BSS – náhradní filtry

BSS (Bio Silver Stone) je přírodní materiál, který působí jako likvidátor mikroorganismů. Účinnost BSS filtrů v likvidaci bakterií dosahuje ohromujících hodnot přes 99,9 %. 

Tajemstvím úspěchu BSS filtrů spočívá v jejich inovativní konstrukci a využití přírodních složek. BSS, tedy Bio Silver Stone, obsahuje stříbro - známé pro své vynikající antibakteriální vlastnosti. Mikroskopické částice stříbra se postarají o likvidaci bakterií a virů, které se nacházejí ve vaší vodě. BSS filtry jsou nepostradatelným prvkem pokročilé vodní filtrace, který vám přináší bezpečí a čistotu s využitím přírodního řešení.

2 položek celkem
airbi maximum bss filter
650 Kč

BSS filtr pro Airbi MAXIMUM. Na toto zboží nelze uplatnit slevové kupóny.

3639
airbi airwasher prime bss filter
550 Kč

BSS filtr pro čističky vzduchu Airbi AIRWASHER a Airbi PRIME. Na toto zboží nelze uplatnit slevové kupóny.

3636

Když se Bio Silver Stone dostane do kontaktu s vodou, uvolňuje malé množství iontů stříbra. Tyto ionty mají schopnost inhibovat a ničit mikroorganismy, které se vyskytují ve vodě. Bakterie a viry jsou narušeny a jejich schopnost množit se a přežít je silně omezena.

Jednou z výhod použití Bio Silver Stone je jeho dlouhodobá účinnost. I když je materiál ve filtru nebo nádobě nasycený stříbrem, stále uvolňuje ionty stříbra ve velmi nízkých koncentracích, které jsou dostatečné k zabíjení mikroorganismů, aniž by představovaly riziko pro lidské zdraví.

Další výhodou Bio Silver Stone je jeho přírodní charakter. Nevyžaduje žádné chemikálie ani umělé látky, díky tomu je tato technologie extrémně ekologická a šetrná k životnímu prostředí.

Díky svým antibakteriálním vlastnostem a přirozenému přístupu k dezinfekci vody se Bio Silver Stone stal populárním materiálem v oblasti vodní filtrace a je často používán pro zajištění čisté, bezpečné a zdravotně nezávadné vody.