Antivirový šátek R-shield - Papoušci

RES_RS003

Nový antivirový šátek od firmy RESPILON® spojuje dohromady ochranu respirátoru a moderní šátek k mnohostrannému využití. Nedělejte kompromisy a zabraňte 99,9 % nebezpečným a vzduchem přenášeným částicím i mikroorganismům aby Vás ohrožovaly.

Více informací

690,00 Kč s DPH

Skladem

  R-shield je určený všem, kteří se potřebují chránit.


  Membrána obsažená v šátku je vyrobena moderní technologií spřádání nanovláken a chrání před:
  •    Bakteriemi, viry a chřipkou
  •    Pylem a alergeny
  •    Prachem
  •    Smogem a znečištěným vzduchem

  PARROT EDICE – Chraňte se ve stylu! Bojujte se smogem, chřipkovou epidemií nebo infekcemi. Podpořte svůj styl s antivirovým šátkem R-shield s designem papouška, který vyhrál soutěž firmy RESPILON „Pro děti od dětí“.

  PODPOŘTE CHARITU – Koupí této edice šátku RESPILON přispějete na dobrou věc. Z každého Parrot šátku společnost RESPILON posílá 20 Kč Klubu nemocných cystickou fibrózou.

  HI-TECH EFEKTIVNÍ – Šátek RESPILON je skvělou alternativou k naší nanovlákenné ústence ReSpimask, jelikož také používá unikátní filtr se speciální vrstvou nanovláken, jehož účinnost zachytit všechny nebezpečné vzduchem přenášené částice a mikroorganizmy je až na 99,9 %. Chrání před viry, bakteriemi, prachem, pylem a plísněmi, přičemž zůstává perfektně prodyšný.

  UNIVERZÁLNÍ – Díky svému materiálu (lycra spandexu) je součástí RESPILON šátku vynikající flexibilita a elasticita se všestrannými možnostmi použití: na jógu, ranní běhání, závody, horskou turistiku, lyžování, ježdění, rybaření, lov, vystrojení se apod. Speciálně navržený design zajišťuje, že šátek nemá žádné tlakové body, tudíž nezpůsobí žádné bolesti hlavy.

  JEDNOVELIKOSTNÍ ŘEŠENÍ – sbohem měření obvodu hlavy kvůli správné velikosti! Díky stahovatelnému klipu na zadní straně RESPILON šátku, můžete R-shield kdykoliv upravit, aby seděl na míru a tím ti zajistil nejlepší možnou ochranu. Nastavitelný nosní proužek má také svou funkci – jeho použitím udržíte šátek na tváři tak, aby všechen vdechovaný vzduch přešel membránou z nanovláken. Žádný únik vzduchu mimo membránu – žádné nebezpečí.

  RESPILON šátek je první formou respirační ochrany bez módních/vzhledových kompromisů. 99,9 % všech nebezpečných vzduchem přenášených částic a mikroorganizmů neproniknou jeho speciální vrstvou z nanovláken. Jakákoliv částice do 100 μm (nanometrů) nemá proti naší RESPILON membráně šanci.

  Filtr v šátku se nemění a je pratelný – jeden šátek lze používat opakovaně. Šátek se po ručním praní nechá volně uschnout a nežehlí se.

  Bakterie a viry mají mimo tělo velmi krátkou životnost - v řádu minut až hodiny, pouze výjimečně a jen určité druhy mohou mimo hostitelé přežít v řádu dnů; pokud se nedostanou do kontaktu s hostitelem uschnou. Zvýšená frekvence praní nezvyšuje účinnost.

  Po pěti pracích cyklech bylo naměřeno zkušebním ústavem snížení záchytu u nejmenších částic o necelých 5 %. Dlouhodobá účinnost neklesá pod 60 % záchytu.

   

   
Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: