10 % sleva na dárky pro muže s kuponem DENOTCU10, pouze do 17.6.2024!

Filtr kohoutkové vody s nožičkami H2O Nanotec

Kód: 3603
11 990 Kč 9 909 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
8.11.2024
Položka byla vyprodána…

Filtr nové generace, odstraňuje z vody viry a bakterie, chlor, pesticidy, antibiotika, analgetika, hormony, drogy, těžké kovy a mikroplasty. První volba tam, kde potřebujete důkladně vyčistit vodu z řádu od polutantů. Průtok 4-5 l/min. Představujeme vám filtr verze V2 s kompaktními rozměry, snadnější výměnou filtrační vložky, se sníženým podílem plastů ve výrobku, nižší hmotností a ekologičtějším balení.

 • Odstraňuje z vody chlor, pesticidy, antibiotika, analgetika, hormony, drogy, těžké kovy a mikroplasty.
 • Ničí viry i bakterie.
 • Český produkt.
 • První volba tam, kde máte například v poddřezové skříňce nad sortérem odpadků poličku.
 • Ekologická technologie, která umožňuje plnou regeneraci a recyklaci filtru.
 • Filtr neodstraňuje z vody žádné cenné minerální (anorganické) látky, které přispívají k dobré chuti vody.
 • Snížený podíl plastů ve filtru
 • Rychlá a jednoduchá instalace
 • Zachovává minerály ve vodě
 • Rychlá výměna filtrační vložky
 • Životnost filtrační vložky6 měsíců
 • Nový a prostorově úspornější design filtru
 • Všechny použité materiály mají atest pro pitnou vodu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejúčinnější úprava pitné vody pro domácnosti, kanceláře, provozovny

Filtr úplně nové generace, nejúčinnější a zároveň nejekologičtější filtr na trhu, který pracuje na principu rychlé adsorbce škodlivých látek díky české patentované nanotechnologii.

Filtr odstraňuje z vody chlor a jeho sloučeniny, pesticidy, antibiotika, analgetika, hormony, drogy, těžké kovy a mikroplasty. Filtr neodstraňuje prospěšné minerální látky, které zlepšují chuť vody. Nyní ve verzi V2.

Již žádná balená voda

Myslíte si, že balená voda je pro vás to nejlepší? Máte skutečně pod kontrolou co se s balenou vodou děje od výrobce na cestě k vám? Víte, že nákupem filtr H2O nanotec ušetříte nemalé prostředky a ještě se u toho tolik nenadřete? Např. pro 4 člennou rodinu potřebujete min. 4 láhve o objemu 1,5 l na den, tj. 720 lahví (120 balení) za 6 měsíců, při ceně 17 Kč za vodu v kojenecké kvalitě, zaplatíte celkem 12 240 Kč za balenou vodu. Takový objem vody vám pohodlně připraví filtr H2O nanotec za zlomek ceny a vy nemusíte odnést 1080 kg balené vody z obchodu domů., nemusíte likvidovat 720 lahví a uděláte něco pro naše životní prostředí.

Důmyslná konstrukce

Filtr je vyroben z kvalitního a masivního nerezového plechu. Vyznačuje robustní konstrukcí a proto vám kovové díly vydrží doslova celý život. Povrch výrobku je na horní a spodní straně v designu přírodní nerez a čelní strana z kartáčované nerezového plechu. Díky důmyslné konstrukci adaptéru pro připojení hadic lze hadice připojit jak vodorovně, tak i svisle, podle toho co vám prostor dovolí.

filtr-H2O

Máte vysoký tlak vody?

Pokud máte ve vašem řádu vysoký tlak vody, doporučujeme vyřešit tento problém na vstupu do domu nebo bytu zařazením tlakového redukčního ventilu s předfiltrem IMT-M5 nebo IMT-M8. Pokud nemůžete z jakého kolik důvodu některý z doporučených ventilů nainstalovat máme pro vás jednoduché řešení v podobě poddřezové instalační sady pro vysoký tlak. Regulace tlaku má několik výhod - šetříte vodu, voda neprotéká tak rychle, šetříte rozvody vody, spotřebiče a jejich těsnění. Snižujete riziko prasknutí potrubí apod. ve vodovodním řádu.

 filtr-h2o-montaz

filtr-h2o-montaz-2

 

S montáží si lehce poradíte, za 15 minut máte hotovo

Podívejte se na montážní video, podle našeho video návodu zvládne filtr namontovat opravdu každý.

h2o-filtr-montaz

h2o-filtr-montaz-1

 

 

Obsah balení:

 • nerezové těleso filtru s nožičkami
 • filtrační vložka H2O nanotec typ C V2
 • připojovací hadičky délka 800 mm
 • dvojité šroubení pro připojení hadice od baterie k filtru
 • šestihranný klíč 4

Technické parametry:

 • rozměry 224 x 213 x 199 mm (d x š x v)
 • hmotnost 5,1 kg
 • pracovní tlak 0,1 - 0,4 MPa (1 - 4 bary)
 • doporučený průtok vody 3 - 5 l/ min

Upozornění:

 • životnost filtrační vložky pro 4 člennou rodinu při běžném používání až 5000 l vody, maximálně po 6 měsících je nutná její výměna
 • životnost filtrační vložky závisí na místní kvalitě vody, zejména na obsahu organických látek
 • když se sníží průtok vody cca o 50% je správný čas na výměnu filtrační vložky

Výměna filtrační vložky:

Filtrační vložka má omezenou kapacitu, po kterou je schopná na sebe vázat organické látky. I když se bavíme o miliardách vazebních míst (protože používáme nanočástice), tak je nutné filtrační vložku včas vyměnit. Výměna vložky je snadná a stejně tak jako instalaci, výměnu zvládne každý. K výměně vložky není potřeba žádné speciální nářadí.

 

Regenerace a recyklace použité vložky

Naše ekologická technologie umožňuje i regeneraci a recyklaci filtru. Zakoupením filtru se také významně podílíte na šetření životního prostředí. Všechny látky zachycené filtrem ekologicky zlikvidujeme, aby se nedostaly zpět do přírody.

Nejčastější dotazy

Jaká je nejlepší voda pro kojence?

Vhodná je kojenecká nebo převařená voda, pokud byste se ale chtěli zbavit mikroplastů, pesticidů nebo antibiotik, doporučujeme používat filtr kohoutkové vody H2O Nanotec.

Jak se zbavit chloru ve vodě?

Chlóru ve vodě se zbavíte jednoduše převařením. To ale nevyřeší mikroplasty, pesticidy, těžké kovy a antibiotika, která jsou běžně v kohoutkové vodě.

Je lepší balená nebo kohoutková voda?

Kohoutková voda vychází v testech lépe, i ta ale obsahuje antibiotika, mikroplasty a další nežádoucí látky, které se mohou hromadit v těle.

Jak se zbavit mikroplastů ve vodě?

Pořiďte si nanofiltr kohoutkové vody, ten dokáže mimo mikroplasty odstranit i chlor, antibiotika, analgetika, hormongy, drogy a těžké kovy.

Jak se vyměňuje filtrační vložka H2O Nanotec?

1. Zavřete pomocí roháčku uzávěr studené vody do kuchyňské baterie viz návod.

2. Během montáže bude z filtru vytékat voda. Proto umístěte pod filtr jímací nádobu (hrnec). Odšroubujte hadičku filtru od hadičky k baterii.

3. Odšroubujte postupně všechny šrouby na víku filtru a víko sejměte. Hadičku ponechte přišroubovanou k víku.

4. Vyjměte z filtru filtrační vložku, nechte důkladně okapat a vložte ji do igelitového sáčku, který je součástí balení nové vložky a utěsněte ho např. lepící páskou (ze sáčku nesmí vytékat voda).

5. Vložte novou filtrační vložku.

6. Zkontrolujte gumové těsnění na víku. Pokud je opotřebované nebo roztržené, použijte vždy nové těsnění (těsnění není součástí balení).

Jsou k výrobku H20 Nanotec certifikáty o zachycování mikroplastů?

Výrobce má k dispozici certifikát na zachycování pesticidů a léčiv. Norma na zachycování mikroplastů v ČR není dána, tudíž, není možné otestovat filtry H2O Nanotec. Certifikace na zachycování mikroplastů se dělají pouze u firemních velkočističek vod, nikoliv pro takto jednotlivé produkty do domácnosti.

Dle výrobce filtrační vložka H20 Nanotec je ve filtru dána textilie, která má velikost pórů (otvorů mezi vlákny) 0,03mm a tudíž by mikroplasty filtr měl zachytávat.

Je kohoutková voda v Česku bezpečná ke konzumaci?

Ano, ale i tak obsahuje chlor, mikroplasty antibiotika, analgetika, hormony, drogy a těžké kovy. Balená voda ale není o nic lepší.

Odstraňuje filtr z vody dusičnany?

Dusičnany filtr Nanotec neodstraňuje. Na to jsou jiné speciální filtry.

Jaká je životnost filtrační vložky?

Životnost vložky pro 4 člennou rodinu při běžném používání je 5000 l vody, maximálně po 6 měsících je nutná její výměna.

Životnost filtrační vložky závisí na místní kvalitě vody, zejména na obsahu organických látek.

Jak zjistím, že mám filtrační vložku vyměnit?

Pokud se sníží průtok vody cca o 50% je čas na výměnu filtrační vložky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pitná voda
Hmotnost: 6.5 kg
Filtrování vody od: Těžké kovy, Bakterie, viry a škodlivé látky, Mikroplasty, Chlor a jiné látky, Pesticidy, antibiotika, analgetika, hormony
Funkce: Filtrační jednotka
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
F Avatar autora | 25.7.2022
Kvalita body se neuvěřitelně zlepšila. Už jsem vyzkoušel lecos, ale tenhle filtr je nejlepší

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
TM Avatar autora Dusičnany 27.7.2022 19:02
Dobrý den, mohl bych požádat o info, jestli filtr Nanotec ovlivňuje obsah dusičnanů ve vodě? Děkuji.
TS Avatar autora Dusičnany filtr neodstraňuje 28.7.2022 09:12
Dobrý den, Tomáši, dusičnany filtr neodstraňuje. Na to jsou jiné speciální filtry. Přeji pěkný den, Tereza z nanoSPACE

 

Společnost H2O nanotec s.r.o. je česká společnost, která byla založena v roce 2015 Jiřím Polmanem a Milanem Vrbou. Jiří Polman PhD je organický chemik s výzkumnou zkušeností z Akademie věd a velkých mezinárodních chemických firem a Ing. Milan Vrba je strojírenský inženýr.

H2O Nanotec je česká značka unikátních filtrů na kohoutkovou vodu, který využívá nanotechnologii k odstranění škodlivých látek z vody, jako je chlor, pesticidy, antibiotika, analgetika, hormony, drogy, těžké kovy a mikroplasty. Díky tomu je voda čistá a bezpečná k pití. Také ničí viry a bakterie. H2O Nanotec je český produkt, který se hodí do každé domácnosti, a to především tam, kde máte například v poddřezové skříňce nad sortérem odpadků poličku. Je vyroben z ekologické technologie, která umožňuje plnou regeneraci a recyklaci filtru. Na druhou stranu filtr neodstraňuje z vody žádné cenné minerální (anorganické) látky, které přispívají k dobré chuti vody. H2O Nanotec je skvělým řešením pro lidi, kteří chtějí mít v kuchyni čistou a bezpečnou vodu. Filtrovací systém je flexibilní, snadno se instaluje a obsluhuje a udržuje. Díky tomu již nebudete muset běžet pro lahve s vodou, protože vaše voda bude čerstvá, čistá a bezpečná.