20 % sleva na ortopedické polštáře do 3.6. 2024.

Extra prodyšné respirátory s nanomembránou

Také vás již nebaví nosit respirátory, v kterých se špatně dýchá? Vyzkoušejte český FFP2 respirátor s nanomembránou Nano Med. Clean, který je stovkami našich zákazníků hodnocený jako nejprodyšnější respirátor s nanomembránou.

Tento typ respirátorů je vhodný na cestování v létě. Lehkost a prodyšnost oceníte především v MHD, letadle a na parných letních dovolených.

Výhody respirátoru Nano Med.Clean

Obsahuje nanovlákennou membránu, která spolehlivě chrání před bakteriemi, viry i alergeny.

Velmi nízký tlakový odpor = vysoce prodyšný

Drží tvar a perfektně sedí na obličeji

Lze nouzově dezinfikovat

Balení po 5, 10 a 25 ks

Tři barevné varianty

prodysne-respiratory

Hledala jsem PRODYŠNÝ respirátor, jako astmatik mám problém i v roušce.Vybírala jsem dle recenzí, můžu potvrdit že je lehký, obličej se v něm tolik nepotí, dýchá se v něm dobře, gumičky jsou akorát, používám opakovaně. Pro mě dobrý poměr kvality a ceny.

zákazník
Je Nano Med.Clean respirátor řádně certifikován?

Ano, respirátor splňuje FFP2 a je plně certifikován dle normy EN 149:2001+A1:2009.

Vznikl nový oficiální typ certifikace (vedle řady FFP) COVID-19, která testuje produkty dle nové normy. Díky tomu si mohou být uživatelé produktů s certifikací COVID-19 jistí, že jsou respirátory proti SARS-COV-2 dostatečně účinné.

Neztrácí respirátor díky své prodyšnosti účinnost?

Neztrácí. Respirátoru byl naměřen záchyt na parafinové oleje 98,1 % a záchyt virů a bakterií 99,9% v renomované laboratoři Nelson Labs v USA.

 

Jak dlouho lze používat jednorázový nano respirátor FFP2?

Výrobek je deklarován jako jednorázový, avšak v případě nutnosti (např. nedostatek ochranných dýchacích pomůcek při epidemiích či pandemiích) při práci v mikrobiálně silně aktivním prostředí (bakterie, viry) je možno respirátor nouzově sterilizovat pomocí germicidních (UV-C) lamp a použít jej opakovaně (3–5x). Respirátor lze také sterilizovat dezinfekcí na respirátory. Vícenásobné používání se nedoporučuje v případě ochrany před prachem ve vysoce prašném prostředí. Dezinfekce neodstraňuje prach.

 

 

#produkty#https://www.nanospace.cz/respiratory-ffp2:nano-medical/