Regenerační a revitalizační TRIO nfibrecare Zobrazit větší

Regenerační a revitalizační TRIO nfibrecare

NFC_007

Vlajková maska [n]fibrecare ve výhodném balení po třech kusech v designové krabičce. Hodí se i jako dárek nebo pohotovostní zásoba pro intenzivní kúru. Obsahuje unikátní kombinaci sedmi vitaminů a antioxidantů, které v mnoha studiích úspěšně prokázaly reparační, ochranné a anti-aging účinky.

Více informací

739,00 Kč s DPH

Skladem - dodání do 10 dnů

  Popis produktu:


  Ať již žijete ve městě, máte náročné zaměstnání, nebo vystavujete Vaši pleť nepříznivým vlivům počasí, antioxidanty a vitaminy obsažené v této masce jsou tu od toho, aby Vaši pleť chránily proti působení těchto škodlivých faktorů a minimalizovaly jejich již existující projevy. Nanovlákenný systém celý komplex látek doručí rovnoměrně tak, aby působil v místě určení a zahájil regenerační i reparační účinek. Mise této masky je zcela jasná – zabránit stárnutí a poškození Vaší pokožky.


  Čím je jiná?


  Regenerační a revitalizační maska vychází z osvědčených dermatologických formulací a vyniká širokým spektrem vitaminů, které jsou v ní obsaženy. Ty umožňují, aby maska na pleť působila jak korektivním, tak i preventivním účinkem.


  Doporučení z laboratoře [n]fibrecare:


  Pravidelným používáním dle doporučení dosáhnete stupňujícího se a dlouhodobého efektu.


  Pro koho je maska určena?


  Maska je určena pro všechny typy pleti zejména jako prevence předčasného stárnutí pleti a účinný doplněk anti-agingové péče. Doporučujeme aplikovat 2 x týdně alespoň po dobu dvou měsíců.

  Použití:

  1.     Navlhčete Vaši tvář
  2.     Rozbalte a aplikujte
  3.     Navlhčení masky z vnější strany
  4.     Nechte masku působit 8 či více minut
  5.     Odstraňte masku


  Účinek aktivních látek:   

  •     Ochrana před předčasným stárnutím
  •     Sjednocení tónu pleti
  •     Ochrana před volnými radikály
  •     Korekce drobných nedokonalostí pleti
  •     Regenerační účinek (např. po opalování)
  •     Výživa a zklidnění

  Obsahuje:

  Polyvinyl Alcohol, Polyvinyl Acetate, Sodium Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, PEG 40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Niacinamide, Pyridoxin Hcl, Sodium Riboflavin Phosphate, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide  Neobsahuje:
  Silikony, Parabeny, Parfémy, Barviva, Akryláty