Tomáš Klus

Tomáš Klus je prvním zpěvákem s nano merchem

  • Na merch se podívejte zde. 

Tomáš Klus se spojil s českou firmou nanoSPACE, aby vytvořil udržitelné oblečení a doplňky s nanotechnologiemi. Na turné si proto budou moct zákazníci zakoupit nano oblečení, které ničí zápach a není ho nutné tak často prát nebo pratelné nano šátky či nano roušky, jejichž materiál má ekvivalent záchytu FFP2. Na návrhu kolekce se podílela i Lada Vyvialová, jediná návrhářka na světě, která pracuje s nanomateriály a celá kolekce Cítím vychází z grafické podoby alba, za nímž stojí experimentální výtvarnice a kolážistka Anička Borovičková Ročková aka #ulepena. Nanotechnologické výrobky s tematikou Cítím budou k dispozici i na eshopu Tomáše Kluse a nanoSPACE. 

nasta


Album obsahuje 14 písní, které vznikaly ve spolupráci s producentem Jiřím Burianem (Kapitán Demo, Southpaw, Republic of Two) v jeho hudební laboratoři Alpha Studio. Ten jim vtiskl současný zvuk a zároveň podtrhl Klusův jedinečný písničkářský styl. Jednotlivé songy se dotýkají lásky, rodiny, naděje, ale i pocitů osamělosti, hledání přátelství a touhy porozumět sobě i okolnímu světu.
„Nesmírně se těším až lidé uslyší album Cítím také z toho důvodu, že to je po třinácti letech mé hudební dráhy první popová deska – i když jsem celé ty roky součástí českého mainstreamu. Těším se taky až písničky z nového alba budeme s Cílovou skupinou hrát na koncertech, protože je to i návrat ke kořenům obohacený o nové koření,“ uvedl Tomáš Klus.


Od března se Tomáš Klus se svou kapelou Cílová skupina vydá na CÍTÍM – TOUR 2022, které plánuje odstartovat koncertem ve Žďáru nad Sázavou a dál pokračovat až do června například v Plzni, Táboře, Hradci Králové, Brně, Ostravě, Liberci, Praze, Českých Budějovicích. Nové písničky představí i na Slovensku.

1 položek celkem
shoptet profil foto 2 2
Akce
379 Kč –47 %
199 Kč

Album obsahuje šestnáct písní, které vznikaly ve spolupráci s producentem Jiřím Burianem (Kapitán Demo, Southpaw, Republic of Two) v jeho hudební laboratoři Alpha...

3293

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem