Antialergická hračka nanoSPACE Nano Šapiťáček – bleška

Speciální protiroztočová řada českých Šapiťáčků byla vyrobena ve spolupráci s českým designerem hraček Jiřím Mrňávkem. Nanotkanina uvnitř hraček brání shromažďování roztočů a alergenů ve výplní a chrání naše děti před nemocemi a alergiemi, které roztoči způsobují. Ručně šití Šapiťáčci z řady nanoSPACE jsou vhodnou a doporučovanou hračkou nejen pro malé alergiky.  

Více informací

259,00 Kč s DPH

Skladem - odeslání následující pracovní den

  Čím se liší nanoSPACE řada hraček od běžných?

  Uvnitř Šapiťáčků z řady nanoSPACE je nanotkanina, která chrání děti před roztoči a jejich výkaly (alergeny), kteří způsobují nejen alergické reakce, ale i některé nemoce (astma, záněty dýchacích cest).

  Jak nanotkanina funguje?

  Představte si nanotkaninu jako pavučinu, jejíž otvory jsou velké pouhých 80 nm. Rozměry prachového roztoče se pohybují kolem 420 000 nm, jeho alergen je veliký 1000 nm, bakterie 100 – 10 000 nm, vir okolo 100 nm a svrab 300 000 nm. Tudíž nemají šanci skrz tkaninu projít. Z těchto důvodů není nutné. Jedná se pouze o mechanickou bariéru, žádnou chemii!

  Jak se Šapiťáčci čistí?

  Pokud jste zvyklí vyvařovat hračky kvůli roztočům a alergenům, naše Šapiťáčky opravdu nemusíte. Pokud se ale hračka ušpiní, je možné ji vyprat na 40°C.

  Vhodné pro děti 0 +

  Velikost hračky: 12x6 cm

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

-->