Inteligentní monitorovací jednotka Lifa Air LAM02

Kód: LAM02
5 929 Kč 4 900 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023
  • Čističky vzduchu řady LA300 a LA500
  • Ukazují kvalitu vzduchu v reálném čase
  • Snadné použití

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nezávislý monitor IAQ a řídicí jednotka. Kromě toho, že je LAM02 řídicím centrem pro čističku vzduchu, může být použit jako přesná přenosná stanice pro měření kvality vzduchu. Jeho nejmodernější senzory zajišťují podrobné informace o úrovních znečišťujících látek. Smart Controller je připojen k čističce vzduchu přes Bluetooth.

Vestavěná diagnostika, inteligentní čištění vzduchu

Mimořádná filtrace v kombinaci s inteligentní řídicí jednotkou tvoří dokonalý pár. Je vždy připravena reagovat, když dojde ke změně kvality vzduchu v interiéru nebo když se otevře okno. Inteligentní řídicí jednotka také rozpozná přítomnost lidí a vždy udržuje váš vzduch ve vynikajícím stavu bez nadměrného používání čističky. To prodlužuje životnost filtru, šetří energii a udržuje hladinu hluku na co nejnižší úrovni. LAM01 také zobrazuje zbývající životnost filtrů na základě nepřetržitého komplexního výpočtu zachycených nečistot. Vyhnete se tak ucpání filtrů a přílišným výměnám filtrů.

Vzdálené monitorování vás udrží v obraze, ať jste kdekoli

Instalací LIFAair APP do vašeho mobilního telefonu můžete kdykoli sledovat kvalitu vnitřního ovzduší doma. Přes APP můžete mít také plnou kontrolu nad čističkou vzduchu.

Dlouhá doba provozu s vestavěnou lithiovou baterií

Vezměte si LAM02 Smart Controller kamkoli, abyste zajistili kvalitu vzduchu doma, ve školce, v autě, kanceláři nebo venku. Kvalitu vzduchu můžete otestovat, ať jste kdekoli.

 Senzory

Snímač částic

Přesný laserový senzor měří částice o velikosti 0,3 µm-10 µm
Senzor CO2 To je mezi čističkami vzduchu mimořádné a posouvá inteligenci zařízení na novou úroveň

 

Nastavení času a časového pásma

Připojte se k aplikaci a otevřete stránku "Device Time Synchronization", poté vyhledejte a vyberte svou oblast (časové pásmo). Po úspěšném nastavení počkejte několik minut nebo restartujte zařízení, aby se synchronizovalo s časem, který jste nastavili pro danou oblast.

LAM02-nastaveni-casoveho-pasma

Inteligentní ovladač také zobrazuje teplotu a relativní vlhkost naměřenou připojenou čističkou vzduchu

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro čističky vzduchu
Hmotnost: 0.454 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Lifa Air byla založena v roce 1988 v Helsinkách ve Finsku. Patří mezi největší světové průkopníky výroby a vývoje zařízení pro čištění vzduchu. Na trhu je známá především designovými čističkami vzduchu, které mají intuitivní ovládání, design oceněný prestižní cenou Red Dot Award a hlavně nabízí nejen běžné čističky do interiérů, ale i osobní a mobilní čističky vzduchu.

 Opravdovým unikátem je zvlhčovač vzduchu kombinovaný s čističkou vzduchu, který se plní naléváním vody vrchem, aniž by byla potřeba jakákoliv demontáž.