Akce na čističky vzduchu Airbi 1+1 ZDARMA. Platí do 30. června.

Jak vybrat roušku pro děti

Volba správné roušky může dítěti usnadnit pobyt ve škole a snížit riziko nákazy. Pokud má vaše dítě sklony k ekzémům a oparům, doporučujeme zpozornit. Máme novinku, která je právě pro děti a dospělé s citlivou pokožkou. Připravili jsme pro vás návod, jak postupovat při výběru roušek a nano roušek. Tak pojďme na to. :-)

 

 

1) Velikost

Stává se celkem běžně, že lidé zakoupí nevhodnou velikost. Ačkoliv se u roušek udává orientační věk, doporučujeme, abyste se vždy dívali na rozměry. Každé dítě je jiné, navíc u roušek hraje roli nejen velikost obličeje, ale také vzdálenost uší od kořenu nosu. Použijte krejčovský metr a dítě si změřte, to porovnejte s velikostí roušek.

Tip: Pokud se vám nelíbí vzor roušek s kapsou s pejsky, stačí sáhnout po jakékoliv roušce YourFashion ve velikosti S. Mají stejnou velikost :-)

2) Záchyt virů

Pokud je pro vás stěžejní záchyt virů a bakterií, pravděpodobně sáhnete po jednorázových nano rouškách, kde je nanovlákenný materiál v celé roušce. U roušek s kapsou musíme vždy počítat s tím, že závisí na těsnosti samotné roušky, do které vložíme nanovlákenný filtr. Pro větší těsnění bavlněných roušek s kapsou doporučujeme zakoupit nalepovací nosní klipy. Ty můžete použít k úpravě bavlněných roušek, které běžně tvarovací klip nemají.

3) Prodyšnost

Dítě by mělo pro svou ochranu a ochranu svých spolužáků sedět celý den v roušce. Pokud tedy dbáte na maximální pohodlí dětí, pravděpodobně sáhnete po jednorázových nano rouškách. Safety Nano Protect patří k nejprodyšnějším. 

4) Materiál

Aby dítě kvůli rouškám nezačalo trpět opary či jinými vyrážkami, doporučujeme bavlněné roušky s kapsou, které mají vrchní vrstvu ošetřenou technologií aktivních stříbrných iontů SILVERPLUS. Díky tomu je rouška antimikrobiální, antiseptická a antialergická. Do roušek lze vložit nanovlákenný filtr pro maximální ochranu. 

5) Opakovatelná použitelnost


Jednorázové dětské nano roušky 

nano-rousky-pro-deti

  • Od 52 Kč / ks

Ručně šité nanovlákenné roušky Spurtex VS jsou velmi pevné a mají vyztužený ohýbatelný okraj v oblasti nosu, díky němuž dobře drží tvar. Materiál, ze kterého je nanorouška vyrobena, plně vyhovuje požadavkům na materiál dle evropské normy EN 149:2001+A1:2009 pro filtrační polomasky proti částicím a splňuje kvalitativní třídu FFP2 (84 %).

Nanovlákenná membrána od Spur patří ke špičce v oboru, je dokonale poskládaná, aby v ní nebyly ani nejmenší mezery, zároveň má dostatečně vysokou gramáž pro opakované používání po sterilizaci. Nanovlákenné roušky od SPUR jsou dostupné i ve velikosti pro děti od 2 let.

Druhou variantou jsou luxusní roušky SAFETY NANO PROTECT.

 

Prohlédnout nabídku dětských jednorázových nano roušek

 


Dětské roušky s kapsou na nanofiltr

rousky-s-kapsou-pro-deti

  • Od 249 Kč / ks

Dětská rouška s kapsou YourFashion SilverPlus ze 100% bavlny má vrchní vrstvu ošetřenou technologií aktivních stříbrných iontů SILVERPLUS ®

  • Optimální ochranu poskytuje až 12 hodin
  • Balení obsahuje: 1 ks bavlněné roušky s aktivním stříbrem + 10 ks nanovlákenných filtrů, gumičky i šňůrky
  • Antimikrobiální, antiseptická a antialergická
  • Do roušek je nutné používat pouze filtry YourFILTER FORFASHION v odpovídající velikosti roušky(S/M)

 

Prohlédnout nabídku dětských roušek s kapsou

 


Dětský antivirový šátek - alternativa k rouškám

cerveny-satek-detsky

 

Lukáš Konečný, strategie a rozvoj v nanoSPACE
Lukáš Konečný působí v oblasti nanotechnologií od roku 2015, vystudoval VŠE a dlouhodobě se věnuje digitálnímu marketingu, digitalizaci a automatizaci reklam pro technologické firmy a online projekty. Od května 2020 se stará v nanoSPACE o strategii a rozvoj firmy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení