Filtr kohoutkové vody s držákem H2O Nanotec

Kód: 3602
9 490 Kč 7 843 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
2.8.2024
Položka byla vyprodána…

Unikátní filtr na kohoutkovou vodu, který pomocí nanotechnologií odstraňuje škodlivé látky z vody. 

 • Odstraňuje z vody chlor, pesticidy, antibiotika, analgetika, hormony, drogy, těžké kovy a mikroplasty.
 • S držákem pro upevnění na svislou plochu např. stěnu nebo bok skříňky pod kuchyňským dřezem.
 • Český produkt.
 • Ekologická technologie, která umožňuje plnou regeneraci a recyklaci filtru.
 • Filtr neodstraňuje z vody žádné cenné minerální (anorganické) látky, které přispívají k dobré chuti vody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejúčinnější úprava pitné vody pro domácnosti, kanceláře, provozovny

Jedná se o filtr nové generace, nejúčinnější a zároveň nejekologičtější filtr na trhu, který pracuje na principu rychlé adsorbce škodlivých látek pomocí české patentované nanotechnologie. Filtr odstraňuje z vody chlor, pesticidy, antibiotika, analgetika, hormony, drogy, těžké kovy a mikroplasty. Filtr neodstraňuje prospěšné minerální látky, které zlepšují chuť vody. Tato ekologická technologie umožňuje i regeneraci a recyklaci filtru. Zakoupením filtru se také významně podílíte na šetření životního prostředí. Všechny látky zachycené filtrem jsou ekologicky zlikvidovány tak, aby se nedostali zpět do přírody.

Filtr je vyroben z kvalitního a masivního nerezového plechu, povrch výrobku je kartáčovaný. Lze využít jak boční tak i horní připojení přívodní i výstupní hadice podle toho co vám prostor dovolí.

Montáž filtrační vložky:

 1. Uzavřete přívod studené vody do kuchyňské baterie.
 2. Našroubujte přiložené hadičky na vstup a výstup filtru. Můžete zvolit mezi horním nebo bočním otvorem. Nepoužitý otvor uzavřete záslepkou.
 3. Odšroubujte hadičku pro studenou vodu a na roháček přišroubujte přiložený redukční ventil, dobře utěsněte. Pozor na směr proudění vody – šipka by měla směřovat k baterii. Pokud máte na přívodu studené vody roháček o průměru závitu 1/2“ odstraňte redukci 1/2“ 3/8“ na vstupní straně redukčního ventilu. Našroubujte hadičku pro vstup vody do filtru.
 4. Hadičku z výstupu našroubujte pomocí redukce 3/8“ na hadičku pro studenou vodu ke kuchyňské baterii.
 5. Usaďte filtr na vhodné místo nebo jej připevněte pomocí držáku ke skříňce kuchyňské linky. Držák přišroubujte šrouby vhodnými pro vaši skříňku nebo stěnu. Pro přesné vyznačení míst pro vrtání můžete použít přiloženou vrtací šablonu, kterou stačí přiložit ke stěně a zakreslit otvory pro vrtání.
 6. Zkontrolujte znovu zapojení i usazení filtru a otevřete přívod studené vody.
 7. Pusťte studenou vodu po dobu min. 3 minut. Po uplynutí této doby je filtr je připraven k používání.

Obsah balení:

 • nerezové těleso filtru s držákem na zeď
 • filtrační vložka H2O nanotec typ C
 • připojovací hadičky délka 800 mm
 • redukční ventil EasyRid 480 (2-2.5 bar)
 • dvojité šroubení pro připojení hadice od baterie k filtru
 • Redukce M1/2" F3/8", vsuvka - dvojité šroubení M1/2" M3/8"
 • 6hr klíč 4 mm
 • vrtací šablona pro připevnění držáku

Rozměr filtru:

 • Výška 13,2 cm.
 • Průměr filtru 26,3 cm.
 • Délka držáku 17 cm.
 • Více v přiloženém výkresu ve fotogalerii.

Upozornění:

Filtr je určen k dočištění pitné vody z vodovodního řádu. Pokud používáte vodu z vlastní studny je nutné předřadit filtr k odstranění hrubých nečistot (pískový, kartušový apod.).

 • Životnost vložky pro 4 člennou rodinu při běžném používání je 5000 l vody, maximálně po 6 měsících je nutná její výměna.
 • Životnost filtrační vložky závisí na místní kvalitě vody, zejména na obsahu organických látek.
 • Pokud se sníží průtok vody cca o 50% je čas na výměnu filtrační vložky.

Výměna filtrační vložky:

 1. Zavřete pomocí roháčku uzávěr studené vody do kuchyňské baterie.
 2. Během montáže bude z filtru vytékat voda. Proto umístěte pod filtr jímací nádobu (hrnec). Odšroubujte hadičku filtru od hadičky k baterii.
 3. Odšroubujte postupně všechny šrouby na víku filtru a víko sejměte. Hadičku ponechte přišroubovanou k víku.
 4. Vyjměte z filtru filtrační vložku, nechte důkladně okapat a vložte ji do igelitového sáčku, který je součástí balení nové vložky a utěsněte ho např. lepící páskou (ze sáčku nesmí vytékat voda).
 5. Vložte novou filtrační vložku.
 6. Zkontrolujte gumové těsnění na víku. Pokud je opotřebované nebo roztržené, použijte vždy nové těsnění (těsnění není součástí balení).

Technické parametry

 • Průtok 4-5 l/min.
 • Záruka: 5 let.
 • Hmotnost: 8.5 kg.

Nejčastější dotazy

Jaká je nejlepší voda pro kojence?

Vhodná je kojenecká nebo převařená voda, pokud byste se ale chtěli zbavit mikroplastů, pesticidů nebo antibiotik, doporučujeme používat filtr kohoutkové vody H2O Nanotec.

Jak se zbavit chloru ve vodě?

Chlóru ve vodě se zbavíte jednoduše převařením. To ale nevyřeší mikroplasty, pesticidy, těžké kovy a antibiotika, která jsou běžně v kohoutkové vodě.

Je lepší balená nebo kohoutková voda?

Kohoutková voda vychází v testech lépe, i ta ale obsahuje antibiotika, mikroplasty a další nežádoucí látky, které se mohou hromadit v těle.

Jak se zbavit mikroplastů ve vodě?

Pořiďte si nanofiltr kohoutkové vody, ten dokáže mimo mikroplasty odstranit i chlor, antibiotika, analgetika, hormongy, drogy a těžké kovy.

Jak se vyměňuje filtrační vložka H2O Nanotec?

1. Zavřete pomocí roháčku uzávěr studené vody do kuchyňské baterie viz návod.

2. Během montáže bude z filtru vytékat voda. Proto umístěte pod filtr jímací nádobu (hrnec). Odšroubujte hadičku filtru od hadičky k baterii.

3. Odšroubujte postupně všechny šrouby na víku filtru a víko sejměte. Hadičku ponechte přišroubovanou k víku.

4. Vyjměte z filtru filtrační vložku, nechte důkladně okapat a vložte ji do igelitového sáčku, který je součástí balení nové vložky a utěsněte ho např. lepící páskou (ze sáčku nesmí vytékat voda).

5. Vložte novou filtrační vložku.

6. Zkontrolujte gumové těsnění na víku. Pokud je opotřebované nebo roztržené, použijte vždy nové těsnění (těsnění není součástí balení).

Jsou k výrobku H20 Nanotec certifikáty o zachycování mikroplastů?

Výrobce má k dispozici certifikát na zachycování pesticidů a léčiv. Norma na zachycování mikroplastů v ČR není dána, tudíž, není možné otestovat filtry H2O Nanotec. Certifikace na zachycování mikroplastů se dělají pouze u firemních velkočističek vod, nikoliv pro takto jednotlivé produkty do domácnosti.

Dle výrobce filtrační vložka H20 Nanotec je ve filtru dána textilie, která má velikost pórů (otvorů mezi vlákny) 0,03mm a tudíž by mikroplasty filtr měl zachytávat.

Je kohoutková voda v Česku bezpečná ke konzumaci?

Ano, ale i tak obsahuje chlor, mikroplasty antibiotika, analgetika, hormony, drogy a těžké kovy. Balená voda ale není o nic lepší.

Odstraňuje filtr z vody dusičnany?

Dusičnany filtr Nanotec neodstraňuje. Na to jsou jiné speciální filtry.

Jaká je životnost filtrační vložky?

Životnost vložky pro 4 člennou rodinu při běžném používání je 5000 l vody, maximálně po 6 měsících je nutná její výměna.

Životnost filtrační vložky závisí na místní kvalitě vody, zejména na obsahu organických látek.

Jak zjistím, že mám filtrační vložku vyměnit?

Pokud se sníží průtok vody cca o 50% je čas na výměnu filtrační vložky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pitná voda
Hmotnost: 8.5 kg
Filtrování vody od: Těžké kovy, Bakterie, viry a škodlivé látky, Mikroplasty, Chlor a jiné látky, Pesticidy, antibiotika, analgetika, hormony
Funkce: Filtrační jednotka
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 25.7.2022
Dobrý den, nedávno jsem nainstaloval váš filtr, ze začátku jsem byl skeptický, ale po montáži a následném porovnání mezi filtrovanou vodou a v koupelně nefiltrovanou,jsem byl doslova šokovaný jakou vodu jsem doteď pil, jsem z Kladenska a rozdíl byl očividný nejen na zabarvení vody ale též na chuti jsem velice mile překvapen , zlaté české ručičky kudy chodím tudy chválím. Smekám před vaší prací a přeji vám mnoho úspěchů a tisíce dalších spokojených zákazníků s pozdravem Milan Svoboda

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost H2O nanotec s.r.o. je česká společnost, která byla založena v roce 2015 Jiřím Polmanem a Milanem Vrbou. Jiří Polman PhD je organický chemik s výzkumnou zkušeností z Akademie věd a velkých mezinárodních chemických firem a Ing. Milan Vrba je strojírenský inženýr.

H2O Nanotec je česká značka unikátních filtrů na kohoutkovou vodu, který využívá nanotechnologii k odstranění škodlivých látek z vody, jako je chlor, pesticidy, antibiotika, analgetika, hormony, drogy, těžké kovy a mikroplasty. Díky tomu je voda čistá a bezpečná k pití. Také ničí viry a bakterie. H2O Nanotec je český produkt, který se hodí do každé domácnosti, a to především tam, kde máte například v poddřezové skříňce nad sortérem odpadků poličku. Je vyroben z ekologické technologie, která umožňuje plnou regeneraci a recyklaci filtru. Na druhou stranu filtr neodstraňuje z vody žádné cenné minerální (anorganické) látky, které přispívají k dobré chuti vody. H2O Nanotec je skvělým řešením pro lidi, kteří chtějí mít v kuchyni čistou a bezpečnou vodu. Filtrovací systém je flexibilní, snadno se instaluje a obsluhuje a udržuje. Díky tomu již nebudete muset běžet pro lahve s vodou, protože vaše voda bude čerstvá, čistá a bezpečná.