Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
9799 hodnocení
5
9143x
4
374x
3
102x
2
29x
1
151x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Rychlé jednání,ochota ,kvalitní výrobky.
celková spokojenost
+ rychlé dodání
+ Rychlé doručení
+ Jediný český výrobce lůžkovin z nanovláken
+ Skvělá komunikace, informace o stavu objednávky chodí pravidelně
Speciální pochvala patří paní Ivaně na zákaznické podpoře :) Odpověděla mi na všechny dotazy telefonicky a poradila s výběrem lůžkovin pro mě jako alergika.
+ Výběr zboží, a ochota
Koupila jsem si povlaky na polštáře, vhodné pro alergiky, doručení bylo od objednání rychlé.
-Asi by bylo vhodnější vhodnější uvést konkrétnější termín dodávky, i třeba jen přibližný, než vágní "připravujeme" nebo "už je na cestě".
-Uvítali bychom další možnost platby a to převodem z účtu.
Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Přibližný termín dodání je uveden vždy u zboží, když ho přidáváte do košíku. "Připravujeme" znamená, že ve skladu kolegové zboží balí. Jakmile je zboží "na cestě" je už u dopravce a tehdy záleží na rychlosti zvoleného dopravce. :)
+ Výborné výrobky,rychlé dodání.
+ Výborná komunikace
Mají dnes vzácné zboží. A přes všechnu paniku byli schopni jej dodat. Takže díky moc a pevné nervy!
Vynikající komunikace.
Zatím nemohu hodnotit, ale zase velké plus,že mě přišel email, že zboží zatím není na skladě, což se ani v této době nedivím. Tak snad mě brzo přijde.
+ Jasná komunikace, upozornění na možné zdržení dodání zboží předem. Zboží po naskladnění přišlo obratem. Před celým kolektivem obchodu, který je nyní zavalen objednávkami roušek a respirátorů smekám.
I přes složitou situaci s obrovským množstvím objednávek, zůstávají v kontaktu se zákazníkem.
+ Rychlost doručení.
Rychlost doručení.
+ vstřícnost, komunikace
V tomto e-shopu jsem už kdysi nakupovala a byla jsem se vším spokojená. Tentokrát ale zboží zatím nedorazilo, asi problém s dohledáním platby, příp. ještě asi není zboží naskladněno.
Při té obrovské poptávce, související s koronavirovou epidemií ve světě, obdivuji personál této firmy, že nyní alespoň zaslal část zboží, které naskladnili a paní Svobodová mě telefonicky ujistila ještě před doručením, že zbytek dodají jakmile bude skladem.
Nezbývá než smeknout.
Solidní jednání
+ rychlé jednání přes email
- Nelze hodnotit vzhledem současné situaci v Číně, jde o nedostatkové zboží.
Zboží jsem uhradila a do dnešního dne nemám žádné informace o dodávce. Očekávala bych lepší komunikaci, i když chápu, že v tomto období firma musí vyřizovat nadměrné množství objednávek.
+ informují velice dobře o stavu objednávky
