20 % sleva na ortopedické polštáře do 3.6. 2024.

TePe

TePe je soukromá švédská společnost, která na poli zubní péče působí již od roku 1965. Zaměřuje se na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních a funkčních produktů určených ke správné ústní hygieně. K docílení té nejvyšší možné kvality a účinnosti spolupracuje TePe s předními dentálními experty. Švédská značka TePe je dnes symbolem zdravých zubů a její vysoce kvalitní produkty se prodávají ve více než šedesáti zemích světa.

O historii značky TePe

  • Za více než padesátiletou historii se značka TePe globálně zasloužila o zlepšení kvality péče o zuby i o zásadní společenskou edukaci významu čistění mezizubních prostor.
  • Vývoj smysluplných pomůcek té nejvyšší kvality je veden vlastním expertním týmem, vždy s důrazem na spolupráci s univerzitami a tamními odborníky.
  • Výroba všech produktů TePe je soustředěna výhradně do Švédska a výrobní kvalita je striktně kontrolována.

Cesta k úspěchu

V roce 1965 začala cesta značky TePe u dřevěného párátka, které umožňovalo efektivněji a šetrněji vyčistit mezizubní prostory. Pružná tenká pomůcka z měkkého dřeva, které neudělá třísku, dostala trojúhelníkový tvar a impregnaci fluoridy, které se uvolní pomocí slin. Dnes se TePe těší pozici jedné z nejrespektovanějších značek mezi odborníky a má vysokou důvěru klientů.

Promyšlené a vysoce funkční zubní kartáčky

Značka produkuje promyšlené a vysoce funkční zubní kartáčky již od poloviny sedmdesátých let. Už více jak dvacet let jsou Tepe kartáčky doporučovány zubaři po celém světě.

Ekologická výroba

TePe se orientuje na ekologickou výrobu, ta je soustředěna především do Švédska. Stále inovuje produkty tak, aby zákazníkům nabízela nejen ty nejlepší kartáčky pro jejich zuby, ale zároveň, aby zatěžovaly co nejméně přírodu. 

1 položek celkem
GOOD Regular Soft 3 pcs blister czech
159 Kč

Z každého prodaného kusu tohoto kartáčku se věnuje 10 Kč nadaci Pink Bubble, která podporuje mladé onkologické pacienty. Environmentálně šetrný zubní kartáček TePe GOOD Regular...

3959

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem