Akce na čističky vzduchu Airbi 1+1 ZDARMA. Platí do 30. června.

Prodávané značky

Všechny naše dodavatele důkladně prověřujeme. Ke všem výrobkům uvádíme příslušné certifikáty a všichni výrobci prodávaných nanotechnologických produktů jsou ověřenými členy Asociace nanotechnologického průmyslu ČR.

 

nanoSPACE s.r.o.

Naše vlastní značka a výroba. V roce 2014 jsme jako první na světě vyvinuli antialergické lůžkoviny s nanomembránou. Od roku 2020 vyrábíme antivirové šátky.

Prodávané produkty: Antialergické lůžkoviny / Antivirové šátky

 

1

PARDAM NANO4FIBERS s.r.o.

Roudnická společnost je předním světovým výrobcem anorganických nanovláken a nanotechnologických produktů. Více o firmě.

Prodávané produkty: Nano respirátory Breasafe / Nano filtry do roušek / Nano roušky Breasafe

 

 3

SPUR a.s.

Společnost v roce 2012 vyvinula vlastní linku pro výrobu nanovláken SPIN Line a od té doby vyvíjí filtrační nanomateriály řady Spurtex. V únoru 2020 přivedla na trh nový typ nanomembrány Spurtex VS, který splňuje normy pro výrobu zdravotnických roušek funkčních pro záchyt koronaviru. Více o firmě.

Prodávané produkty: Nano roušky Spurtex PP / Nano roušky Spurtex VS / Dětské nano rouškyNano respirátory Spurtex / Nano filtry do roušek

 

 spur-cernobile

SAFETY NANO PROTECT s.r.o.

Společnost vyrábí luxusní ručně šité nanovlákenné roušky. S výrobou začala na začátku roku 2020 na severu Čech.Rouška má atypický tvar, dobře se nosí a nanomateriál je po celé její ploše = funguje jako jeden velký nanofiltr. Více o firmě.

Prodávané produkty: Nano roušky o velikostech S až XXL / Dezinfekce na roušky SAFETY NANO

 

 snp-cernobile

FN NANO s.r.o.

Firma uvedla na trh vysoce účinné fotokatalytické nátěrové hmoty 2. generace – funkční nátěry FN NANO® s mimořádně silným fotokatalytickým efektem a další výrobky využívající stejného jevu. Více o firmě.

Prodávané produkty: Samočistící nátěry FN NANO

 

fn-nano-cernobile 

NANO MEDICAL s.r.o.

Nano Medical je dceřiná společnost české firmy Triola s.r.o., za firmou stojí významná česká nanotechnoložka a spoluautorka desítek patentů a užitných vzorů Marcela Munzarová.

Prodávané produkty: Roušky s nano filtrem / Nano roušky MED.CLEAN / Nano filtry do roušek MED.CLEAN

 

nano-medical-cernobile

N4H (Sen World s.r.o.)

Český výrobce nanotechnologických produktů.

Prodávané produkty: Nano roušky YourMaskRouška s nano filtrem YourPocketRoušky s kapsou Silverkiller / Nano filtry do roušky Ultraforce / Dětské nano roušky

 

n4h-cernobile

PIKATEC CZ s.r.o.

Pikatec je ryze česká technologická společnost, která s Technickou univerzitou v Liberci spolupracuje na vývoji nanotechnologií na ochranu povrchů.

Prodávané produkty: Nanokosmetika pro domácnost

 

pikatec-cernobile

Nanolab (Kaiserman spol. s r.o.)

Česká společnost zabývající se vývojem a prodejem dezinfekčních prostředků s částičemi nanostříbra.

Prodávané produkty: Dezinfekce respirátorů a roušek / Cestovní dezinfekce F*CK COVID Dezinfekční mýdlo / Dezinfekční sprej / Dezinfekční balzám / Dezinfekční gel

 

nanolab-cernobile

GRADE MEDICAL s.r.o.

Společnost prodává funkční náplasti řady StopBac, které mají antibakteriální a voděodolné účinky.

Prodávané produkty: Náplasti STOPBAC Caretrend

 

stopbac-cernobile

Nasaleze (OPA Group s. r. o.)

Český výrobce celulózových práškových sprejů s extraktem máty peprné, který vytváří v nose gelovou bariéru, která je neprostupná pro nosem vdechované alergeny, viry, bakterie a polutanty. 

Prodávané produkty: Nasaleze Allergy / Nasaleze Protect

 

nasaleze-cernobile

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení