Antivirová ústenka pro dospělé (větší obličej)

RS_310200L

Antivirová ReSpimask s nanovlákennou membránou je nejúčinnější ochranou na trhu. Zachytí nebezpečné viry, bakterie, plísně a další škodlivé látky z ovzduší kolem nás. Chrání před chřipkou i ebolou. Byl prokázán záchyt všech částeček nad 0,025 µm a účinnost byla stanovena na >99,9 %.

Více informací

49,00 Kč s DPH

Tento produkt již není na skladě

  Ústenky pro dospělé nabízíme ve dvou velikostních variantách: M je vhodná spíše pro ženy, L pro muže nebo ženy s větším obličejem. Barva ústenek je bílá. Velikost L má delší poutka za uši než varianta pro těhotné.

  Oboustranná ochrana a komfort

  Extrémně hustá nanovlákenná membrána zachycuje veškeré biologické hrozby, jako jsou viry, prach, alergeny nebo smog. Ústenky spolehlivě chrání před chřipkou, ale i jinými nemocemi, jako je ebola nebo tuberkulóza (dochází k záchytu veškerých částic ≥ 0,025μm). Přesto ale zůstávají perfektně prodyšné a umožňují snadné dýchání. Díky přilnavé obrubě zajišťují nejen absolutní ochranu před okolním prostředím, ale i perfektní komfort pro uživatele. Ústenka chrání jak nositele před okolním prostředím tak i okolí před nositelem ústenky. Při navlékání ústenek je potřeba dodržovat přísnou hygienu, proto ústenky nandavejte na tvář pouze s čistýma rukama nebo dojde k infkaci zevnitř.

  Bezpečnost

  Nanotkanina užitá v ústenkách je českým patentem a byla testována několika renomovanými laboratořemi jako EMPA (Švýcarsko), VUT (ČR) či Nelson Laboratories.

  Žádné chemikálie

  Ústenky Respilon s nanovláknem fungují na principu mechanické bariéry. Nejsou zde použity žádné chemické látky nebo nanočástice stříbra, které by byly při užívání vdechovány.

  Rozměry ústenek (v nejširším místě bez poutka za ucho)

  šířka (složená maska) 133mm

  délka (od nosu po bradu) 148mm

  ReSpimask Vás ochraní před:

  - smogem

  - alergeny

  - pyly

  - bakteriemi (angína)

  - viry (chřipka, ebola, neštovice)

  - plísněmi

  Využijte ReSpimask:

  - v čekárně u doktora

  - v kanceláři

  - v porodnici

  - při cestování

  - při zahradničení

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

-->