na sebe vezmu. Nejhorší je, že většina materiálově vhodné prádla na spaní je absolutně nehezká, jako kdyby ekzém měli jen staré babky :-). Tohle je velká změna, košilka je samozřejmě nádherná a sexy. Už po prvních pár nocí můžu říct, že tahle košilka je perfektní nejen z hlediska vzhledu, je lehoučká, dokonale se přizpůsobí teplotě,takže ani nehřeje ani nestudí a opravdu stojí za to si trošku připlatit.
APAneta Přibová9.4.2022

Nejprodávanější

1 položek celkem
Hypoalergenní noční košilka Boho – Monstera – nanoSPACE by LADA
4 155 Kč

Hypoalergenní noční košilka Boho, vzor Monstera z příjemného a velmi lehkého antibakteriálního materiálu v designu od české návrhářky Lady Vyvialové. Vyrobeno na principu pomalé...

3107