Protiroztočové lůžkoviny

Nová řada nanoSPACE Comfort je pro svou mikrovlákennou textilii na povrchu velice příjemná na dotek. Je nejlepší dostupnou ochranou proti alergii a je vhodná pro všechny, kteří dbají na čistotu domova a své zdraví. Používejte chrániče Comfort a eliminujte množství prachu a nečistot, které se šíří Vaším domovem. Doporučované jako prevence proti rozvinutí alergie.

Protiroztočové lůžkoviny 

Počet produktů: 33

Podkategorie

 • Protiroztočové povlaky

  Protiroztočové povlaky Comfort + pro alergiky je vyroben z vícevrstvé textilie  s nanovlákennou bariérou uvnitř. Účinnost této nanobariéry v záchytu alergenů je oproti
  všem tradičním textiliím nesrovnatelná, zajišťuje 100% ochranu, a tím chrání před nemocemi dýchacích cest, které mohou roztoči způsobovat.

 • Protiroztočové polštáře Smart Nano

  Nová řada nanoSPACE Smart Nanoje pro svou mikrovlákennou textilii na povrchu velice příjemná na dotek. Je nejlepší ochranou proti alergii a je vhodná pro všechny, kteří dbají na čistotu domova a své zdraví. Používejte chrániče nanoSPACE a eliminujte množství prachu a nečistot, které se šíří Vaším domovem.

 • Protiroztočové přikrývky Smart Nano

  Protiroztočové přikrývky nanoSPACE Smart Nano v sobě mají nanotkaninu, která zajišťuje 100% ochranu před roztoči a jejich alergeny. Díky speciální české technologii jsou přikrývky antialergické, ale zároveň i prodyšné a příjemné na dotek. Doporučované pro alergiky a všechny, kteří jsou citliví na prach.


 • Protiroztočové dětské lůžkoviny

  Dětské protiroztočové produkty s nanovlákennou membránou chrání vaše děti před alergickými reakcemi na prachové roztoče. Jsou doporučované pro alergiky a astmatiky. Nyní k nákupu protiroztočové přikrývky antialergická hračka jako dárekpo realizaci objednávky se s vámi spojíme a domluvíme se, kterou hračku si budete k objednávce přát.

 • Cestovní sady

  Protiroztočové povlaky Comfort + pro alergiky jsou vyrobeny z vícevrstvé textilie  s nanovlákennou bariérou uvnitř. Účinnost této nanobariéry v záchytu alergenů je oproti všem tradičním textiliím nesrovnatelná, zajišťuje 100% ochranu, a tím chrání před nemocemi dýchacích cest, které mohou roztoči způsobovat. Cestovní sada je ideální na dovolené, letní tábory, chalupu apod.

 • Protiroztočová prostěradla
 • Protiroztočové povlečení
 • Nanobavlna

  První povlečení, které nahrazuje protiroztočové povlaky a antialergické lůžkoviny. Jsou vyrobena z bavlněného saténu s nanotkaninou uvnitř, která brání průniku roztočů a alergenů. Zbavte se alergie už při první noci!

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 33 položek
-->