Prodávané značky

Všechny naše dodavatele důkladně prověřujeme. Ke všem výrobkům uvádíme příslušné certifikáty a všichni výrobci prodávaných nanotechnologických produktů jsou ověřenými členy Asociace nanotechnologického průmyslu ČR.

 

nanoSPACE s.r.o.

Naše vlastní značka a výroba. V roce 2014 jsme jako první na světě vyvinuli antialergické lůžkoviny s nanomembránou. Od roku 2020 vyrábíme antivirové šátky.

Prodávané produkty: Antialergické lůžkoviny / Antivirové šátky

 

1

PARDAM NANO4FIBERS s.r.o.

Roudnická společnost je předním světovým výrobcem anorganických nanovláken a nanotechnologických produktů. Více o firmě.

Prodávané produkty: Nano respirátory Breasafe / Nano filtry do roušek / Nano roušky Breasafe

 

 3

SPUR a.s.

Společnost v roce 2012 vyvinula vlastní linku pro výrobu nanovláken SPIN Line a od té doby vyvíjí filtrační nanomateriály řady Spurtex. V únoru 2020 přivedla na trh nový typ nanomembrány Spurtex VS, který splňuje normy pro výrobu zdravotnických roušek funkčních pro záchyt koronaviru. Více o firmě.

Prodávané produkty: Nano roušky Spurtex PP / Nano roušky Spurtex VS / Dětské nano rouškyNano respirátory Spurtex / Nano filtry do roušek

 

 spur-cernobile

SAFETY NANO PROTECT s.r.o.

Společnost vyrábí luxusní ručně šité nanovlákenné roušky. S výrobou začala na začátku roku 2020 na severu Čech.Rouška má atypický tvar, dobře se nosí a nanomateriál je po celé její ploše = funguje jako jeden velký nanofiltr. Více o firmě.

Prodávané produkty: Nano roušky o velikostech S až XXL / Dezinfekce na roušky SAFETY NANO

 

 snp-cernobile

FN NANO s.r.o.

Firma uvedla na trh vysoce účinné fotokatalytické nátěrové hmoty 2. generace – funkční nátěry FN NANO® s mimořádně silným fotokatalytickým efektem a další výrobky využívající stejného jevu. Více o firmě.

Prodávané produkty: Samočistící nátěry FN NANO

 

fn-nano-cernobile 

NANO MEDICAL s.r.o.

Nano Medical je dceřiná společnost české firmy Triola s.r.o., za firmou stojí významná česká nanotechnoložka a spoluautorka desítek patentů a užitných vzorů Marcela Munzarová.

Prodávané produkty: Roušky s nano filtrem / Nano roušky MED.CLEAN / Nano filtry do roušek MED.CLEAN

 

nano-medical-cernobile

N4H (Sen World s.r.o.)

Český výrobce nanotechnologických produktů.

Prodávané produkty: Nano roušky YourMaskRouška s nano filtrem YourPocketRoušky s kapsou Silverkiller / Nano filtry do roušky Ultraforce / Dětské nano roušky

 

n4h-cernobile

PIKATEC CZ s.r.o.

Pikatec je ryze česká technologická společnost, která s Technickou univerzitou v Liberci spolupracuje na vývoji nanotechnologií na ochranu povrchů.

Prodávané produkty: Nanokosmetika pro domácnost

 

pikatec-cernobile

Nanolab (Kaiserman spol. s r.o.)

Česká společnost zabývající se vývojem a prodejem dezinfekčních prostředků s částičemi nanostříbra.

Prodávané produkty: Dezinfekce respirátorů a roušek / Cestovní dezinfekce F*CK COVID Dezinfekční mýdlo / Dezinfekční sprej / Dezinfekční balzám / Dezinfekční gel

 

nanolab-cernobile

GRADE MEDICAL s.r.o.

Společnost prodává funkční náplasti řady StopBac, které mají antibakteriální a voděodolné účinky.

Prodávané produkty: Náplasti STOPBAC Caretrend

 

stopbac-cernobile

Nasaleze (OPA Group s. r. o.)

Český výrobce celulózových práškových sprejů s extraktem máty peprné, který vytváří v nose gelovou bariéru, která je neprostupná pro nosem vdechované alergeny, viry, bakterie a polutanty. 

Prodávané produkty: Nasaleze Allergy / Nasaleze Protect

 

nasaleze-cernobile