Hydratační a omlazující TRIO nfibrecare

NFC_005

Výhodné balení tří kusů hydratační a omlazující masky v designové krabičce. Hodí se i jako dárek nebo pohotovostní zásoba pro intenzivní kúru. Skvělá volba pro dny, kdy Vaše pleť působí mdle, vyprahle a unaveně. Spolehlivá kombinace rozjasňujícího vitaminu C, pečujícího vitaminu E, a dvou hydratačních agentů – kyseliny hyaluronové a glukonolaktonu se postarají o to, abyste opět zářila.

Více informací

739,00 Kč s DPH

Skladem - odeslání následující pracovní den

  Popis produktu:

  Věk, stres, nedostatek spánku či špatný pitný režim – to vše se odrazí na vzhledu a kvalitě naší pleti. Hydratační a omlazující maska [n]fibrecare byla formulována tak, aby Vaší pleti expresně dodala čtyři klíčové ingredience pro dodání velkorysé dávky výživy, rozjasnění a hydratace. Vitamin C sjednocuje tón pleti a omlazuje ji , vitamin E zklidňuje a chrání pleť před volnými radikály a stresory, zatímco kyselina hyaluronová a glukonolakton zajišťují její dlouhotrvající hydrataci.


  Čím je jiná?


  Cílem Hydratační a omlazující masky je Vaši pleť ošetřit komplexně. Účinky vitaminů a hydratačních látek navzájem umocňují výsledný účinek, který při pravidelném používání viditelně zlepší kondici Vaší pleti a pomůže jí lépe bojovat s únavou.


  Doporučení z laboratoře [n]fibrecare:


  Dosáhněte silnějšího účinku aplikací krému či séra na vodní bázi, kterými předošetříte pleť bezprostředně před aplikací masky.

  Pro koho je maska určena?

  Maska je určena pro všechny typy pleti zejména jako prevence či náprava unaveného vzhledu a dehydratace. Doporučujeme aplikovat 2 x týdně alespoň po dobu dvou měsíců.

  Použití:

  1.     Navlhčete Vaši tvář
  2.     Rozbalte a aplikujte
  3.     Navlhčení masky z vnější strany
  4.     Nechte masku působit 8 či více minut
  5.     Odstraňte masku


  Účinek aktivních látek

  •     Pevnost pleti
  •     Hydratace
  •     Sjednocení tónu pleti
  •     Redukce mikrovrásek
  •     Rozzářený vzhled
  •     Ochrana před znečištěním

  Obsahuje:
  Polyvinyl Alcohol, Polyvinyl Acetate, Sodium Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Gluconolactone, Sodium Hayluronate, PEG 40 Hydrogenated Castor Oil, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide

  Neobsahuje:
  Silikony, Parabeny, Parfémy, Barviva, Akryláty