Inteligentní monitorovací jednotka Lifa Air LAM02

Kód: LAM02
5 929 Kč 4 900 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
  • Dálkový ovladač pro čističky vzduchu Lifa Air řady LA300 a LA500.
  • Ukazuje kvalitu vzduchu v reálném čase.
  • Snadné použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nezávislý monitor kvality vzduchu a řídicí jednotka pro některé typy čističek vzduchu Lifa Air. Kromě toho, že je LAM02 řídicím centrem pro čističku vzduchu, může být použit jako přesná přenosná stanice pro měření kvality vzduchu. Její nejmodernější senzory zajišťují podrobné informace o úrovních znečišťujících látek. Ovladač je připojen k čističce vzduchu přes Bluetooth.

Vestavěná diagnostika, inteligentní čištění vzduchu

Mimořádná filtrace v kombinaci s inteligentní řídicí jednotkou tvoří dokonalý pár. Je vždy připravena reagovat, když dojde ke změně kvality vzduchu v interiéru nebo když se otevře okno. Inteligentní řídicí jednotka také rozpozná přítomnost lidí a vždy udržuje váš vzduch ve vynikajícím stavu bez nadměrného používání čističky. To prodlužuje životnost filtru, šetří energii a udržuje hladinu hluku na co nejnižší úrovni. LAM02 také zobrazuje zbývající životnost filtrů na základě nepřetržitého komplexního výpočtu zachycených nečistot. Vyhnete se tak ucpání filtrů a přílišným výměnám filtrů.

Vzdálené monitorování vás udrží v obraze, ať jste kdekoli

Instalací LIFAair APP do vašeho mobilního telefonu můžete kdykoli sledovat kvalitu vnitřního ovzduší doma. Přes APP můžete mít také plnou kontrolu nad čističkou vzduchu.

Dlouhá doba provozu s vestavěnou lithiovou baterií

Vezměte si LAM02 Smart Controller kamkoli, abyste zajistili kvalitu vzduchu doma, ve školce, v autě, kanceláři nebo venku. Kvalitu vzduchu můžete otestovat, ať jste kdekoli.

 Senzory

Snímač částic

Přesný laserový senzor měří částice o velikosti 0,3 µm-10 µm
Senzor CO2 To je mezi čističkami vzduchu mimořádné a posouvá inteligenci zařízení na novou úroveň

 

Nastavení času a časového pásma

Připojte se k aplikaci a otevřete stránku "Device Time Synchronization", poté vyhledejte a vyberte svou oblast (časové pásmo). Po úspěšném nastavení počkejte několik minut nebo restartujte zařízení, aby se synchronizovalo s časem, který jste nastavili pro danou oblast.

LAM02-nastaveni-casoveho-pasma

Inteligentní ovladač také zobrazuje teplotu a relativní vlhkost naměřenou připojenou čističkou vzduchu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro čističky vzduchu
Hmotnost: 0.454 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Lifa Air byla založena v roce 1988 v Helsinkách ve Finsku. Patří mezi největší světové průkopníky výroby a vývoje zařízení pro čištění vzduchu. Na trhu je známá především designovými čističkami vzduchu, které mají intuitivní ovládání, design oceněný prestižní cenou Red Dot Award a hlavně nabízí nejen běžné čističky do interiérů, ale i osobní a mobilní čističky vzduchu.

 Opravdovým unikátem je zvlhčovač vzduchu kombinovaný s čističkou vzduchu, který se plní naléváním vody vrchem, aniž by byla potřeba jakákoliv demontáž.