Pánská basic trička (slow fashion)

Jediné basic trčko, které muž potřebuje.

Kdo jednou zkusil nano basic tričko, už jiné nebude chtít. Nepřeháníme. Díky materiálu, který jsme na trička vybrali, se v nich cítíte stále svěží. Materiál pohlcuje zápach a dokonale odvádí teplo od těla. V tričku se proto mnohem méně potíte a v horkých teplotách se nemusíte bát zápachu. 

Jeden z nejlepších nákupů. Materiál je příjemný, tričko je elegantní, hodí se ke spoustě dalších věcí a zůstává svěží mnohem déle než běžné. Jakože tohle klidně můžu mít na sobě nepřetržitě 48 hodin a dobrý. Určitě stojí za ty peníze (minimálně když je ve slevě).
RRené20.2.2022

Nejprodávanější

2 položek celkem
Černé tílko Cítím Nano - UNISEX
2 913 Kč

Tílko pro muže i ženy v designu desky Tomáše Kluse, navrženo přední českou návrhářkou Ladou Vyvialovou, která jako jediná návrhářka na světě pracuje s nanomateriály....

+ další
3410/S
Bílé tílko Cítím Nano - UNISEX
2 913 Kč

Tílko pro muže i ženy v designu desky Tomáše Kluse, navrženo přední českou návrhářkou Ladou Vyvialovou, která jako jediná návrhářka na světě pracuje s nanomateriály....

+ další
3407/S

Oblečení nanoSPACE by LADA bylo navrženo na principu slow fashion. Materiály, které používáme, jsou antibakteriální, mají UV filtr a skvěle odvádí teplo od těla. Oblečení je navrženo přední českou návrhářkou Ladou Vyvialovou, která jako jedna z mála žen na světě pracuje s materiály obohacenými nanotechnologiemi. Díky nanotechnologiím je naše oblečení samočistící a vyžaduje mnohem menší údržbu, šetří tak spotřebu vody a chemikálií.

Proč volit basic trička z nanomateriálu

Objevte sílu nanotechnologie s našimi pánskými basic tričky. Proč se spokojit s méně, když můžete mít vše? Naše nano trička vás nepřestanou překvapovat svou nadstandardní kvalitou a funkčností. Materiál, který jsme pro tato trička pečlivě vybrali, je designován tak, aby vás udržoval svěží po celý den. Přirozeně odvádí teplo od těla, zatímco současně pohlcuje nepříjemný zápach. Díky tomu se v nich mnohem méně potíte a i v horkých letních dnech zůstáváte bez zápachu. Jednou ochutnáno, už nebudete chtít nic jiného - to je slib našich nano triček.

Proč muži potřebují basic trička?

Basic trička jsou nepostradatelným kamenem každého pánského šatníku. Toto jednoduché, ale sofistikované oblečení je základem jakékoliv stylové kombinace. Nezáleží na tom, jestli jde o ležérní víkendový outfit nebo semi-formální pracovní styl, basic tričko vždy poskytne čistý a elegantní základ, na který lze snadno stavět.

Jedním z hlavních důvodů, proč jsou basic trička tak oblíbená, je jejich všestrannost. Mohou být kombinována s různými typy oblečení - od džínů a kraťasů až po obleky. Basic tričko může být elegantní doplněk pod sako nebo hravé kontrastní tričko pod otevřenou košili.

Dále, basic trička jsou navržena tak, aby byla pohodlná a praktická. Mnoho z nich je vyrobeno z prémiových, prodyšných materiálů, které poskytují pohodlí a prodyšnost během celého dne. To z nich dělá ideální volbu pro muže, kteří hledají komfort bez kompromisů.

Nakonec, basic trička jsou skvělou investicí do vašeho šatníku. Díky jejich klasickému designu a neutrálním barvám nikdy nevyjdou z módy. Takže, ať už jste typ, který preferuje minimalistický styl, nebo rádi experimentujete s trendovými kousky, basic tričko je jednou z těch věcí, které by ve vašem šatníku rozhodně neměly chybět.