15% sleva na protiroztočové sady, povlaky, přikrývky a polštáře pro alergiky a astmatiky s kuponem ROKSPANKU26. Pouze do 31.1.2026.

Impashield mikrovláknová utěrka 40 x 40 cm

Kód: 5312
98 Kč 81 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2026

Utěrka je vyrobena z bezešvého mikrovlákna s krátkým vláknem se speciálními vlákny. Díky struktuře vláken a nejmodernějšímu ukončení pomocí laseru bez tvrdých okrajů zaručuje velmi snadné leštění bez poškrábání nebo vytvoření hologramů.

  • Rozměry: 40 cm x 40 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Utěrka je ideální pro jemné čištění, stírání prachu a nanesených povlaků v interiéru i exteriéru vozu, leštění nanovosků nebo Impashield ochran - Ceramic Detailer, 3D Aqua Wax. Tato utěrka je také ideálním pomocníkem pro čištění interiéru (kůže, textil, plast). Ve spojení s produkty Impashield dokonale odstraňuje skvrny, otisky prstů nebo přilepený prach.

Složení měkkých jemných mikrovláken je 80 % polyesteru a 20 % polyamidu s gramáží 300 gsm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Auto Moto
Hmotnost: 0.06 kg
EAN: 8594227650534
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Výpis hodnocení

5
Avatar autora | 18.8.2025
utěrka je měkká, velká a pohodlně se s ní pracuje. dobře saje.
5
V Avatar autora | 28.2.2025
Není mikrovlákno jako mikrovlákno. Nejlepší utěrka co mám, koupila jsem jich hned několik. Na rozdíl od bavlněných hadrů nezanechává šmouhy. Na plasty v autě, zrcadla, okna i na monitor je naprosto nepřekonatelná!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Výrobní společnost : HF servis s.r.o.
Adresa : Plešnice 25, 330 33 Město Touškov, Česká republika
E-mail : hfservis@hfservis.cz