Funkční nátěr FN® AQUA

FN® AQUA : Speciální suspenze pro snížení spotřeby chemických přípravků při údržbě bazénové vody. Pro křišťálově čistou vodu a minimalizaci negativního vlivu bazénové chemie na lidské zdraví.

Více informací

452,00 Kč s DPH

Skladem - dodání do 10 dnů

  FN® AQUA je speciální suspenze, která se přidává do bazénové vody, kde slouží ke snížení spotřeby chemických přípravků.

  FN® AQUA je výsledkem našeho dlouholetého výzkumu a vývoje v oblasti využití fotokatalytického jevu pro čištění vody od škodlivých látek a k ochraně proti přemnožení mikroorganismů. Minerály obsažené v suspenzi cestou fyzikálních a mechanických vlivů účinně brání ve vodě bazénů s přístupem denního světla, nebo s filtračním systémem s UV lampou, přemnožení nežádoucích mikroorganismů. Umožňují tak snížit množství chemických prostředků používaných pro údržbu bazénové vody a zachovat přitom její dobrou kvalitu.

  Používání  FN® AQUA je zcela bezpečné pro větší organismy (působí jen na mikrorganismy). Minerální látky, které suspenze obsahuje, nezůstávají, na rozdíl od pozůstatků chlorové chemie, ve vodě bazénu, ale jsou postupně zachyceny v pískové filtraci.

  FN® AQUA je možno používat souběžně jak s chemickými prostředky, tak i  aktivním kyslíkem (ozón). Přípravek je určen pro privátní bazény a jezírka.

  Podrobné informace o produktu a jeho použití naleznete v technickém listu.

  NÁVOD NA POUŽITÍ PŘI ZAHÁJENÍ SEZÓNY: ZDE