Přikrývka nanoSPACE dětská Smart Nano 90x135cm Zobrazit větší

Přikrývka nanoSPACE dětská Smart Nano 90x135cm

NS.08.201

Z lůžkovin nanoSPACE Smart Nano se nepráší, a tím se eliminuje množství prachu, který se šíří Vaším domovem. Nová řada nanoSPACE Comfort je pro svou mikrovlákennou textilii na povrchu také velice příjemná na dotek a vhodná nejen pro alergiky, ale především pro všechny, kteří dbají na čistotu domova a své zdraví.

Nejlepší dostupná ochrana proti rozvinutím alergií. Doporučované i pro kojence

Více informací

1 299,00 Kč s DPH

Skladem

  Jak nanotkanina v lůžkovinách funguje?

  Nanotkanina zabraňuje shromažďování prachových roztočů, jejich alergenů, virů a bakterií ve výplni. Představte si nanotkaninu jako pavučinu, jejíž otvory jsou velké pouhých 80nm. Rozměry prachového roztoče se pohybují kolem 420 000 nm, jeho alergen je veliký 1000 nm, bakterie 100 – 10 000 nm, vir okolo 100 nm a svrab  300 000 nm. Tudíž nemají šanci skrz tkaninu projít. 

  Složení povrchového materiálu Smart Nano:

  99% polyester - mikrovlákno - nízká plošná hmotnost a jemnost
  1% polyamid 6 - nanovlákenná membrána

  Nanovlákenný materiál je ve skutečnosti sendvič, z netkané textilie na rubní straně, nanovlákenné membrány uprostřed a mikrovlákenné tkaniny na lícní straně materiálu. Netkaná textilie má hlavní funkci mechanicky zajistit a zafixovat nanovlákennou membránu. Nanovlákenná membrána plní funkci barierové textilie.

  Doporučujeme ošetřit strop v ložnici alergika, případně i další místnosti samočisticím nátěrem Protectam FN2, který pak bude likvidovat alergeny, bakterie i viry ve vzduchu. Stejně efektivním řešením je i přenosná čistička vzduchu Nanoaircleaner s fotoaktivním nanofiltrem. Další rady, tipy a informace o ochraně před alergiemi naleznete na www.denikalergika.cz.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

-->