Nano respirátory

Nabízíme nanovlákenné respirátory od českých značek, a to od nanofirem PARDAM a SPUR. Všechny splňují požadavky kategorie respirátory FFP2.

České respirátory BreaSAFE FFP2 / FFP3 / ANTI COVID

Respirátor BreaSAFE od nanofirmy Pardam je navržen pro pohodlné užívání při náročné fyzické aktivitě i pro každodenní použití. Je vhodný pro práci v prašném prostředí, s organickými rozpouštědly, ale i na ochranu před alergeny, viry a bakteriemi. Mikroorganismy, včetně virů a bakterií, které se zachytí v nanovlákenném filtru, díky použitým nanočásticím stříbra v krátkém čase zahynou. Proto mohou uživatelé respirátor používat opakovaně a přečkat s ním ve zdraví a v pohodě i případnou několikatýdenní epidemii závažného respiračního onemocnění.

Jsou lehké, celoprodyšné, ale zároveň pevné. Pro své unikátní vlastnosti si je oblíbili ve stavebních firmách i nehtových studiích. Respirátory se vyrábějí jako respirátory FFP3 a respirátory COVID_19. Mají filtrační účinnost FFP3 a COVID_19, vysoké těsnicí vlastnosti a FIT FACTOR a jsou účinné v zachytávání pylů, alergenů, sazí, naftových a dalších částic větších než 0.3 μm s účinností záchytu vyšší než 99.8 %. Zároveň jsou vyrobené ekologicky a laminované bez škodlivého lepidla pouze zahříváním a lisováním. 

Elegantní nanovlákenný respirátor BreaSAFE běžně nabízíme ve variantě bez uhlíku a s uhlíkem. BreaSAFE respirátor s uhlíkovým filtrem je vhodný pro práci s lepidly a chemikáliemi. Respirátory BreaSAFE mají delší životnost než běžné respirátory. Jeden lze používat po dobu 1-2 týdnů, čímž ve finále uspoří peníze i životní prostředí. Ať už potřebujete prachový respirátor nebo pracovní respirátor, BreaSAFE je ideální volbou. 

České respirátory Spurtex FFP2

Respirátory SPUR jsou levné, lehké a velmi prodyšné nanovlákenné respirátory s nízkým tlakovým odporem a se záchytem 98,5 %. Respirátory jsou bez ventilku a jsou vhodné pro profesionální i domácí užití. 

 

O nano respirátorech

>>> Jaký je rozdíl mezi běžným a nanovlákenným respirátorem?

>>> Jak dezinfikovat nano respirátor

Nejprodávanější

Nano respirátor Spurtex na muži
od 435 Kč–21 %
Nano respirátor Spurtex - filtrace 98,5 % FFP2 Od 65,38 Kč / ks
BLACK FRIDAY Zdravotnický prostředek Sleva
Skladem (> 5)
Kód: 1685/5 K
Původně: 435 Kč  (–21 %)
od 350 Kč
Nano respirátor BreaSAFE FFP3 3 ks  259 Kč / kus
Nano respirátor BreaSAFE FFP3 3 ks 259 Kč / kus
již není v prodeji
Kód: 932/KLA
 
od 777 Kč
respirator tady 2
od 777 Kč

Zachycuje 99,5 až 99,9 % virů a bakterií, výsledky testů vypracovaných uznávanou laboratoří Nelson Laboratories USA jsou ke stažení ZDE Certifikace dle nové normy: COVID-19...

Kód: 372
Nano respirátor Spurtex na muži
BLACK FRIDAY Zdravotnický prostředek Sleva
od 435 Kč–21 %
od 350 Kč

Nanovlákenné respirátory SPUR s virovým záchytem 98,5 % Obsahují českou nanovlákennou membránu. Jedná se o respirátory FFP2 (požadovaná účinnost normy 94 %, reálně naměřená...

Kód: 1685/5 K
Nano respirátor BreaSAFE FFP3 3 ks  259 Kč / kus
od 777 Kč

Antibakteriální nanovlákenné respirátory skupiny FFP3 Pokud hledáte ochranu proti COVID-19, podívejte se na respirátor z řady ANTI COVID, který má novou evropskou certifikaci...

Kód: 932/KLA
3 položek celkem