10 % sleva na designové oblečení nanoSPACE by LADA s kuponem DENZEME10. Pouze do 22.4.2024.

Doplňky stravy pro psy

Tak jako se staráme o své zdraví, měli bychom věnovat pozornost i svým zvířecím kamarádům. S přibývajícím věkem naši psí kamarádi mohou mít problémy s klouby i imunitou. Doplňky stravy pro psy mohou pomoci posílit jejich imunitní systém a podpořit jejich celkové zdraví. Doplňky stravy pro psy mohou také pomoci snížit riziko vzniku některých onemocnění a zlepšit kvalitu života starších psů. Doplňky stravy pro psy mohou obsahovat různé látky, jako jsou vitamíny, minerály, aminokyseliny a další látky, které jsou pro zdraví psa důležité.

Jak vybrat doplňky stravy pro psy si přečtěte tady.

Spokojenost. Geloren už jsme užívali. Fena má chronicky nemocnou kyčel. Vždy přestane kulhat.
PLPetr Lochman26.12.2022

Nejprodávanější

2 položek celkem
Kopie návrhu shoptet profil foto (21) (1)
320 Kč

Převratná péče o chrup vašeho miláčka. Kelparen jsou dentální tyčinky pro psy a kočky s trojím účinkem - potlačuje zápach z tlamy, pomáhá redukovat zubní kámen a napomáhá...

4269
MiniTabs JOINTS
373 Kč

Už žádné odmítání tablet vaším psem Světově unikátní velmi malé a chutné tablety MiniTabs pro malá plemena psů na podporu zdraví kloubu a chrupavek Až 20x menší než obvyklé...

MCE2204

Kdy byste měli doplňky stravy zařadit?

Doplňky stravy pro psy se doporučují zejména pro psy stárnoucí, kteří jsou náchylnější k onemocněním a mohou potřebovat dodatečnou podporu imunitního systému. Doplňky stravy pro psy se také doporučují pro psy, kteří trpí některými onemocněními nebo problémy se zažíváním, a pro psy, kteří se zabývají fyzicky náročnými aktivitami a potřebují dodatečnou podporu pro udržení zdraví a kondice.

Doplňky stravy pro psy se mohou podávat ve formě tablet, kapslí nebo granulí, které se přidávají do krmiva psa. Dávkování a délka podávání doplňků stravy se může lišit podle věku, velikosti a stavu psa. Doporučuje se konzultovat užívání doplňků stravy s veterinářem nebo kvalifikovaným odborníkem.

Jaká je nejlepší kloubní výživa pro psy?

Nejlepší kloubní výživa pro psy je ta, která obsahuje aktivní látky, jako jsou glukosamin, chondroitin nebo kyselinu hyaluronovou. Tyto látky jsou přirozeně se vyskytující v tkáních kloubů a mohou pomoci snížit bolesti kloubů a zlepšit jejich pohyblivost a flexibilitu. Dále je dobré zvolit kloubní výživu pro psy, která obsahuje další látky, jako jsou vitamíny, minerály a aminokyseliny, které podporují zdraví kloubů a celkové zdraví psa.

Podávání kloubní výživy pro psy může pomoci snížit bolesti kloubů a zlepšit jejich pohyblivost a flexibilitu. Dále může pomoci snížit riziko vzniku některých onemocnění kloubů a zlepšit kvalitu života starších psů. Kloubní výživa pro psy může také pomoci podpořit zdraví a kondici psů, kteří se zabývají fyzicky náročnými aktivitami. Doporučuje se konzultovat podávání kloubní výživy pro psy s veterinářem nebo kvalifikovaným odborníkem.