F. A. Porsche Design Nanofiltrace IMT-NC9

Kód: F0007
19 990 Kč 16 521 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

ABSOLUTNÍ NOVINKA NA TRHU

Čistička vody s nanofiltrací, odstraňuje z vody viry a bakterie, chlór, pesticidy, antibiotika, analgetika, hormony, drogy, těžké kovy, železo, mangan, arzen a mikroplasty. Odstraní všechny škodlivé látky z vody a narozdíl od reverzní osmózy zanechá cenné minerály ve vodě a zvyšuje alkalitu vody. Průtok 2,23 l/min.

Design navržený prestižním designovým studiem F.A. Porsche.

 • Systém hlídání životnosti filtračních vložek.
 • Kvalitní a přehledný displej.
 • Smart baterie pro výdej filtrované vody s displejem.
 • Snížený podíl plastů, důležité části jsou z nerezi.
 • Automatický proplach nanofiltrační vložky.
 • Rychlá a jednoduchá instalace.
 • Zachovává minerály ve vodě.
 • Zvyšuje alkalitu vody (voda je mírně zásaditá).
 • Rychlá výměna filtrační vložek za 5 vteřin.
 • Životnost filtračních vložek 6 - 12 měsíců.
 • Nový a moderní design filtru.
 • Všechny použité materiály mají atest pro pitnou vodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nanofiltrace s automatickým proplachem

Čistička vody s nanofiltrační vložkou je kompaktní a účinný přístroj navržený tak, aby poskytoval čistou a bezpečnou pitnou vodu. Díky své inovativní technologii je tento systém schopen odstranit nečistoty a kontaminanty z vaší vody a zanechat vám čistou a osvěžující vodu pro váš pitný režim.

Odstraňuje viry, bakterie, těžké kovy, arzen, železo, mangan, chlór, pesticidy, analgetika, antibiotika a hormony. Speciální uhlíková filtrační vložka zvyšuje alkalitu vody.

IMT-NC9-1

Klíčové vlastnosti

 • Technologie s nanofiltrací: využívá semipermeabilní membránu k odstranění nečistot a kontaminantů z vody a zajišťuje tak čistou a nezávadnou pitnou vodu.
 • Efektivní čištění: s výkonným 120W motorem je tato čistička vody schopna čistit vodu rychlým tempem, což zajišťuje, že budete mít přístup k čisté vodě, kdykoli ji budete potřebovat.
 • Materiál z nerezové oceli: čistička je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, díky čemuž je odolná vůči rzi a korozi, což zajišťuje dlouhou životnost.
 • Kompaktní a moderní design: Tato čistička s rozměry 459 x 160 x 443 mm je kompaktní a prostorově úsporná, takže se hodí do každé kuchyně nebo domácnosti. Design filtru byl navržen prestižním designérským studiem F. A. Porsche
 • Snadná instalace: Čistička je dodávána se snadno srozumitelnými pokyny k instalaci, díky nimž je její instalace ve vaší domácnosti jednoduchá a bezproblémová.
 • Proč zvolit systém čištění vody s nanofiltrací: na trhu je k dispozici mnoho čističek vody, ale systém nanofiltrace Water Purifier System vyniká pokročilou nanotechnologií, efektivním čištěním a odolným designem.

Přehledný integrovaný displej

Integrovaný displej na čističce vody nabízí mnoho výhod. Možnost monitorovat a ovládat stav čističky přímo na jednom místě. Tím se zvyšuje uživatelská přívětivost a usnadňuje se správa zařízení. Displej poskytuje informace o kvalitě a úrovni životnosti filtrů a stavu čističky, nutné údržbě, což pomáhá uživatelům udržovat zařízení efektivní a funkční.

IMT-NC9-2

Chytrá smart baterie pro výdej filtrované vody

Kvalitu vody můžeme měřit pomocí TDS (Total Dissolved Solids) neboli celkové rozpuštěné látky. Jedná se o měření množství minerálů, solí a dalších látek, které se nacházejí ve vodě ve formě rozpuštěných částic. TDS se vyjadřuje v jednotkách jako miligramy na litr (mg/l) nebo počtem na milion jednotek (ppm). Vyšší hodnoty TDS mohou naznačovat, že voda obsahuje více minerálů a solí. V některých případech mohou vyšší hodnoty TDS ovlivnit chuť vody. Naopak nižší hodnoty TDS mohou signalizovat méně minerální vodu. Měření TDS je užitečné při hodnocení kvality vody, zejména v případě pitné vody. TDS se obvykle měří pomocí TDS metrů, které detekují elektrickou vodivost vody a převádějí ji na odhadované množství rozpuštěných látek.

Tato smart baterie neustále sleduje TDS vody a poskytuje okamžitě údaje o její kvalitě. K dispozici máte i další informace jako např. informace o kvalitě a životnosti filtračních vložek nebo připojení přístroje k WiFi.

IMT-NC9-3

Propojte svůj přístroj s aplikací e-water

Čističku vody můžete připojit jednoduše k domácí Wifi síti a ovládat přímo z aplikace E-water. Naskenujte QR kód pro vaše mobilní zařízení, nainstalujte aplikaci a přidejte zařízení do aplikace.

 aplikace e-water

 aplikace-e-water

Jednoduchá instalace

Instalace přístroje je velmi jednoduchá a zvládne jí každý. Postupujte dle instalačního videa, které vás provede jednotlivými kroky instalace. Video zde:

Výměna filtračních vložek - jednodušeji to už nejde

Filtrační vložky vyměníte za provozu bez přerušení dodávky vody během 5 vteřin díky speciálnímu bajonetovému uzávěru. Podívejte se, jak je to jednoduché - rychleji už to opravdu nejde! Video zde:

Technické parametry přístroje

 Název výrobku  Čistička vody s nanofiltrací IMT-NC9
 Výkon motoru  120W
 Napájení  100-240v~50/60Hz
 Barva  stříbrná
 Baterie pro výdej filtrované vody  Smart baterie (ukazuje hodnoty TDS a životnost filtračních vložek)
 Průměr vstupní a výstupní   hadičky  1/2", 1/4"
 Materiál funkčních částí filtru  Nerezová ocel 
 Typy filtrů  PPC+RO+CPF (C+PP), (Filtr s aktivním uhlím)
 Velikost balení / hmotnost balení  557*294*548 mm (1ks/karton) / 13 kg
 Životnost filtračních vložek  6-12 měsíců
 Filtrační schopnost  0,001 μm
 Certifikace  CE, SGS, Rohs

 

IMT-NC9

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pitná voda
Hmotnost: 13 kg
Filtrování vody od: Těžké kovy, Bakterie, viry a škodlivé látky, Mikroplasty, Chlor a jiné látky, Pesticidy, antibiotika, analgetika, hormony
Funkce: Filtrační jednotka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Imrita je značka, která se zaměřuje na zlepšování kvality vody, a to od čištění vody pomocí osmózy po změkčování.